ما در اقتصاد دچار بدترین سه ماهه پس از جنگ جهانی دوم به عنوان تولید ناخالص داخلی کاهش توسط 32.9%اقتصاد ایالات متحده کاهش نرخ سالانه از 32.9% بین ماه های آوریل و ژوئن آن بیشترین انقباض پس از جنگ جهانی دوم آمار دولت نشان داد در روز پنج شنبه به عنوان نشانه های ظهور از coronavirus همه گیر سنگین تلفات در اقتصاد کشور است.

ضبط-تنظیم پاییز فصلنامه رشد اقتصادی در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته به عنوان یکی دیگر از 1.43 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته یک هفته دوم افزایش می یابد و پس از چهار ماه کاهش است.

واقعی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش در نرخ سالانه از 32.9 درصد در سه ماهه دوم سال 2020

در مقیاس سالانه رقم بزرگترین افت در سه ماهه تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) – گسترده ترین اندازه گیری از اقتصاد – پس از ثبت شروع و در سال 1945. اقتصاددانان انتظار دارند نرخ به بهبود به شدت بعد از این سال اما چشم انداز بوده است تیره های اخیر افزایش عفونت در سراسر ایالات متحده.

در آخرین بحران مالی تولید ناخالص داخلی کاهش 8.4 درصد در بدترین سه ماهه از سال 2008 با توجه به کردیت سوئیس. رکورد قبلی آمد و در سال 1958 زمانی که رشد اقتصادی کاهش یافت و 10 درصد در طول آیزنهاور رکود است.

پاییز آمد و به عنوان بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده shutdown در ماه مارس در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus سراسر ایالات متحده است. این تعطیلی منجر به تاریخی تعداد اخراج و ارسال بیکاری افزایش به سطح نهان از سال 1930 رکود بزرگ.

همه کشورها در حال حاضر شروع به باز کردن تا حدی اما این ویروس را نگه می دارد پخش كردن – بیش از 150 ، 000 نفر در حال حاضر درگذشت Covid-19. به عنوان موارد افزایش در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و در جای دیگر برخی از ایالت ها برای محدود کردن کسب و کار دوباره برای متوقف کردن گسترش تجدید فشار بر اقتصاد ایالات متحده.

“این چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود” گفت: Jason Reed, معاون رئیس امور مالی در دانشگاه نوتردام. “در ابتدا من احساس آن را مانند یک فاجعه طبیعی بود که آمار کل کشور در همان زمان. در حال حاضر آن است که در حال تکامل به چیزی بدتر از آن.”

افزایش بیکاری می آید به عنوان کنگره در مسکو در مورد نحوه اجرای دور جدیدی از حمایت های مالی برای کسانی که شغل خود را از دست در خاموش کردن. ایالات متحده در ابتدا متعهد به پرداخت مردم گذاشته و با همه گیر اضافی $600 در مزایای یک هفته اما این پرداخت اضافی منقضی می شود در روز جمعه و جایگزینی آن هنوز نهایی شود. برخی از 20 میلیون آمریکایی واجد شرایط برای پرداخت های اضافی و پرداخت در حال حاضر حساب برای 15 درصد از کل ملت دستمزد.

به بن بست می رود که به علت هرج و مرج بیکاری دفاتر در حال حاضر غرق ادعا می کند.

Lexie Testa, 26, از لانسینگ, میشیگان, خود را از دست, هتل, کار در پایان ماه مه و منتظر دو ماه برای دریافت اولین بیکاری پرداخت. در حالی که شوهر او را حفظ کرده است کار خود را, او گفت: آن را به حال شده است در یک مبارزه از اخراج و او بود که با احتیاط در مورد پیدا کردن کار جدید به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

Testa گفت که خیلی زود به مزایای برش داده شده چقدر سخت آن باقی مانده است برای پیدا کردن کار و این واقعیت که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. “من می دانم که بسیاری از افرادی که واقعا راحت بازگشت به کار با کودکان در خانه خود و در واقع من چند نفر از دوستان که نمی تواند زیرا آنها هیچ مراقبت از کودک,” او گفت:.

“من به اندازه کافی خوش شانس است که من یک مادر بزرگ که معمولا babysits برای من اما من فقط هستم واقعا راحت و در عین حال به عنوان من همیشه مشغول به کار در صنعت مواد غذایی خدمات و من دیدن مکان های در شهر لنسینگ تعطیل و بازگشایی با توجه به Covid موارد اغلب.”

روز چهارشنبه فدرال رزرو گفت: ما در اقتصاد با آن مواجه چالش های عمده ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس و متعهد به ادامه مصرف اقدام تهاجمی برای حمایت احتمالی بازیابی.

“مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس” مقامات در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im