ما روز قیامت’ مادر رو محاکمه بیش از کودکان گم شده

لری Vallow دستگیر شد در هاوایی در فوریه 20, 2020 و به اتهام جنایت بی وفایی از او دو فرزند که نه دیده شده است و از سپتامبر سال 2019 (AFP Photo/معاونت)

واشنگتن (AFP) – روز قیامت-وسواس ما از کودکان گم شده است برنده جنگ در دادگاه به قید وثیقه کاهش طول اولین حضور در دادگاه در یک مورد ساخته شده است که سرفصل های ملی.

لری Vallow, 46, بود پرواز بازگشت از هاوایی به آیداهو که در آن او چهره دو جنایت شمارش از بی وفایی و عدم حمایت از کودکان وابسته به رسانه های محلی گزارش.

او با قرار وثیقه در اصل مجموعه در 5 میلیون دلار در هاوایی بود کاهش جمعه به 1 میلیون دلار توسط یک آیداهو قاضی قبل از بسته بندی شده دادگاه.

Vallow که در سمت چپ دادگاه خندان, با توجه به رسانه های آمریکایی دستور داده شد ساییدگی مچ پا نظارت و اقامت در چهار منطقه شهرستان در آیداهو.

فرزندان او هفت ساله جاشوا Vallow که مبتلا به اوتیسم و 17 ساله Tylee Ryan شده اند دیده می شود در ماه سپتامبر بود.

Vallow دستگیر شد در فوریه 20 در جزیره هاوایی کائوآئی.

محققان گفت که او و پنجم, شوهر, چاد Daybell — نویسنده باطنی کتاب درباره “تجربه نزدیک به مرگ” و “تماس با ما” با جهان بعدی-خیلی نزدیک و مرتبط با چند نفر که مرده بود در سال های اخیر است.

Vallow سوم, شوهر, یوسف, Ryan درگذشت در سال 2018 ظاهرا از یک حمله قلبی.

او بنا به گزارش ها در روند آسايش چهارم, شوهر, چارلز Vallow زمانی که او کشته شد توسط گلوله ژوئیه گذشته 11.

Vallow برادر الکس کاکس ادعا کرد که او در دفاع از خود را هنگامی که او از کار اخراج کشنده شات. Cox خود درگذشت علل ناشناخته در ماه دسامبر.

چارلز Vallow گفته بود در طلاق تشکیل پرونده که همسر خود را با کسی که با او زندگی می کردند در آریزونا در حال توسعه فرقه مانند اعتقادات متقاعد شده است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020 است.”

برخی از ادیان بر این باورند که 144,000 وفادار خواهد بود زنده در آخرالزمان به صرف ابدیت در بهشت است.

Daybell سابق, همسر, Tammy درگذشت در ماه اکتبر در سن 49 ظاهرا از علل طبیعی اگر چه او باقی مانده شده اند که برای تست.

Daybell ازدواج متهم دو هفته پس از مرگ همسرش, و زن و شوهر جدید به زودی سمت چپ آیداهو برای هاوایی, جایی که آنها ازدواج کرده بودند.

Vallow دستگیر شد, پلیس در یک اقدام حکم از آیداهو دستور داد او را برای تولید فرزند و او موفق به انجام این کار.

در Madison County, Idaho دادگاه روز جمعه دادستان چوب راب گفت: Vallow تا به حال در ادامه به جمع آوری پرداخت تأمین اجتماعی به معنای برای کودکان خود.

به گفته او “روشن و هشدار دهنده الگوی متهم در زندگی است.”

چاد Daybell که متهم نشسته پشت خود را در دادگاه. پسران’ پدربزرگ و مادربزرگ نیز حضور داشتند.

Vallow را در جلسه بعدی تنظیم شده است برای مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>