وزیر دفاع آمریکا هشدار Huawei 5G را اتحاد در معرض خطربه وزیر دفاع آمریکا, علامت Esper هشدار داد که ما اتحاد از جمله آینده ناتو در معرض خطر اگر کشورهای اروپایی رفت جلوتر با استفاده از چینی Huawei تکنولوژی در شبکه های 5G.

Esper همچنین هشدار داد در آینده همکاری های اطلاعاتی خواهد بود در معرض خطر به عنوان ما دیگر نمی خواهد در برخی از آن ارتباطات شبکه امن بودند.

اظهارات خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه توسط آمار مشابه از هشدارهای وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo, حذف هر گونه شک که ما را می بیند پیدا کردن یک جایگزین برای Huawei به عنوان مرکزی برای امنیت خود.

استرالیا اطلاعاتی و امنیتی کمیته کشیده از سفر به بریتانیا در ماه آینده بیش خرید اینترنتی از بوریس جانسون تصمیم بحث برانگیز به اجازه می دهد Huawei برای کمک به ساخت انگلستان 5G شبکه, the Sydney Morning Herald گزارش شده است. استرالیا مانند ما شده ممنوع Huawei از آن شبکه های ارتباطی بیش از نگرانی های امنیتی.

Esper گفت که او تا به حال نه در انگلستان برنامه های خاص به ترکیب Huawei به بخشی از آن 5G شبکه در جزئیات و اعتراف کرد که ما در معرض این اتهام است که آن را به حال تولید یک جایگزین برای Huawei برای اروپا است.

او گفت که او مایل به همکاری با شرکای اروپایی برای دیدن اگر شرکت های مانند اریکسون می تواند به توسعه یک جایگزین و این که واشنگتن در حال حاضر به حمایت از توسعه گزینه های دیگر.

“ما در حال تشویق متحد و ایالات متحده شرکت های فن آوری برای توسعه جایگزین 5G راه حل است و ما در حال کار کردن در کنار آنها برای آزمایش این فن آوری در ما پایگاه های نظامی به عنوان ما صحبت می کنند,” او گفت:.

“ما در حال توسعه خود را امن شبکه های 5G را سنگین تر بودن از هر گونه درک منافع حاصل از همکاری با شدت یارانه چینی که پاسخ دهندگان به حزب رهبری است.”

Esper بستری در پاسخ به ما از خواسته های به روشنی از Huawei شده مخلوط و گفت: بیش از حد بسیاری از کشورها متمرکز شده بود در کوتاه مدت منافع اقتصادی و نه در دراز مدت تهدیدی برای امنیت.

لیندزی گراهام سناتور آمریکایی نزدیک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار داده که بریتانیا در معرض خطر سوختن آن پل اگر آن را شامل Huawei technologies در آن 5G شبکه. او گفت: “یکی از چیزهایی که شما نیاز به این است که سیاست بازگشت به خانه است که در مورد به پیچ کردن که من تا کنون دیده اند آن را. چه ما موافق است ؟ که Huawei فناوری تهدیدی برای ما و ما واقعا فکر می کنم برای نظم جهانی.

“نانسی پلوسی [از دموکرات مجلس] و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به بسیاری از شام با هم, اما اگر شما از آنها بخواهید در مورد انگلیسی, خرید Huawei آنها را به شما بدهد همان جواب. ما بسیار شرکت در تعهد ما جمهوری خواهان و دموکرات – که اگر شما بروید پایین Huawei جاده شما می خواهید برای سوزاندن مقدار زیادی از پل ها.”

هر دو Esper و Pompeo قرار داده خطر Huawei در زمینه نزدیک به تهدید وجودی برای غربی آزادی های مطرح شده توسط چین افزایش یابد.

Esper ادعا Huawei تبدیل شده است “چین کودک پوستر برای آن نابکار استراتژی صنعتی” است که “سوخت توسط سرقت و زور و استثمار رایگان-بازار شرکت های خصوصی و دانشگاه ها”.

او گفت: “تکیه بر 5G فروشندگان می تواند ارائه شرکای مهم سیستم های آسیب پذیر به اختلال دستکاری و جاسوسی است. آن را نیز می تواند خطر انداختن ما اطلاعات و ارتباطات-قابلیت های به اشتراک گذاری و گسترش آن می تواند خطر انداختن ما اتحاد است.

“حزب کمونیست چین عنوان شده است و حتی سریع تر و بیشتر در جهت اشتباه با بیشتر سرکوب داخلی بیشتر درنده رفتار سنگین تر دست و تهاجمی تر نظامی استقرار. ضروری است که جامعه بین المللی از خواب بیدار به چالش بکشد.”

Pompeo گفت: حزب کمونیست چین “به نمایندگی از یک خطر زیادی به این ایده از غرب”.

وی افزود: “اروپایی ها مراقبت عمیقا در مورد حفظ حریم خصوصی. ما نمی توانیم اجازه می دهد اطلاعات مربوط به سفر در سراسر شبکه اگر ما اعتماد به نفس است که آن را نمی خواهد ربوده شده توسط حزب کمونیست چین. آن است که فقط غیر قابل قبول است و همه ما می دانیم که.”

Pompeo سخنرانی که در آن او هشدار داد که مقامات چینی در تلاش بودند به نفوذ آمریکا در شبکه یک روز پس از رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر, پیشنهاد آمریکا را رد کرد “حتی این ایده از یک جامعه بین المللی” و بازیگری “در هزینه همسایگان و همکاران”.

Pompeo ضربه پشت, paraphrasing معروف مارک تواین نقل قول: “این اظهارات را منعکس نمی کند واقعیت است. من خوشحالم که به گزارش این مرگ اطلس داد که به شدت overexaggerated.” او اشاره کرد که نزدیک به 40 اعضای کنگره آمریکا و زنان به حضور در این کنفرانس نشان می دهد از اطلس وحدت.

Pompeo گفت: واشنگتن نقش مهمی در نگه داشتن اروپا امن با تقویت نیروهای ناتو در شرق پهلو در مرز با روسیه منجر شده بود چند ملیتی تلاش برای شکست دادن دولت اسلامی.

“این امریکا است که ” رد جامعه بین المللی’?” او پرسید. “رایگان غرب به آینده ای روشن تر از illiberal جایگزین.”

او همچنین هشدار داد تهدیدات ناشی از روسیه جاه طلبی های ارضی چین كشتار در جنوب دریای چین و ایران “کمپین ترور” از طریق پروکسی درگیری در خاورمیانه است.

منعکس کننده نگرانی ما بیش از برنامه برای افزایش اروپایی اتکا به گاز طبیعی روسیه از طریق Nord Stream 2 پروژه که لوله گاز روسیه به اروپا با دور زدن اوکراین Pompeo همچنین اعلام کرد ما را تامین مالی پروژه های انرژی در شرق کشور اتحادیه اروپا.

“ایالات متحده آمریکا – از طریق ما توسعه بین المللی امور مالی شرکت و با حمایت کنگره آمریکا – در نظر دارد برای ارائه به $1bn در تامین مالی به کشورهای اروپای مرکزی و شرقی کشور از سه دریا ابتکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im