ما coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 150,000 21 متحده اعلام کرد ‘red zone’ به صورت عفونت خوشه

ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به نزدیک شدن 150,000 روز چهارشنبه به بالاترین سطح خود در جهان و افزایش حدود 10,000 فقط در 11 ماه – 21 متحده در حال حاضر در چه دولت فدرال در نظر “منطقه قرمز” از رشد سریع عفونت.

ملت ثبت مرگبارترین روز از تابستان در 24 ساعت گذشته با بیش از 1200 تایید coronavirus مرگ و میر بالاترین روزانه تلفات گزارش شده توسط این کشور پس ممکن است با توجه به شمارش آرا توسط آژانس خبری رویترز،.

Covid-19 مرگ و میر افزایش یافته است در آمریکا برای سه هفته در یک ردیف در حالی که تعداد موارد جدید در هفته بیش از هفته ای که به تازگی سقوط کرد و برای اولین بار پس از ماه ژوئن است.

کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx روز سه شنبه گفت: نقاط داغ را تهدید مناطق که در آن موارد کنترل می شوند.

“ما می توانید ببینید virus در حال حرکت شمال” او هشدار داد.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم در سراسر جنوب در حال حاضر هر دو روستایی عفونت و همچنین به عنوان کوچک مترو و عمده مترو همزمان” Birx گفت.

Emily Cayer and Brad Hardy walk their dogs across a quiet Main Street in Bisbee, Arizona on 24 July 2020.

افزایش عفونت در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در این ماه غرق بیمارستان.

تگزاس منجر ملت با نزدیک به 4 ، 000 مرگ و میر تا کنون در این ماه به دنبال فلوریدا با 2,690 و کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت با 2500. تگزاس رقم شامل تعداد صدها نفر از مرگ و میر پس از دولت تغییر راه آن شمارش Covid-19 مرگ و میر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای سفر به اودسا وست تگزاس روز چهارشنبه اما نه به مراجعه به بیمارستان برای تقویت سلامت کارگران و یا بحث در مورد این ویروس با رهبران محلی بلکه برای دیدار با خیرین و تور یک تولید نفت تسهیلات.

فرماندار ایالت گرگ ابوت اعلام کرد که روز پنجشنبه در McAllen مرکز کنوانسیون در جنوب شرقی مرز با مکزیک می توان به طور موقت مرکز پزشکی برای coronavirus بیماران.

ابوت در بازدید از دره ریو گراند یک ویروس کانون برای دیدن آسیب های ناشی از طوفان هانا در آخر هفته. دولت های محلی و رهبران در حال دست و پنجه نرم کردن با طوفان آسیب و تهدید بیشتر از بیشتر گرمسیری طوفان و طوفان که در این فصل ممکن است به ارمغان بیاورد در حالی که به طور همزمان در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

“اگر یک چیز وجود دارد که من می خواهم به تاکید به هر کس در دره ریو گراند آن این است: این طوفان حذف نمی Covid-19,” ابوت گفت.

نیویورک و نیوجرسی هنوز هم رهبری ما در کل زندگی را از دست داده و مرگ و میر سرانه با توجه به انتخاب.

Seaside Heights beach boardwalk is packed despite the novel coronavirus pandemic in New Jersey on 18 July 2020.

در ایلینوی 73 نفر در میان یک Covid-19 شیوع در دریاچه زوریخ است که به ترسیم چندین چهارم جولای کرده است.

“ما را شناسایی کرده اند متعدد کوچکتر گردهمایی که در آن Covid-19 عفونت رخ داده است” گفت: هانا گورینگ از دریاچه شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

از 20 کشور با بیشترین شیوع در ایالات متحده رتبه ششم مرگ و میر سرانه در 4.5 مرگ و میر به ازای هر 10000 نفر. آن است که بیش از حد توسط انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و پرو و شیلی است.

داخلی سازمان مدیریت اضطراری فدرال (Fema) یادداشت به دست آمده توسط شبکه خبری ABC گزارش داد که در سراسر کشور موارد جدید رو به کاهش است اما مرگ و میر فزاینده.

در هفت روز پایان روز شنبه, موارد جدید در سراسر کشور کاهش یافته است 0.6% از هفته گذشته اما آن زمان دوره نیز شاهد 30 درصد افزایش در مرگ و میر ناشی از این بیماری و مرگ و میر افزایش یافته است به طور پیوسته در روزهای اخیر شبکه تلویزیونی گزارش روز چهارشنبه.

ایالات متحده در “منطقه قرمز” – Alabama, Arizona, California, California, Florida Georgia, آیداهو, آیووا, کانزاس, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, نوادا, کارولینای شمالی, داکوتای شمالی, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, یوتا و ویسکانسین – در هر حال بیش از 100 مورد در هر 100000 نفر در هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش با توجه به داخلی فدرال آمار و ارقام.

A crowded Miami Beach in Florida on 28 July 2020.

در همین حال جمهوریخواهان در کاخ سفید و کنگره در بی نظمی بیش از طرح خود را برای ارائه $1tn در coronavirus کمک روز سه شنبه به مذاکرات با هدف رسیدن به یک مصالحه لایحه با دموکرات ها نیز پراکنده.

حزب دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت: او را دیدار با رهبر اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل در چهار “پخش از تفاوت های ما” پس از دموکرات ها به نام آخرین GOP طرح نجات در حال حاضر در مذاکرات مملو و اختلافات میان محافظه کاران “کاملا نامناسب” در روز دوشنبه.

در مفید اقتصادی شاخص دیترویت تولید کنندگان خودرو خواهد شد گزارش نتایج مالی این هفته برجسته آسیب coronavirus همه گیر ساخته در سه ماهه دوم خود را. اما سرمایه گذاران خواهد شد با تمرکز بر آنچه آنها می گویند در مورد زمان تقاضا به عنوان عفونت نرخ سنبله در کلید کامیون بازارهای مانند تگزاس و Covid-19 جاری تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده که در آن نرخ بیکاری بالای 11 درصد در مقایسه با یک رکورد کم از 3.5% در ماه فوریه قبل از گسترش این بیماری همه گیر.

به سرعت شیوع و آمریکای شمالی تولید شد, تعطیل برای خیلی از سه ماهه دوم در جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر و تنها دوباره در اواسط ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de