ما coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 110,000 به عنوان اقتصادهای محلی در ادامه به بازگشاییتعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در امریکا رسیده است 109,497 با موارد تایید شده در این کشور در حال حاضر بالغ بر 1,909,077 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

جدید مرگ و میر شده است بطرف رو به پایین در ایالات متحده, اما Covid-19 همچنان به گسترش در سراسر کشور با هزاران نفر از تایید تشخیص روزانه.

افزایش می آید به عنوان مقامات – دست و پنجه نرم کردن با 13.3 درصد نرخ بیکاری – اقدامات بیشتری برای بازگشایی اقتصاد محلی است. در ضمن اجتماعی-فاصله دستورالعمل شده اند به طور فزاینده به چالش کشیده در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید باعث نگرانی است که موارد به زودی می تواند افزایش.

نیویورک فرماندار اندرو کومو به تازگی گسترش یافته بازگشایی تلاش های زیر کاهش چشمگیر در مرگ و میر و تشخیص خود دولت است که بیشتر زده در کشور است.

کومو گفت که شهر نیویورک است که مرکز همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که در مسیر برای ورود به “فاز یک” re-opening در 8 ژوئن. این اجازه ساخت و ساز و ساخت و تولید و همچنین خرده فروشی انجام شده در منظقه و یا را trhough در فروشگاه رها کردن و انتخاب کنید تا. در برخی از مناطق ایالت نیویورک, خانه عبادت خواهد بود و مجاز به بازگشایی در 25 درصد اشغال با “تمام اجتماعی فاصله پروتکل” در 7 ژوئن.

در سراسر ایالات متحده برخی از توریست مراکز در حال بازگشایی. Universal Orlando بازگشایی پارک در 5 ژوئن پس از بسته شدن برای نزدیک به سه ماه Orlando Sentinel گزارش شده است. اکثر مهمانان sported ماسک و به دنبال روش های ایمنی مانند دما چک در به آرامی با حضور در پارک ها.

لاس وگاس مشهور قمار نیز دوباره باز این هفته

مقامات بهداشت عمومی باید ابراز نگرانی کرد که تظاهرکنندگان و پلیس ضد خشونت پلیس تظاهرات می زنند Covid-19 را گسترش. اجتماعی فاصله است تقریبا غیر ممکن است به شدت با حضور در تظاهرات و فریاد می تواند گسترش قطرات حاوی COVID-19. تعداد مطلق از شرکت کنندگان ارائه تماس ردیابی تقریبا غیر ممکن است.

به شدت انتقاد پلیس از تکنیک های مانند using teargas و اسپری فلفل بر روی معترضان تشدید این خطر مواد باعث سرفه و مبتنی بر نفت اسپری فلفل دهید ترشحات بزاق و اشک به ترک و بینی و دهان و چشم است.

دکتر Anthony Fauci که رهبری آمریکا در پاسخ به Covid-19 بارها ابراز نگرانی در مورد این اعتراضات.

“هر بار که من در مورد شنیدن و یا دیدن جماعت جمعیت زیادی در یک زمان و منطقه جغرافیایی که در آن وجود دارد و فعال است انتقال عفونت از آن است که یک مجموعه کامل برای گسترش این ویروس در حس ایجاد این blips که ممکن است به نوبه خود به برخی از موج” Fauci گفت: در مصاحبه اخیر خود در واشنگتن DC ایستگاه های رادیویی. “بنابراین من بسیار نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>