ما coronavirus تلفات به 31 رسمی هشدار ‘همه چیز بدتر خواهد شد’Coronavirus شیوع تشدید شبانه در ایالات متحده به عنوان تعداد موارد تایید شده افزایش مرگ و میر افزایش یافته و به 31 و بالا فدرال رسمی بهداشت هشدار داد آمریکا در روز چهارشنبه است که بدترین و در عین حال آمده است.

همانطور که از سپیده دم, دو مطلب متحده اعلام وضعیت اضطراری تعدادی از ما در مواردی بیش از 1 ، 000 در سراسر کشور. شده اند وجود دارد در مجموع 31 تایید مرگ.

شهادت در برابر کنگره صبح روز چهارشنبه Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و یک عضو کلیدی از کاخ سفید گروه ضربت تشکیل شده برای مقابله با آمریکا در واکنش به شیوع خواسته شده بود “بدترین و در عین حال آمده است” در ایالات متحده است.

“بله … همه چیز بدتر خواهد شد … خط پایین آن را به بدتر” او گفت: خانه نظارت رئیس کمیته کارولین Maloney.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این برنامه ریزی به اصرار آمریکا و محلات را قوی تر مراحل را برای مبارزه با کروناویروس با اطلاعات جدید از فدرال آژانس بهداشت عمومی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“شما در حال رفتن به شنیدن از CDC امروز و کاخ سفید است که ما در حال رفتن به ساخت توصیههایی برای کسانی که جوامع محلی در مورد مراحل تهاجمی است که ما فکر می کنم آنها باید مصرف” به وزیر بهداشت, Alex آذر در یک فاکس نیوز مصاحبه.

آذر اضافه کرد که فدرال رهبران مشغول به کار شد و با مقامات محلی در سخت ترین ضربه متحده تا کنون از جمله واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک ماساچوست و فلوریدا به عنوان آنها دست و پنجه نرم با این ویروس گفت: “قوی کاهش مراحل” می تواند کمک به خرید زمان با ارزش برای کنترل ویروس.

فرماندار سخت ضربه نیویورک گفته مقامات دولت فدرال در حال چپ متحده تقلا برای عمل خود به خود از جمله ramping تا تست به صورت بسیار مسری است – و گاهی اوقات کشنده – بیماری تنفسی.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای دولت فدرال به دلیل آن را به اتفاق می افتد گفت:” اندرو کومو که اعزام گارد ملی برای کمک به مهار شیوع در نیو راشل فقط در خارج از شهر نیویورک است.

“دولت فدرال فقط افتاده در کار” کومو یک دموکرات گفت: MSNBC در مصاحبه اضافه کرد که او گفت: دولت دیگر فرمانداران “شما بر خود شما”.

نیویورک آماده است به ارسال تا 200 سرباز گارد ملی به حومه ویروس های خوشه ای در روز پنج شنبه. در ضمن در کشور همسایه ماساچوست فرماندار چارلی بیکر, اعلام وضعیت اضطراری به عنوان تعدادی از موارد وجود دارد دو برابر به 92.

موارد برای اولین بار و بدون هیچ منبع شناخته شده را در شهرستان برکشایر در نزدیکی وزارت امور خارجه ترکیه با, New York.

واشنگتن فرماندار جی Inslee انتظار می رود به اعلام روز چهارشنبه که وقایع که در آن بیش از 250 نفر در حال انتظار ممنوع خواهد شد در سه شهرستان از جمله یکی که در سیاتل واقع شده است.

که تعطیل خواهد شد, رویدادهای ورزشی, همایش, فرهنگی, حوادث و باعث اختلال عمده.

در روز سه شنبه Inslee هشدار داد که بدون “عمل” حاوی ویروس است که دولت می تواند رو به ده ها هزار نفر از موارد در یک دوره کوتاه به عنوان موارد در ادامه به چند برابر کند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و کشندگی رای از این رمان coronavirus گونه شناخته شده به عنوان Covid-19 است چند برابر بیشتر از آنفلوانزای فصلی.

اکثر مردم بهبود می یابند در عرض چند هفته به عنوان اتفاق افتاده است با سه چهارم افراد آلوده در چین است. Tor کسانی که در وسط یک قرنطینه آن اضطراب در زمان انتظار برای تهدید به تصویب.

جودی آبی که در 60s است quarantining خودش را در خانه در نیو راشل خارج شهر نیویورک پس از, احتمالا در معرض بودن به کسی که با این ویروس.

“مردم واقعا می ترسند برای رفتن به سوپر مارکت. آنها می ترسند برای رفتن به تمیز کننده,” او گفت:. هنگامی که شوهر او ساخته شده اخیر اجرا به اداره پست, او گفت که او را به پوشیدن دستکش.

مایک پنس بود به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که توصیه CDC خواهد بود با هدف جوامع است که در حال حاضر شاهد گسترش این بیماری است.

دولت و مقامات محلی اشاره کرده اند که این تاخیر به ما پاسخ بیش از تست قابلیت را مختل کرده است توانایی خود را برای مدیریت شیوع حتی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده اطمینان داد که هر کسی که می خواست یک تست می تواند یکی.

شورای روابط خارجی (CFR) لغو یک میزگرد برنامه ریزی شده برای روز جمعه در نیویورک با توجه به گسترش عفونت خود را. میزگرد یکی از سه رویداد CFR است توقیف با توجه به این ویروس هر دو در نیویورک و واشنگتن است.

در سراسر جهان بیش از 100 کشور در حال حاضر موارد گزارش شده و در مجموع حدود 121,000 موارد در سراسر جهان از آن ظاهر در چین در اواخر سال گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. شده اند وجود دارد در مورد 4,300 مرگ و میر. تحولات دیگر در سراسر جهان عبارتند از:

  • بیش از 15 کشور باید به طور کامل تعطیل کردن مدرسه خود سیستم از جمله ایتالیا که دارای بالاترین مرگ و میر در خارج از چین است. ایتالیا شروع یک مستند از آن کل جمعیت 60 میلیون در روز سه شنبه.

  • جامائیکا ثبت نام خود را برای اولین بار وارد موردی از این ویروس در حال تبدیل شدن به اولین بار در زبان انگلیسی کارائیب. کریستوفر Tufton با جزیره وزارت بهداشت تایید بیمار است جامائیکا زن که تا به حال سفر از انگلستان است. او دریافت درمان در کینگستون. جامائیکا می پیوندد جمهوری دومینیکن, مارتینیک و سنت بارثلمی با تایید coronavirus موارد در کارائیب.

  • در کره جنوبی که در آن مقامات امیدوار بود شیوع شدید بود که شامل موارد مشخصی در روز چهارشنبه دوباره توسط 242 در مقایسه با کمتر از 100 روز قبل از.

  • ژاپن گزارش داد 59 موارد جدید در روز چهارشنبه بزرگترین آن یک روز پس از افزایش شیوع آغاز شد. ملت نیز مجبور شد به مقیاس مراسم به مناسبت نهمین سالگرد سه گانه فاجعه از سونامی و زلزله و نیروگاه هسته ای و بحران در مارس 2011.

  • با توجه به هند اتحادیه وزارت بهداشت و درمان کشور در مجموع تعداد 60 تایید coronavirus موارد و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im