ما در نظر ممنوعیت سفر میلیون ها نفر در چین حزب کمونیست اعضاء – گزارش

به ما گزارش شده است که با توجه به اعمال محدودیت های مسافرتی در چین حزب کمونیست در میان اعضای یک تعمیق ردیف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیشتر تحریم ها امکان پذیر شد و پکن تعهد تلافی.

پیش نویس ریاست جمهوری اعلام خواهد لغو ویزا برای اعضای حزب کمونیست چین و همچنین خانواده های آنها با توجه به نیویورک تایمز با استناد به چهار نفر آشنا با پیشنهاد ما سفر بان کی مون که می تواند به عنوان بسیاری از 92 میلیون اعضای حزب.

به گزارش این روزنامه این ممنوعیت خواهد بود مشابه در سال 2017, سفر بان کی مون در اکثریت مسلمان کشور به رئیس جمهور توانایی برای جلوگیری از اتباع خارجی تلقی “مضر به منافع” آمریکا از ورود به کشور.

تنش بین به طور فزاینده کشورهای رقیب افزایش یافت, در هفته های اخیر بیش از هنگ کنگ پکن که در آن تحمیل کرده است یک جارو و جنجال برانگیز امنیت ملی قوانین و همچنین شرکت چینی غول پیکر, Huawei دیده توسط آمریکا به عنوان یک تهدید امنیتی.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال نه حکومت کردن تحریم های اضافی از مقامات چینی پس از امضای خود را از هنگ کنگ استقلال عمل قانون به معنای, تنبیه کردن, پکن بیش از امنیت قانونی است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo چهارشنبه گفت ایالات متحده می خواهد با قرار دادن محدودیت های ویزا در “برخی از کارکنان” از فن آوری های چینی از جمله شرکت های هواوی.

پیش از آن در چین احضار سفیر آمریکا در تری Branstad به “نمایندگی رسمی بیش از هنگ کنگ قانون خواستار آن را “ناخالص دخالت چین در امور داخلی.” بیانیه ای از وزارت خارجه چین گفت: “چین لازم را در واکنش به اقدامات اشتباه از ما, از جمله اعمال تحریم علیه اشخاص و افراد است.”

در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه چین دفتر رابط در هنگ کنگ گفت: “دخالت غیر منطقی و بی شرمانه تهدیدات ایالات متحده معمولی گانگستر منطق و قلدری.

“هیچ نیروی خارجی می تواند به توقف چین عزم راسخ برای حفظ حاکمیت ملی و امنیت برای هنگ کنگ را در دراز مدت رفاه و ثبات است.”

دولت منادی جهانی تایمز در سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه شب: “در حال حاضر ما دولت غیر طبیعی و عبادت خود را از قدرت … تا چه حد است و ما مایل به صدمه زدن به خود و به ضرر دلار هنگ کنگ? مهم نیست که چه کارت ما بازی بعدی چین مبارزه خواهد کرد آن را به پایان.”

دو کشور درگیر در tit-for-tat مبارزه بیش از درمان مربوطه رسانه های تعرفه های کالاهای تحریم ها در رابطه با سین کیانگ هنگ کنگ و تایوان و همچنین ادعا می کند بیش از مورد مناقشه دریای چین جنوبی است. در روز سه شنبه Pompeo اعلام چنین ادعا می کند “غیر قانونی” جانبداری با جنوب شرق کشور آسیایی در برابر پکن.

پس از ایالات متحده تحریم هایی را علیه مقامات چینی درگیر در اتهام نقض حقوق بشر در سین کیانگ پکن اعلام کرد که خود مجموعه ای از تحریم ها علیه نمایندگان کنگره آمریکا و مقامات. چین نیز گفت که این امر تحریم یمن شرکت لاکهید مارتین بیش از نقش آن در آخرین فروش تسلیحات به تایوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de