شهرهای ما را ببینید تازه اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ حکومت قتل

شهرستانها شاهد یکی دیگر از شب با وجود اعتراضات گسترده حکومت به عنوان پراکنده ادامه ناآرامی ها در آمریکا یک هفته پس از جورج فلوید مرگ که کالبد شکافی روز دوشنبه رد شد و قتل.

از نیویورک به واشنگتن دی سی و از فیلادلفیا به لس آنجلس بسیاری از جوامع تصویب حکومت در روز دوشنبه در برخی موارد به ساکنان تنها چند ساعت یا دقیقه متوجه خواهید شد.

در فیلادلفیا که در آن شهردار اعلام کرد 6pm مقررات منع رفت و آمد با حدود نیم ساعت هشدار, هشدار اورژانس رفت و هماهنگ در اعتراض تلفن – اما آنها همچنان مصمم شعار “که خیابان ؟ خیابان های ما.”

ایالات متحده شده است را برای روز از ناآرامی های مدنی به تظاهرات رفت و برگشت از ساحل به ساحل. صحبت از باغ گل رز در روز دوشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی علیه علیه تظاهرکنندگان. و در یک صحنه تکان دهنده پلیس teargas و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت معترضان در نزدیکی کاخ سفید در حالی که تهمت صحبت کرد حتی اگر این حکومت نظامی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده اثر است.

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک آدرس کوتاه.

سراسر کشور شهرستانها مستقر اسکادران از افسران پلیس ضد شورش و فعال گارد ملی تیم در واکنش به تظاهرات.

در واشنگتن تظاهرات ادامه داد: با وجود 7بعد از ظهر حکومت نظامی. یک فعال وظیفه پلیس نظامی گردان شروع به استقرار در این شهر با توجه به گزارشات و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) گفت: آن را نیز کمک با پاسخ, افزایش نگرانی در مورد تشدید اجرای قانون پس از یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات پر سر و صدا به پایان رسید که با آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید در شب یکشنبه.

در یک صحنه تکان دهنده پلیس teargas و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت معترضان در نزدیکی کاخ سفید در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در باغ گل رز, حتی اگر این حکومت نظامی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اجرا نرفته است.

در نزدیکی بالتیمور هزاران نفر راهپیمایی در شهرستان که در آن پنج سال پیش از مرگ 25 ساله فردی گری در بازداشت پلیس برانگیخته روز مشابه آشفته تظاهرات. مین یکی از whitest متحده آمریکا نیز شاهد تظاهرات بزرگ.

در اوکلند کالیفرنیا دانش آموزان و معلمان و پدر و مادر و دیگر مردم محلی جمع آوری و در یک دبیرستان, قبل از راهپیمایی از طریق شهرستان است. اوکلند رئیس پلیس گفت: 15,000 نفر حضور داشتند اعتراض.

خورشید میدرخشید و زنگ ها از اوکلند اولین کلیسای پروتستان زنگ زد به هزاران اوکلند ساکنان رهبری توسط دانش آموزان برگزار – راهپیمایی از اوکلند Tech دبیرستان به شهرستان سالن.

“در این زمان احساس می کند مانند آن را برای رفتن به یک کمی متفاوت گفت:” کریستوفر فاستر کشیش سنگ کلیسا در نزدیکی Pittsburg. فاستر گفت: او احساس امیدوار است که اعتراضات رخ داده در سراسر کشور و نه فقط متمرکز در یک شهر با فرگوسن. او همچنین صحبت کرد امیدوارم از زمانی که مردم را “از بین بردن تبعیض نژادی در داخل قلب خود را”.

در مینیاپولیس که در آن فلوید می کردند و کشته شد و هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز خارج فرماندار عمارت نقل مکان کرد و به دولت و کنگره. در New Orleans زیادی مارس منتقل شده از طریق شهرستان است.

در نیویورک بزرگ تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در طول بعد از ظهر. شب آغاز شده و با تجمع سخنرانی از ساکنان و فعالان دعوت از مردم به “مراقبت از بدن خود را, آنها می خواهند ما را خسته”. اما پس از تاریک غارت شکست به خصوص در امتداد خیابان پنجم منهتن نیویورک. فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد فروشگاه های متعدد شکسته و غارت.

در فیلادلفیا پلیس اخراج teargas و گلوله های لاستیکی به عنوان یک گروه بزرگی از معترضان با مسدود کردن بخشی از بزرگراه. رویارویی آمد و پس از گارد ملی مستقر وسایل نقلیه در مرکز شهر و مقامات محدود حمل و نقل عمومی در سومین شب از مقررات منع رفت و آمد.

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران آنها نیاز به “تسلط” فعالان معترض فلوید را کشتن. رئیس جمهور بارها و بارها گفت: فرمانداران که آنها نیاز به گرفتن سخت تر علیه تظاهرکنندگان جرقه زنگ در میان کسانی که در تماس است.

مأموران اجرای قانون در سراسر کشور در پاسخ به تظاهرکنندگان با استقرار teargas و فلش-انفجار نارنجک و ضرب و شتم به عقب جمعیت با باطوم و گلوله های لاستیکی. در لوئیزویل رئیس پلیس گزارش شده است پس از اخراج افسران کشته دیوید McAtee صاحب یک محلی کباب رستوران در اوایل صبح روز دوشنبه. افسران اخراج به جمعیت معترضان در حالی که بدن خود را از دوربین های خاموش شد.

بسیج معترضان در سراسر کشور آغاز شد و یک هفته پیش پس از فیلم منتشر شده از فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است. دو کالبد شکافی در روز دوشنبه منتشر – یکی از محلی دفتر معاینات پزشکی و یکی از پزشکان شاغل با فلوید خانواده – توافق کردند که فلوید کشته شد به عنوان یک نتیجه از بودن محدود است.

گزارش از مینیاپولیس معاینات پزشکی طبقه بندی شده به مرگ به عنوان یک “قتل”. در ضمن کالبد شکافی انجام شده بخش خصوصی برای Floyd خانواده توسط Allecia ویلسون از دانشگاه میشیگان و دکتر مایکل بادن سابق شهر نیویورک معاینات پزشکی نشان داد که فلوید تا به حال هیچ زمینه ای از مشکلات سلامتی که منجر به مرگ او و مرگ او نه تنها به خاطر یک افسر به حال تسلیم زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه بلکه به دلیل سایر ماموران در صحنه برگزار شد او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>