ما انجام دوم اعدام در یک هفته, قتل مرد وکلا می گویند تا به حال به زوال عقل

ایالات متحده در روز پنج شنبه انجام آن دوم فدرال اعدام این نشست توسط تزریق کشنده کانزاس مردی که وکلا مخالفت او زوال عقل و نامناسب اجرا شود.

وسلی Purkey قرار داده بود به مرگ در فدرال تادیبی پیچیده در ترر هوت ایندیانا.

او صحبت کردن در برابر مجازات از اعدام پلت فرم که در آن او موفق به دریافت تزریق کشنده و عذرخواهی برای این درد ناشی از جنایات خود به قربانیان و خانواده خود را.

Purkey بود و به جرم آدم ربایی و قتل 16 ساله دختر بچه جنیفر طولانی قبل از dismembering سوزش و آزادسازی بدن او در یک سپتیک برکه.

او نیز به اعدام محکوم شده در دادگاه های ایالتی در کانزاس پس از استفاده از پنجه چکش برای کشتن یک زن 80 ساله ای که در حال فلج اطفال.

Purkey شد بسته به gurney داخل اعدام مجلسی. زندان رسمی حذف یک ماسک از Purkey و از او خواست اگر او می خواست به بیانیه پایانی.

او تکیه سر خود را کمی از gurney و گفت: “من عمیقا حسرت و درد و درد و رنج ناشی از جنیفر ، من عمیقا متاسفم.”

او همچنین ابراز ندامت خود بالغ دختر رنج اقدامات او ایجاد می شود. “من عمیقا پشیمان درد من باعث به دختر من که دوست دارم خیلی,” او گفت:. آخرین کلمات او بودند: “این بررسی قتل واقعا نه در خدمت هیچ هدف ندارند. با تشکر از شما.”

او در 8.19 am آمریکا زمان در روز پنج شنبه. خود روحانی مشاور شد و در اتاق با پوشیدن یک ماسک صورت و فولاد و به نظر می رسد به دعا خود را از دست دستکشهایش ریخته با هم برگزار شد در کف دست است.

دادگاه عالی ایالات متحده پاک راه را برای اجرای حکم اعدام به محل تنها چند ساعت قبل از حکم در یک 5-4 تصمیم گیری است. چهار لیبرال قضات عقیده داشت مانند آنها را برای مورد اول در اوایل این هفته.

عدالت Sonia Sotomayor نوشت که “اقدام Purkey اعدام در حال حاضر با وجود این قبر سوال و واقعی با توجه به یافته های ذهنی خود صلاحیت کست یک کفن از قانون اساسی شک بیش از مهمترین و غیر قابل فسخ از صدمات.” او پیوست اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer و النا کاگان.

آن بود که دولت فدرال دوم اعدام پس از 17 سال وقفه. یکی دیگر از مرد دانیل دی لوئیس لی قرار گرفت و به مرگ چهار شنبه بعد از ساعت یازدهم قانونی مناقصه شکست خورده است.

هر دو اعدام شدند با تاخیر به روز بعد از آنها برنامه ریزی شده به عنوان قانونی کشمکش ادامه داد: در اواخر شب و به صبح روز بعد.

وزارت دادگستری بوده است سوال برای برگزاری این اعدامها در وسط بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس باعث دعاوی بیش از ترس کسانی که سفر به این زندان می تواند آلوده.

تصمیم به از سرگیری اعدام پس از نزدیک به دو دهه بود که با انتقاد به عنوان یک خطرناکی حرکت سیاسی در انتخابات سال مجبور مسئله ای است که در لیست بالا از آمریکا اولویت با توجه به 11 درصد نرخ بیکاری و بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de