ما جلسه: New Hampshire, راجر سنگ و مغلوب ساختن پیشی جستن حفاری طرحصبح به خیر من Tim Walker با امروز ضروری ،

Klobuchar موج سوم به عنوان دموکراتیک نژاد شکل می گیرد

با بسیاری از آرای شمارش شده در نیوهمپشایر وجود دارد در گذشته روشن به شکل دموکراتیک در انتخابات ریاست جمهوری و آن را به یک نبرد بین جدید سناتور برنی ساندرز و هر نامزد دیگر که می تواند توقف حرکت خود را. که بعید به نظر می رسد به جو بایدن که فرار کرد دولت پس از یک پنجم پایان به تلاش برای احیای ضعیف مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی در حالی که الیزابت وارن چهارم کاهش یافته و به پشت صعودی ctq.

  • مسافت های طولانی. پیت Buttigieg به پایان رسید درست پشت ساندرز که بدان معنی است که این مسابقه هنوز تمام نشده. در واقع ما هنوز هم می تواند در مسافت های طولانی می گوید: آدم Gabbatt. در اینجا چیزی است که ما اعضا ساخته شده از نتایج در نیوهمپشایر.

یانگ قطره از بلومبرگ در حالی که چهره های تازه موشکافی
Yang’s fresh ideas struck a chord among some Democratic voters.

کارآفرین اندرو یانگ که ایده های تازه در مورد اتوماسیون و اساسی جهانی درآمد موجب شور و شوق واقعی در میان برخی از دموکرات رای دهندگان به خود را به پایان رسید خارجی در مبارزات انتخاباتی برای این حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری پس از شکست به پیروزی حتی 3 درصد از آرا در نیوهمپشایر. “من ریاضی پسر گفت:” هواداران منچستر در سه شنبه شب “و روشن است از این شماره ما قصد داریم برای پیروزی در این مبارزه است.”

  • توقف-و-frisk. به عنوان او بالا می رود در پای صندوق های رای مایکل بلومبرگ در حال آمدن است تحت موشکافی به خصوص برای خود دیدگاه های بحث برانگیز در توقف-و-frisk. ضبط آهنگ در مسابقه و عدالت کیفری است منفور استدلال Derecka Purnell.

  • وبلاگ سیاسی. امروز وبلاگ است. شما می توانید در اینجا آن را بخوانید.

راجر سنگ دادستان ترک پس از DoJ اسلش صدور حکم

چهار وکلا که تحت تعقیب سیاسی “کثیف شیاد” راجر سنگ بیش از جرایم کشف شده توسط رابرت مولر را در روسیه بررسی استعفا یکهو پس از وزارت دادگستری خواهد خود را از صدور توصیه های ظاهرا در خواست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سنگ گناهکار هفت جرایم از جمله انسداد عدالت اما تهمت توییتی که هفت-به-سه-سال توصیه می شود حکم به نمایندگی از “سقط جنین از عدالت”.

  • الکساندر Vindman. سابق شورای امنیت ملی رسمی که شهادت در اعلام جرم دادگاه می تواند در صورت نظامی اقدام انضباطی تهمت است گفت: پس از Vindman بود بدون تشریفات اخراج از کاخ سفید نقش در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن را فاجعه بار حفاری طرح برای اراضی عمومی
The administration has proposed leasing places like Slickrock Bike Trail in Utah, where visitors pedal through petrified sand dunes and ancient seabeds.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده است تا یک اقدام بی سابقه 461m هکتار از زمین های عمومی به صورت اجاره توسط شرکت های انرژی یک دال از غرب آمریکا چهار برابر اندازه کالیفرنیا. تا کنون 9.9 m از کسانی هکتار بوده است اجاره را با توجه به گزارش های بیابان جامعه است که می گوید رئیس جمهور میراث می تواند به entrench صنعت سوخت فسیلی و قفل در به اندازه کافی تولید گازهای گلخانه ای برای تضعیف جهانی آب و هوا سیاست.

  • آلودگی و مرگ و میر. آلودگی هوا ناشی از سوزاندن سوخت های فسیلی است که مسئول بیش از 4 متر زودرس و مرگ و میر در جهان هر سال بیش از سه بار به عنوان بسیاری که ناشی از حوادث جاده ای – یک مطالعه نشان داده است.

  • از دست دادن طبیعت است. آسیب به محیط زیست می تواند از بین بردن $478bn یک سال رشد اقتصاد جهانی تا سال 2050 با ما بودن بدترین آسیب دیده ملت صندوق حیات وحش جهانی پیش بینی کرده است.

Cheat sheet

  • چین هوبئی در قلب coronavirus شیوع گزارش شده پایین ترین آن روزانه افزایش موارد این بیماری از ماه ژانویه نشان می دهد پکن را مهار استراتژی ممکن است در گذشته مشغول به کار شود.

  • یک مطالعه توسط پزشکان بدون مرز نشان داده است که بیش از دو سوم از مهاجران و پناهندگان فرار گواتمالا هندوراس و ال سالوادور در حال تجربه قتل و ناپدید شدن و یا آدم ربایی از بستگان خود را قبل از خروج.

  • دولت سوئیس دستور داده است تا درخواست پس از آن پدید آمده است که Crypto AG, رمزگذاری شرکت مستقر در سوئیس, کنترل شد برای چندین دهه توسط سازمان سیا و سازمان اطلاعات آلمان و محصولات آن استفاده می شود به استراق سمع در رقبا و متحدان.

  • متعلق به خانواده سیب زمینی تراشه کسب و کار از شهر کوچک اسپانیایی از ارتیخو در حال تجربه یک رونق در خرید و فروش از کره جنوبی پس از برنده جایزه اسکار فیلم انگل های ویژه خود را مشخص کنسرو میان وعده در یک کلید ،

باید خواند
Little Women may have been snubbed at the Oscars, but its influence is clear in catwalk season.

چگونه زنان کمی از دست داده اسکار – اما برنده مد

Greta Gerwig تحسین اقتباس از زنان کمی به پایان رسید تا تنها با یک اسکار برای آن طراحی صحنه و لباس. اما آن را به طور غیر منتظره جذاب سبک – واضح قلاده محکم, چکمه, drummer-پسر کت – یک برنده در هفته مد نیویورک می نویسد جس Cartner-مورلی.

ونزوئلا مرگ و میر نوزادان بحران

نرخ مرگ و میر نوزادان بوده است سقوط تقریبا به طور مداوم در ونزوئلا پس از 1940s تا زمانی که این کشور کاهش یافت و به یک خرد کردن افسردگی در حال حاضر در آن سال هفتم را ترک کرده است که تعداد بی شماری از کودکان محروم و بسیاری از ضرب دچار سوء تغذیه به عنوان تام فیلیپس و Clavel Rangel گزارش.

می تواند شما را واقعا یک غلاف معطر عطر?

ابتدا آن را Gwyneth Paltrow که آغاز شده و فروش $75 شمع که گفته می شود مانند بوی مهبل (واژن). در حال حاضر Erykah Badu اعلام کرده است که آزادی خود را مهبل (واژن)-بخور معطر. خشخاش نور خواسته عطر متخصص دقیقا همان چیزی است که در دنیای رایحه.

تشک های دفن زباله بحران

با تشکر از پررونق آنلاین تشک, بازار, میلیون ها نفر از مردم اخذ شده است بهتر است بقیه شب. اما شاید آنها نباید خواب تا کاملا به اصطلاح خواب در اقتصاد ایجاد شده است غیر ممکن است ضایعات کوه به عنوان Sirin Kale کشف شده است.

نظر

در سال گذشته Netflix جهانی انرژی مصرف شد 451,000 مگاوات ساعت – به اندازه کافی به قدرت 40,000 ما خانه برای یک سال. این ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر ما مصرف کمتر به لطف اینترنت می نویسد Arwa Mahdawi اما ما باید توجه بیشتری به ما رد پای دیجیتال.


فن آوری دیجیتال آورده در سن کم رنگ مصرف کنید. از آن آسان است به درک اثرات زیست محیطی از خرید “مسائل” و یا پرواز در سراسر اقیانوس اطلس. آن است که سخت تر برای قرار دادن سر خود را در اطراف چقدر انرژی لازم برای پرواز داده ها در سراسر وب.

ورزش

استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش به نام سيبا امریکا سگ بالا پس از برنده شدن عنوان بهترین نمایش در 144 سالانه Westminster Kennel Club dog show در نیویورک در روز سه شنبه.

دیوید بکهام جدید MLS باشگاه اینتر میامی است که در مواجهه با چشم انداز مجبور به تغییر نام خود را پس از اینتر میلان برنده دور اول حقوقی علامت تجاری نبرد بر سر اینکه آیا اصطلاح “اینتر” مترادف است با سری A باشگاه.

ثبت نام

ما صبح جلسه تحویل داده شده است به هزاران نفر از صندوق هر روز هفته. اگر شما در حال حاضر امضا مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>