ما بلوک های رای در سازمان ملل متحد پیشنهاد جهانی برای آتش بس بیش مرجع به کسی کهآمریکا را مسدود کرده است یک رای در یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل خواستار جهانی آتش بس در طول Covid-19 همه گیر به این دلیل که برگ برنده دولت مخالف است و به طور غیر مستقیم اشاره به سازمان بهداشت جهانی است.

شورای امنیت شده است کشمکش برای بیش از شش هفته بیش از این قطعنامه که در نظر گرفته شده برای نشان دادن پشتیبانی جهانی برای تماس برای برقراری آتش بس توسط دبیر کل سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ. منبع اصلی برای تاخیر بود ما امتناع از پذیرش یک قطعنامه که خواست برای حمایت از این که عملیات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش کرده که برای همه گیر ادعا (بدون هیچ گونه شواهد و مدارک) که آن را نکردن اطلاعات در اوایل روز از وقوع.

چین اصرار داشت که این قطعنامه باید شامل ذکر و تایید شده است.

پنج شنبه شب, فرانسوی, دیپلمات فکری به حال طراحی یک سازش است که در آن به وضوح اشاره می سازمان ملل متحد “تخصصی سازمان بهداشت و درمان” (غیر مستقیم اگر روشن با اشاره به این که).

روسیه ماموریت داد که آن را می خواستم بند خواستار لغو تحریم ها است که تحت تاثیر تحویل تجهیزات پزشکی یک مرجع به ما اقدامات تنبیهی اعمال شده بر ایران و ونزوئلا است. اکثر شورای امنیت دیپلمات اعتقاد مسکو خواهد برداشت اعتراض و یا پرهیز در رای به جای خطر انزوا به عنوان تنها حق وتو در قطعنامه آتش بس.

در روز پنج شنبه به نظر می رسد که قطعنامه مصالحه به حمایت از ما ماموریت اما در صبح روز جمعه که از موضع روشن و آمریکا “شکست سکوت” در وضوح بالا بردن اعتراض به عبارت “متخصص سازمان بهداشت و درمان” و مسدود کردن حرکت به سوی یک رای.

“ما درک که وجود دارد یک توافق در این چیز اما به نظر می رسد که آنها خود را تغییر ذهن” غربی شورای امنیت دیپلمات است.

“بدیهی است که آنها باید تغییر ذهن خود را در داخل سیستم آمریکایی به طوری که عبارت است هنوز به اندازه کافی خوب نیست برای آنها” یکی دیگر از دیپلمات های نزدیک به مذاکرات گفت. “این ممکن است که آنها فقط نیاز به کمی زمان بیشتری برای حل و فصل آن را در میان خود و یا ممکن است که کسی بسیار بالا ساخته شده است تصمیم گیری آنها نمی خواهند آن و در نتیجه آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. معلوم نیست در این لحظه است که یکی از آن است.”

یک سخنگوی ما ماموریت در سازمان ملل متحد پیشنهاد کرد که اگر این قطعنامه به ذکر است این کار که آن را به شامل زبان انتقادی در مورد چگونه چین و این که رفتار همه گیر.

“به نظر ما شورا یا باید ادامه با رزولوشن محدود برای حمایت از آتش بس و یا گسترش قطعنامه که به طور کامل آدرس نیاز برای تمدید کشورهای عضو تعهد به شفافیت و پاسخگویی در زمینه Covid-19. شفافیت و قابل اعتماد اطلاعات ضروری برای کمک به جهان در مبارزه با این بیماری همه گیر در حال انجام و یک بعدی” سخنگوی گفت.

در حالی که نیروی قطعنامه خواهد بود در درجه اول نمادین آن شده اند که نماد در یک لحظه بسیار مهم. پس از اشاره به این حادثه تلخ شده تماس خود را برای جهانی آتش بس مسلح جناح در بیش از ده کشور در حال مشاهده یک آتش بس موقت. عدم وجود یک قطعنامه از قدرتمند ترین جهان, سازمان ملل, اما تضعیف منشی عمومی نفوذ در تلاش خود را برای حفظ آن شکننده بس.

مذاکرات ادامه خواهد داد و هفته آینده در شورای امنیت برای کشف این که آیا برخی از راه های دیگر در اطراف این بن بست را می توان یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im