ما ضد vaxxers هدف گسترش ترس بیش از آینده coronavirus واکسنیک coronavirus واکسن ممکن است یک راه طولانی به دور است اما در حال حاضر یک تهدید در افق: ضد vaxxers.

یک بار در حاشیه حضور در آمریکا واکسن مخالفان تبدیل شده اند بهتر سازمان یافته در سال های اخیر توسعه است که کمک به بدترین ما سرخک در یک نسل در سال 2019.

رو خود را بهتر سازمان ضد vaxxers در حال حاضر هدف گرفته در چیزی بسیار اپیدیولوژی می گویند می تواند شکست ویرانگر coronavirus: یک عنوان و در عین حال توسعه نیافته واکسن. کارشناسان با مطالعه این جنبش هشدار ضد vaxxers نفوذ و قدرت می تواند تحت تاثیر قرار دهد آمریکایی ها تمایل به Covid-19 واکسن و مطالعات اخیر نشان می دهد این است که یک مسئله واقعی است.

در یک نظرسنجی که توسط دو دانشگاهیان یافت که 23 درصد از آمریکایی ها خواهد بود مایل به دریافت واکسن در برابر Covid-19. در یک نظرسنجی جداگانه توسط صبح مشورت 14 درصد گفت: آنها نمی واکسن و دیگری 22 درصد مطمئن بودند. و با توجه به جدید آسوشیتد پرس-NORC نظرسنجی تنها در حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها می توانید یک Covid-19 واکسن اگر در دسترس است. با بیش از 1.6 m coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 100 ، 000 مرگ و میر توده امتناع می توانست عواقب خطرناک.

ضد vaxxers را تا درصد کمی از جمعیت ایالات متحده, اما فقط در زمانی که واکسن مورد نیاز آنها thrusting خود را به جلو, به ویژه در رسانه های اجتماعی و در حرکت رو به رشد برای بازگشایی اقتصاد shutdown برای مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.

مخالفان از واکسن شده اند و همیشه حاضر در ضد ماندن در خانه اعتراضات در کشورهای در سراسر کشور است. آنها را تحت فشار قرار دادند تئوری های توطئه اعم از این ایده نادرست است که واکسن های دوران کودکی باعث بیماری به ظالمانه ادعا می کنند که بیل گیتس با استفاده از واکسیناسیون به عنوان یک ابزار برای ریزتراشه جمعیت جهان است.

برخی از آشکار افزایش ضد vaxx تفکر می توان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاری از واقعیت و داستان و پرسش از علم و از مقامات دولت خود را.

کارشناسان می گویند که رسانه های اجتماعی بوده است رانندگی نیروی بیش از حد. ایده هایی که واکسن باعث اوتیسم یک افشا و خنثی نظریه هنوز هم محبوب در میان ضد vaxxers – فراوانند در Facebook همراه با مفاهیم دولت و شرکت های دارویی همکاری به پول از فریب مردم عادی.

مانند تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات که ضد vaxxers پیوست در خانه های دولتی, اما, ضد واکسن جنبش نیست عنوان ارگانیک و مردمی آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد.

در Facebook مخالفان به واکسن سوخت شده است تبلیغات برای پرداخت دو به خوبی بودجه سازمان; توقف واکسیناسیون اجباری سازمان و سلامت کودکان دفاع – به رهبری رابرت اف کندی جونیور, پسر رابرت اف کندی که پیدا کرده است یک تو رفتگی در دیوار در ضد vax جنبش است.

جو Pierre استاد روانپزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس می نویسد که در توطئه و دروغ گفت وجود دارد “روانی خصلت” در ارتباط با اعتقاد به تئوری های توطئه است.

“یکی از آن خصلت روانی است که نیاز به منحصر به فرد” Pierre گفت. “این ایده که افرادی که جذب می شوند به تئوریهای توطئه اغلب احساس می کنید مثل آنها تصادفا برخی از راز واقعیت است که بقیه از ما گوسفند – یا sheeple به عنوان نظریه پردازان توطئه بود برای اشاره به آمریکا در مورد نمی دانم. بنابراین وجود یک حس خاصی از احساس ویژه ای است که شما ضروری به اطلاعات است.”

با یک پتانسیل coronavirus واکسن امیدوارم بلندی دو ضد واکسن فعالان برگزار شد “آزادی بهداشتی اجلاس” در دعوت از سخنرانان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات آنها ضروری است.

سخنرانان لیست به عنوان خوانده شده مانند یک که که از بی اعتبار دانشمندان و نظریه پردازان توطئه از جمله خوار بریتن اندرو ویکفیلد که محروم شد از پروانه پزشکی اش پس از او منتشر شده جعلی مطالعه ارتباط سرخک ، اریون و سرخجه به اوتیسم.

با وجود ویکفیلد ادعا می کند که رد چندین بار او را دیده است به عنوان قابل اعتماد صدا در ضد vax جنبش به عنوان جودی Mikovits سابق علمی محقق محبوب در میان ضد واکسن حامیان.

مانند Wakefield, Mikovits شده است طرد توسط جامعه علمی اما فنر به شهرت گسترده تر از coronavirus آغاز شد با تشکر از ظاهر او در Plandemic یک دروغ فیلم بود که توسط میلیون ها نفر تماشا هنگامی که آن را منتشر شد در اوایل ممکن است.

Mikovits که ادعا می کند – به اشتباه – که با پوشیدن ماسک صورت “فعال” coronavirus دعوت شده بود تا به صحبت می کنند در آزادی بهداشتی اجلاس توسط سازمان استفانی لیند و Alana نیومن که صحبت به نگهبان به عنوان بخشی از یک فیلم بر ضد واکسن جنبش است.

ضد vaxxers نیست منحصر به فرد به ما. در هفته گذشته گزارش های پدید آمده از ضد vax بودن ظهور در آلمان و استرالیا است. سرخک موارد سه برابر شده در اروپا در سال 2018 با اوکراین مسئول بیش از نیمی از 83,000 موارد افزایش تحریک ضد واکسن احساسات.

ما اگر با یک outsized نفوذ در ضد vaxxers در سراسر جهان است.

“آمریکا بیشتر گروه آوازی از مردم خارج وجود دارد وجود دارد – از آنجا که آن را بسیار آوازی به هر حال جامعه و [به خاطر آن] دسترسی به وسایل نقلیه از فرهنگ ها در سراسر جهان گفت:” دکتر سعد Omer, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل.

“بحث و حتی داخلی بحث که اتفاق افتاده در آمریکا شنیده می شود در سراسر جهان,” او اضافه شده است.

در شرایط خنثی کردن تاثیر ضد vaxxers کارشناسان می گویند که تمرکز باید بر روی برنده شدن بیش از کسانی که کمتر ardently ضد واکسن که تنها ممکن است فرو بردن انگشت به هارد ضد vax جنبش است.

“اگر پدر و مادر باید سوال اگر آنها نمی رویم در این عجیب و غریب جهت در آن توطئه و آنها را به نگرانی و از آنها خواسته پزشکان خود را که کاملا مشروع” عمر گفت. او گفت: تعهد در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکان به درمان نیست شک با تحقیر بلکه برای پاسخ به سوالات مردم با احترام.

“و به روش های ارتباطات است که در خط با کسانی که ارزش و احترام و نه سایه,” عمر گفت.

“من گاهی اوقات می گویند که اگر فریاد پدر و مادر شدند, یک ایده خوب, سپس, نوجوانان خواهد بود که کارآمد ترین و موثر ارتباط برقرار است. که هرگز کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>