آمریکا و روسیه برای برگزاری مذاکرات در تنظیم militarisation از فضایما و مقامات روسیه دیدار خواهد کرد در وین در روز دوشنبه برای بحث در مورد این که آیا و چگونه به تنظیم militarisation از فضا در پی اتهام روسیه ماهواره-راه اندازی آزمایش موشکی.

دو دولت توافق برای برگزاری یک “امنیت فضای تبادل” در ماه ژانویه اما در این جلسه قرار شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

آن است که با توجه به محل در پایتخت اتریش تنها چند روز پس از ما فضا فرماندهی متهم روسیه از آزمایش یک فضا-راه اندازی پرتابه از یکی از ماهواره خود را. همچنین ادعا کرد که روسیه تا به حال انجام یک آزمون مشابه در سال 2017. روسیه به طور معمول اصرار دارد فعالیت خود را در فضای کاملا صلح آمیز است.

کریستوفر فورد, معاون وزیر امور خارجه در امور امنیت بین الملل و عدم اشاعه گفت: “امید ما این است که در این جلسه خواهد اجازه می دهد تا ما را به کشف راه هایی برای افزایش ثبات و امنیت در فضای بیرونی و همچنین برای پیشبرد علت توسعه هنجارهای رفتار مسئولانه در آن حیاتی دامنه.”

دیپلمات ژنرال ها و فضای دانشمندان با توجه به ملاقات در وین “می توانید به نگاه روشن ساخت که فضای بیرونی است نه یک یاغی و ungoverned خاک اما در واقعیت این است که در زمان جنگ برای مثال معمول بشردوستانه بین المللی قانون و یا قانون از درگیری های مسلحانه قوانین اعمال خواهد شد نیز وجود دارد”.

اما ما مخالف مذاکره معاهده محدود کردن فعالیت های نظامی در فضا است.

“که برای تلفن های موبایل خوب بر روی کاغذ [اما] این چالش آن است که تقریبا غیر ممکن است به اندازه کافی برای تعریف یک فضا سلاح. و حتی اگر شما می توانید آن را تقریبا غیر ممکن است به منظور بررسی است که هر کسی می تواند مطابق با این قانون اگر شما آن را در محل” فورد گفت.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران فورد به حساب از اتهام فضایی روسیه مبتنی بر ضد ماهواره سلاح آزمون در سال 2017 و در 15 جولای.

در هر دو مورد او گفت: “مادر” ماهواره birthed یک “دختر” ماهواره ای است که پس از آن منتشر شد یک پرتابه “شل فضا قیاس از یک گلوله”.

“هر ماهواره ای است که ذاتا بسیار ظریف کمی از ماشین آلات عامل در صفر گرانش محیط زیست و زوم در اطراف فوق العاده مداری سرعت” فورد گفت. “در این زمینه آن را چندان از برخورد به علت کاملا فاجعه بار آسیب. من می خواهم به می گویند هیچ چیز مانند یک فندر بندر وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net