ما فعال شکایت سابق مصر نخست وزیر بیش از بازداشت و شکنجهآمریکا فعال بازداشت شده به عنوان بخشی از سرکوب وحشیانه در قاهره به طرح دعوی علیه سابق مصر نخست وزیر که در حال حاضر زندگی در واشنگتن دی سی با این استدلال او هدفمند برای ترور, دستگیری و شکنجه.

محمد سلطان دستگیر شد پس از انتشار خشونت آمیز معترضان در قاهره در سال 2013. اسناد دادگاه وقایع گسترده فیزیکی شکنجه Soltan رنج می برد و در چندین بازداشتگاه در طول 643 روز بازداشت از جمله ضرب و شتم محرومیت از درمان پزشکی و سوختگی سیگار را به پشت گردن خود را.

نگهبانان در یک زندان او را تشویق به خودکشی و او را از چپ به تنهایی در یک سلول با یک تجزیه جسد. او منتشر شد و تبعید در سال 2015 پس از یک مدت طولانی اعتصاب غذا.

طرح دعوی در دادگاه واصل روز دوشنبه در دادگاه منطقه واشنگتن دی سی را متهم مصر نخست وزیر Hazem Abdel Aziz ال Beblawi از مسئولیت مستقیم برای Soltan درمان تحت 1991 شکنجه قربانی قانون حمایت از.

آن را متهم به Beblawi از هماهنگی با دیگر مقامات بلندپایه مصری برای نظارت بر سلطان حرکات در طول سال 2013 اعتراضات را تلاشی در زندگی خود و نظارت بر دستگیری و شکنجه.

همچنین نام فعلی رئیس جمهور مصر-فتح السیسی را همراه با خود بالا رئیس اطلاعات عباس Kamel به عنوان “unsued متهمان” در همین مورد جزئیات چگونه رده بالای ارتش مصر با رژیم کار کرده و به سرکوب اعتراضات و دستگیری افراد با مشخصات بالا از جمله Soltan.

Soltan یک دانشگاه ایالتی اوهایو اقتصاد فارغ التحصیل شد و معترضان در قاهره Rabaa al-Adawiya مربع در سال 2013 با معترضان که خواستار بازگشت سابق رئیس جمهور اسلامگرای محمد مرسی مخلوع در یک کودتای نظامی در ماه ژوئیه آن سال. به گفته سازمان عفو بین الملل او بخشی از یک رسانه به کمیته گزارش تخلف علیه حامیان مرسی.

نیروهای امنیتی مصر بعد از حمله Rabaa مربع اردوگاه و همچنین دیگران در قاهره و کشته شدن حداقل 1,150 نفر در یکی از خونین ترین لحظات در تاریخ مدرن است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که Soltan هدف قرار داده بود برای ترور توسط نیروهای امنیتی مصر هنگامی که آنها حمله به اردوگاه سپس بعد از بازداشت و شکنجه برای صحبت با روزنامه نگاران که گزارش شده در این اردوگاه و قتل عام.

آن مدعی است که Beblawi “به کارگردانی و نظارت” از بدرفتاری با سلطان همراه با دیگر مقامات بالا از جمله Kamel و Sisi خود را. به عنوان یک خدمت رئیس جمهور Sisi وضعیت او اعطا مصونیت دیپلماتیک از اقدامات قانونی اما Kamel و دیگران در خطر ابتلا به خدمت باید از آنها بازدید از ایالات متحده است.

شکایت شامل یک تقاضا برای آزمایش شنوایی که سلطان از این فرصت به صورت Beblawi در دادگاه. “به عنوان اضطراب من مشتاقانه منتظر آن روز” او گفت:.

Beblawi در حال حاضر یک مدیر اجرایی در صندوق بین المللی پول در واشنگتن, DC.

“من می خواهم او را برای دیدن چهره من” گفت: Soltan. “من مطمئن هستم که او می دانست که من بود اما من فقط یک نام – من می خواهم به او به چشم من نگاه کن که من از او بپرسید چرا چرا او در نقشی که به او سفارش شکنجه اقدام به قتل فراقضایی و چه نوع توجیه اخلاقی او است که او می تواند زندگی می کنند با این.”

شکنجه قربانی حفاظت قانون اجازه می دهد تا غیر ما و یا ما شهروندان به فایل های کت و شلوار در برابر افراد از هر کشور خارجی که در آن وجود دارد که شواهد روشنی از خود به همدستی در شکنجه. آن استفاده شده است با موفقیت در برابر قربانیان شکنجه در گواتمالا و همچنین خودگردان فلسطینی ،

Beblawi بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر تسلیم مصر و خدمات اطلاعاتی دولتی و صندوق بین المللی پول.

Soltan وکیل اریک L لوئیس گفت: “ما فکر می کنیم در یک دادگاه قانون داستان گفته خواهد شد و از آن خواهد شد تصمیم بر حقایق و نه بر اساس تبلیغات.

“مصر با رژیم متکی بر پنهان کاری و کارهای انجام شده در پوشش تاریکی در یک سلول این است که در مورد گرفتن تمام این مسائل را در نور خورشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>