Ursus urbinus: ‘سالمندان’ 400lb خرس کشف رومینگ حومه شهر لس آنجلسبزرگ, پیر, خرس سرگردان در لس آنجلس foothill حومه جمعه, رسم عجیب تماشاچیان و رسانه های خبری قبل از حیات وحش مقامات آن را حذف.

خرس سست ambled در امتداد خیابان ها و به حیاط در مونروویا که نشسته در پای سن گابریل کوه.

به مونروویا اداره پلیس گفت: ماموران نگه داشته و به نام وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش کارگران به محله.

عرفان خان عرفان
(@latfoto)

زیادی خرس سیاه در roams خیابان از مونروویا محله. @latimes شده @latimesphotos @LANow @MonroviaCA #Bkackbear #خرس pic.twitter.com/9wSrufr9Pm

فوریه 21, 2020

خرس بود و در نهایت tranquillized گرفته و به نزدیکترین مناسب زیستگاه جنگل گفت: Tim Daly, ماهی ها و حیات وحش می شود.

“یکی از بچه های ما در صحنه توصیف خرس به عنوان بزرگ: مورد 400lb (181kg) زن و همسر” دالی گفت. “در خرس جهان او خواهد بود که به عنوان افراد مسن است.”

خرس بود در غیر این صورت خوب, او گفت:.

“این کمی نگران کننده چگونه نزدیک و راحت شدند تا در کنار این اما وجود دارد هیچ حادثه بنابراین ما خوشحال هستیم که در مورد,” او اضافه شده است.

آن را اعتقاد بر این بود که همان خرس دیده می شود یک روز زودتر در مونروویا که آن را غیر معمول نیست برای حیوانات سرگردان از آلاینده آنجلس جنگل ملی در بالای شهر.

این شهر خرس ایمنی صفحه وب اشاره می کند که خرس ظهور از زمستان غارها و بازگشت به کوهپایه در جستجوی غذا هنگامی که آب و هوا گرم تا.

که به طور معمول رخ می دهد در بهار اما کالیفرنیای جنوبی زمستان شده است بسیار خفیف. درجه حرارت صعود به 80F (27C) در دره سان Gabriel در روز پنج شنبه.

مونروویا معروف ترین خرس بازدید کننده بود سامسون وان آب داغ خرس که در زمان میل به حیاط خلوت استخر در 1990s. او در نهایت فرستاده شد به زندگی در اورنج کانتی باغ وحش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im