تا به 43m آمریکایی ها می تواند از دست دادن بیمه درمانی در میان همه گیر گزارش می گویدبه عنوان بسیاری از 43 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن بیمه درمانی خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک گزارش جدید از رابرت وود جانسون بنیاد و موسسه شهری.

قبل از همه گیر 160 میلیون آمریکایی یا تقریبا نیمی از جمعیت دریافت بیمه پزشکی خود را از طریق کار خود را. این موج جزر و مدی از اخراج باعث قرنطینه اقدامات در حال حاضر تهدید می کند که پوشش برای میلیون ها نفر.

تا 7 میلیون نفر از این افراد بعید است برای پیدا کردن بیمه جدید به عنوان شرایط ضعیف اقتصادی, کشیدن, در, محققان در موسسه شهری و رابرت وود جانسون بنیاد thinktanks پیش بینی کند.

چنین عظیم بیمه ضرر و زیان می تواند به طور چشمگیری تغییر در امریکا, بهداشت و درمان, چشم انداز و احتمالا منجر به مرگ و میر بیشتر به مردم برای جلوگیری از غیرقابل تحمل بهداشت و درمان.

“وضع فوق العاده ناکارآمد آن را فوق العاده ناعادلانه آن را به اشتغال بدون هیچ دلیل واقعی” کاترین گفت: Hempstead, ارشد مشاور سیاست برای رابرت وود جانسون پایه و اساس است. “این مشکل را در معرض بسیاری از کاستی در سیستم ما است.”

اگر این بیماری همه گیر در نتیجه در یک 20 درصد و نرخ بیکاری به عنوان برخی از تحلیلگران انتظار دارند, محققان در موسسه شهری و رابرت وود جانسون پایه (RWJF) پیش بینی در هر نقطه از 25 به 43 میلیون نفر می تواند از دست دادن بیمه درمانی. بسیاری از استفاده های اجتماعی شبکه های ایمنی برای به دست آوردن بیمه از جمله پزشکی عمومی برنامه بیمه درمانی برای افراد کم درآمد است. اما معیارهای واجد شرایط بودن از ایالتی به ایالت متفاوت با محدودیت در حزب جمهوری خواه به رهبری متحده است.

“این فوق العاده سگمنتال و هر ایالت دارای یک داستان متفاوت” گفت: Hempstead. “وجود دارد 50 تجارب مختلف.”

کریستین Mohn, 51, زندگی, در, Lancaster, پنسیلوانیا, و مشغول به کار به عنوان یک درمانگر فیزیکی. او از دست رفته او از 18 سال که در شرکت انجام شده در نوامبر سال 2019.

“شما در درب راه رفتن یک روز و گفتند کار شما این است که نه در اینجا و نه بیمه سلامت – خداحافظ'” Mohn گفت.

برای چند ماه Mohn, شوهرش و در سن, دختر با تکیه بر یک برنامه به نام کبرا که اجازه می دهد تا آمریکایی ها به ادامه مزایای آنها پس از دریافت از یک شغل. اما مزایای آمد و در یک شیب هزینه. Mohn پرداخت $1,700 یک ماه بیمه با استفاده از یک خط اعتباری در وام مسکن خود را تا آوریل سال 2020 هنگامی که او در نهایت یک کار جدید.

Mohn فقط کار می کرد دو هفته قبل از این کار به طور نامحدود furloughed کارگران آن به دلیل همه گیر تعطیل غیر فوری خدمات بهداشتی و درمانی.

این شرکت که furloughed Mohn اجازه او به حفظ سلامت بیمه, حتی اگر آن است که تحت هیچ الزامی به انجام این کار. بیمه هزینه های Mohn 400 دلار در ماه و پس از چهار هفته هنوز دریافت نکرده اول بیکاری را بررسی کنید. هنگامی که او در نهایت می کند به بازگشت به کار او گفت: “من می توانم به پرداخت کردن من خط اعتباری من زندگی کردن.”

از کسانی که از دست دادن کارفرما مبتنی بر بیمه حدود 7 میلیون آمریکایی باقی خواهد ماند بیمه و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی در بدترین بیماری همه گیر در یک قرن RWJF پیش بینی کرد. یکی دیگر از 30 میلیون نفر فاقد بیمه حتی قبل از همه گیر با توجه به شهری موسسه.

“شما باید افرادی که فکر می کنند که یک بیماری عفونی, اما آنها نمی خواهند به جلو آمده و برای آزمایش و یا دریافت درمان از آنجا که آنها بسیار نگران در مورد چه نوع از بدهی های مالی آنها گفت:” Hempstead. “این مشکل را در معرض واقعا بسیاری از کاستی در سیستم ما است.”

Emily Jones, 22, یکی از آنها است. او از زندگی با مادر و خواهر خود در فلاشینگ میشیگان و سرطان بازمانده. مردم اقدام یک گروه حمایت گفت: بیمه منقضی زمانی که او از دست رفته تجدید مدارک فقط به عنوان بیماری همه گیر در مجموعه. در حال حاضر او بدون بیمه حتی به عنوان مادر ضروری کارگر.

برآورد تعداد افرادی که فاقد بیمه یک کار پیچیده است. امریکا را تکه تکه سلامت سیستم فاقد یک متریک برای چگونه بسیاری از مردم در حال خاموش کردن. برخی از محققان بر این باورند بیمه ضرر و زیان خواهد بود پایین نسبت به از دست دادن شغل به دلیل بسیاری فاقد بیمه با وجود کار.

“آمریکا تامین بودجه بهداشت و درمان سیستم ساخته شده است به مقاومت در برابر تاثیر ترکیبی از یک بیماری همه گیر و رکود” گفت: Dr آدم گفنی رئیس جمهور از پزشکان برای سلامت ملی برنامه. PNHP طرفداران برای تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان در آمریکا شبیه به بیمه خدمات درمانی. “این اجتناب ناپذیر است که مردم می میرند زیرا آنها می توانند مراقبت از آنها نیاز به دلیل بلندی رکود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de