آمادگی امریکا از خواب بیدار به coronavirus به تدریج پس از آن همه در یک بارآن لحظه ای ساخته شده برای زنده تلویزیون کابلی. اندرو کومو فرماندار نیویورک وزارت امور خارجه هشدار داد در سی ان ان در شب چهارشنبه که coronavirus بود “در اینجا آن را بسیار شایع تر از ما می دانیم که شما در حال رفتن برای دیدن اعداد در آسمان بالا برود و اگر مردم آمریکا آماده نیست برای آن ما در حال رفتن به یک مشکل”.

ناگهان سی ان ان پر بیننده لنگر کومو برادر کوچکتر کریس butted در. شما می توانید ببینید اخم مخالفت تند رفتن در سراسر برادر بزرگ صورت: چه بود جوانی انجام قطع او را که می خواهم ؟

“نگه دارید” گفت: Chris Cuomo که تغذیه اطلاعات از طریق خود گوشی. “این اتفاق می افتد در زمان واقعی است. NBA فقط به حالت تعلیق در آن فصل است.”

آن وجود دارد.

قدر از coronavirus تهدید برای امریکا این خطر نامرئی که هیچ کس به نظر می رسد قادر به تعیین کمیت و یا به طور کامل درک آمد به فروزان مشاهده. آن نوشته شده بود در سراسر ابرو از کومو برادران خود تقسیم صفحه نمایش عبارات متحد در ناباوری مطلق که فصل بسکتبال که ملی ورزشی موسسه خاموش بود.

آمریکا در نهایت از خواب بیدار شده به این حقیقت ناراحت کننده این است که اتفاق می افتد. و این اتفاق در یک کشور از 327 میلیون افرادی که در درجات مختلف شدت و کاملا عمدتا یا نیمه آماده نیست برای آن است.

به اتخاذ فرماندار کومو را واژه ها: آمریکا, ما یک مشکل است.
Workers clean a subway station in Brooklyn as New York City confronts the coronavirus outbreak on March 11, 2020 in New York City.

وجود دارد باید فراموش نشدنی شده است در دو نوبت در قرن گذشته هنگامی که ایالات متحده اعلام کرده است خود را به زیر حمله داخلی خاک: پرل هاربر و 9/11. در حال حاضر یک سوم حمله در راه است, در خاک آمریکا و هیچ مقدار از بیگانه تغییر علامت تجاری توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در دفتر بیضی آدرس این هفته بازیگران این بیماری به عنوان “خارجی” ویروس را تغییر دهد که واقعیت است.

حتی قبل از این ویروس را گرفته و نگه دارید و در جوامع و شهرهای سراسر کشور شده است قبل توسط دو دیگر contagions – سردرگمی و ترس است.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال از کروناویروس که وجود دارد هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آن به درستی استفاده می شود.

جاستین McCurry

شما می توانید ببینید کسانی که دوقلو pestilences جوانه با عصبانیت در آمریکا هر دو بشکست. در خم اورگان ربکا Mehra یک دونده حرفه ای مرتبط در توییتر چگونه در راه خود را به فروشگاه برای مواد غذایی او شنیده ام یک زن در تماس با او از یک ماشین پارک شده در خارج از فروشگاه.

زن و شوهر هر دو در 80s شده بود نشستن در وسیله نقلیه برای تقریبا یک ساعت از ترس به داخل برای ترس از افشای خود را به این ویروس در عین حال قادر به رفتن به خانه به عنوان آنها در حال اجرا از منابع. Mehra گفته بود “تقریبا در اشک”.

در سواحل شرق دیگری وجود دارد نگاه اجمالی کوچک به بزرگ تغییرات اجتماعی. در پنجره سوشی Katsuei ذکر شده توسط Zagat به عنوان یکی از بهترین رستوران در منهتن در غرب ایجاد کرد, نشانه پنجره در حال حاضر آمده است: “هشدار داد. برای همه, ایمنی, همه شام [sic] فروشندگان و پیک پرسنل دمای بدن تایید خواهد شد پس از ورود.”

این بود برخی از لحنی شوخی عملی ؟ “ما کاملا از انجام آن” یکی از مدیران مطمئن نگهبان. “ما با استفاده از یک دماسنج لیزری را به افراد درجه حرارت بنابراین ما لازم نیست که به لمس آنها.”

زمانی که نگهبان پرسید که آیا در برخی از نقطه سوشی Katsuei ممکن است مجبور به بستن درهای خود را به مدیر پاسخ داد: “این یک سوال احمقانه این نیست چینی.”

محله چینی ها. در آن نهفته است بخش دیگری از coronavirus داستان اتفاق می افتند در سراسر این قریب به اتفاق ملت است. برخی از بهترین و شناخته شده ترین رستوران در منهتن چینی که به سختی از سه هفته پیش تا به حال خطوط شام کشش در اطراف بلوک در حال حاضر تقریبا خالی است.
A woman wearing a face mask walks through the Chinatown section of San Francisco, California, U.S., February 26, 2020.

در فلاشینگ و ملکه و خانه را به یکی از بزرگترین چینی قومی جمعیت در خارج از آسیا دادگاه های مواد غذایی و رستوران ها نیز خالی است.

آنچه در آغاز به عنوان موردی و تصادفی نمونه از نصب ناراحتی منفجر شد و در این هفته به یک پدیده در سراسر کشور قابل مشاهده برای همه برای دیدن.

در اوکلاهما سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از دولت حقیقی رویدادها باز شدن در شهر اوکلاهما در حدود همان زمان به عنوان برگ برنده بود و سخنرانی تلویزیونی خود را. خانه NBA تیم های Oklahoma City Thunder شد میزبانی یوتا جاز به عنوان اخبار در آمد که جاز بازیکن رودی Gobert حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

مربیان و کادر پزشکی با عجله به بسکتبال به توقف بازی و سپس طرفداران بودند با عجله طلیعه خارج از عرصه بدون اینکه گفته شود چه اتفاقی می افتد.

این دوزخ که گرفت منظمی محصور یک الگوی در حال حاضر خود را تکرار سراسر آمریکا – طولانی حرف دو پهلو و به دنبال آن بی مهابا عمل باعث جرم اضطراب منجر شدید shutdown. در عرض چند ساعت از جاز-رعد و برق بازی در حال مختل کل NBA فصل متوقف شد, تولید کسانی که سر در گم به نظر می رسد از کومو برادران.

از آنجا دیگر نهاد های ملی – برخی از ورزشی, دیگران, فرهنگی, هنری و آموزشی شروع به دنبال کت و شلوار. تا پایان روز شنبه, عجله برای چاق شدن پایین دریچه خیلی شدید به نظر می رسید که همه از امریکا در این کشور تاسیس بر سند چشم انداز از باز بودن و آزادی بسته شد پایین.

پس از NBA آمد MLS (فوتبال) NHL (هاکی روی یخ) و MLB (بیس بال) به تعویق انداختن فصل خود را. سپس جنون مارس سالانه عیاشی کالج بسکتبال که تا intoxicates میلیون ها نفر از آمریکایی ها آن را عمیقا را بدست آورده و نام آن مجوف به آنچه که در حال حاضر اجتناب ناپذیر به نظر می رسید.

دیگر رویدادها و گردهمایی های که کمک به تعریف امریکا حداقل به جهان خارج نیز توقیف. اندرو کومو snuffed چراغ در بزرگ راه سفید با اجرای برنامه های لغو شده در برادوی تئاتر تا حداقل 13 مارس.
Big 12 commissioner Bob Bowlsby is seen on the big screen in an empty Sprint Center as he talks to the media after canceling the remaining NCAA college basketball games in the Big 12 Conference tournament due to concerns about the coronavirus Thursday, March 12, 2020, in Kansas City.

دو متس – موزه و خانه اپرا ساخته شده مشابه اطلاعیه ها. St patrick’s Day parade در نیویورک بزرگترین جشن از آن نوع در جهان به تعویق افتاد اولین بار در 250 سال به عنوان آن بود بوستون معادل.

سراسر بیابان ها و دشت های امریکا مشهور جشنواره ها و کنسرت ها نیز به تعویق افتاد و یا اوراق از متخصصین و اهل فن مکه از SXSW در آستین تگزاس به Coachella در کالیفرنیا و خیلی بیشتر. این ساختمان کاپیتول در واشنگتن, DC, خرس گودال از سیاست آمریکا در حال حاضر به روی گردشگران بسته و تظاهرات برگزار شده توسط کاندیداهای ریاست جمهوری – حتی در نهایت کسانی که در صحنه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن – نامیده شده اند ،

واژگان جدید از بیماری های همه گیر – اجتماعی “فاصله”, “کاهش تراکم” – به سرعت آلوده به مراکز آموزشی. اوهایو در روز پنج شنبه اول شد دولت به همه آن مدارس است.

دانشگاه هاروارد گفت که پایان دادن به یادگیری در کلاس درس و در حال حرکت, آنلاین, ارسال, دیگر دانشگاه ها و کالج ها stampeding در همان جهت.

دیزنی لند جمع میکی ماوس به تخت و روشن کردن چراغ بیش از حد.

وجود دارد چیزی در مورد bit-by-bit طبیعت آمریکا را تعطیل, و با دولت اقدام به طور مستقل از یکدیگر و موسسات ساخت خود را به ظاهر قطع تصمیم گیری است که تنها به اوج وحشت فراگیر در کشور است. اگر هر کس اقدام در انزوا که جهنم است مسئول است ؟

اندرو کومو دوباره به حال pithiest پاسخ به این پرسش سوزان. او گفت: MSNBC این هفته بود که او تماس گرفت دیگر فرمانداران و توصیه آنها را به صبر کنید برای کمک از دولت فدرال است.

“آن را به اتفاق می افتد. شما در خود” او به آنها گفت.

در حالی که تهمت صرف زمان خود لاف زدن در مورد خود را “فوق العاده” پاسخ به بحران در عمل دولت شکست خورده است و چشمگیری برای اطمینان ضروری اقدامات صورت گرفته مانند Covid-19 تست. پس از یک دوره طولانی عدم فعالیت پر انرژی رئیس جمهور به طور ناگهانی نوسان به بیش فعالی با افراطی اروپا ممنوعیت سفر.

آن همه برگ ما با مغلوب ساختن پیشی جستن در راس احساس به عنوان پایدار به عنوان یک rudderless کشتی شناور در دریاهای آزاد است.

حداقل وجود دارد گاه به گاه خبر خوب داستان برای گفتن جدا شده هر چند آنها ممکن است. کسانی که eightysomethings نشستن در ماشین خود را در خارج از بقال فروشگاه ؟ Mehra حرفه ای دونده آیا خرید خود را برای آنها لود شده و آن را به تنه و ارسال آنها را در راه خود را.

“من می دانم که آن زمان از هیستری و اعصاب” او منعکس شده است. “اما ارائه کمک به هر کسی که شما می توانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im