Unmasked مشتری در فلوریدا خارج می کشد یک تفنگ را در یک شخص خریدار پوشیدن صورت پوشش


Unmasked خارج شده و خریداران با هل دادن یک مرد در یک صندلی چرخدار می کشد یک تفنگ بر مردی که از او پرسید برای قرار دادن بر روی صورت پوشش – به عنوان شرکت تمام سفارشات مشتریان خود را به پوشیدن ماسک صورت

  • یک unmasked خریداران در فلوریدا خارج کشیده تفنگ در یکی دیگر از مشتری که با پوشیدن یک پوشش صورت خود را, گفت:, کف, ساحل, کلانتر,
  • این حادثه در فروشگاه وال مارت در رویال پالم بیچ یکشنبه گرفتار شد در نظارت تصویری
  • آن را پس از خارج اعلام ماسک صورت اجباری خواهد بود از دوشنبه
  •  مقامات تصاویر منتشر شده از این مرد به عنوان او در مواجهه با ماسک ماندگاری مشتری که او نیز دیده می شود کشیده دور توسط یک دختر جوان
  • یکی دیگر از نقاب مشتری دیده می شود در تصاویر منتشر شده که مسلح ادعا شده است که با توجه به انگشت, پلیس, گفت
  • فرد مسلح که دیده می شد هل دادن یک مرد مسن در یک صندلی چرخدار سمت چپ فروشگاه در یک ون سفید
  • او بعدها در بر داشت توسط پلیس, که گفت که او در حال همکاری با تحقیقات جاری

یک unmasked خارج خریداران هل دادن صندلی چرخدار کشیده تفنگ در یکی دیگر از مشتری در مقابل یک کودک در طول یک ممکن است اختلاف در مورد پوشش صورت.

این حادثه در خارج از فروشگاه در رویال پالم بیچ یکشنبه گرفتار شد در نظارت تصویری گفت: پالم بیچ کلانتر ،

بخش تصاویر منتشر شده از این مرد به عنوان او در مواجهه با ماسک ماندگاری مشتری. جستجو بعدا واقع ناشناس مشکوک شنبه.

انگیزه خود را برای بیرون کشیدن سلاح باقی می ماند در دست بررسی پلیس گفت:.

یک دختر جوان است که با کشیدن نقاب مشتری بازو در تصاویر منتشر شده که کلانتر را از طریق توییتر منتشر شد. مسلح ادعا شده است که با توجه به یک دوم مرد نقاب دار دیده می شود در این فیلم است.

این واقعه پس از خارج معرفی یک سیاست نیاز همه مشتریان به سایش پوشش صورت در همه را به اسم خود و باشگاه سام فروشگاه و آن را بزرگترین خرده فروش به شما معرفی چنین سیاست.

این شرکت گفت که این سیاست را به اثر در روز دوشنبه به اجازه می دهد زمان برای اطلاع رسانی در فروشگاه ها و مشتریان است که 65 درصد از آن بیش از 5000 فروشگاه در حال حاضر در مناطق که نیاز به پوشش صورت در فروشگاه ها.

An unmasked shopper at a Walmart in Royal Palm Beach, Florida, is pictured from surveillance footage pulling a gun on another customer wearing a face covering. A young girl also is seen pulling the masked customer away as a second masked man stands to the side

یک unmasked خریداران در خارج در رویال پالم بیچ فلوریدا است که در تصویر از فیلم های نظارت کشیدن اسلحه در یکی دیگر از مشتری پوشیدن چهره و پوشش. یک دختر جوان نیز دیده می شود کشیدن نقاب مشتری به دور دوم نقاب مرد می ایستد و به سمت

The gunman, who was pushing an elderly man in a wheelchair, left the store in a white van, cops said

The gunman, who was pushing an elderly man in a wheelchair, left the store in a white van, cops said

مسلح بود که در هل دادن یک مرد مسن در یک صندلی چرخدار سمت چپ فروشگاه در یک ون پلیس گفت:

مسلح بود که فشار در یک صندلی چرخدار یک مرد مسن دیده می شود برگزاری یک پارچه قرمز به صورت چپ فروشگاه در یک ون سفید گفته می شود که یک شورلت Equinox, پلیس گفت:.

او بعد از آن واقع شده توسط مقامات South Florida Sun-نگهبان گزارش روز شنبه.

یک ویدیو از این حادثه ارسال شده در یوتیوب توسط یک شاهد عینی نشان می دهد یک کلیپ کوتاه از برخورد بین هر دو مردان است.

کلانتر را کاهش یافته است به نام gunman اما گفت که او از همکاری با تحقیقات جاری به دنبال به همین دلیل او خود سلاح.

‘مظنون شناسایی شده است و در حال همکاری با این تحقیقات گفت: کلانتر سخنگوی Teri باربرا در چهارشنبه ارسال یک ایمیل به خورشید-Sentinel.

‘تحقیقات همچنان باز و فعال است.’

یک سخنگوی بلافاصله پاسخ زمانی که DailyMail.com رسیده برای پیگیری.

خارج شده در چهارشنبه تا به حال مورد نیاز تمام مشتریان با وارد کردن اسم خود را فروشگاه ها و باشگاه سام کسب و کار به پوشیدن ماسک, شروع, جولای 20.

The unmasked gunman left the store in a white van (pictured), believed to be a Chrevolet Equinox

این unmasked مسلح چپ فروشگاه در یک ون سفید (تصویر) معتقد به اعتدال Chrevolet

The Royal Palm Beach Walmart is pictured

رویال پالم بیچ خارج شده است در تصویر

کلانتر دفتر بود استخدام عمومی در محل unmasked مسلح.

یک صدای جیر جیر از این بخش آغاز شده با لينک مستقيم بیانیه به مرد.

‘شما فکر می کنم شما بزرگ و بد از آنجا که شما را بیرون بکشد یک تفنگ ؟’ پلیس نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی.

انسان با توجه به صدای جیر جیر بود می خواستم برای حمله با اسلحه گرم.

هشدار: زبان صریح و روشن

خارج شده نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و باشگاه سام شروع دوشنبه

خارج شده و نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در همه را به اسم خود و باشگاه سام فروشگاه و آن را بزرگترین خرده فروش به معرفی چنین سیاستی است که در غیر این صورت ثابت دشوار است برای اجرای بدون ایالتی و فدرال مورد نیاز است.

این شرکت گفت که این سیاست را به اثر در روز دوشنبه به اجازه می دهد زمان برای اطلاع رسانی در فروشگاه ها و مشتریان است. در بنتون ویل آرکانزاس مبتنی بر شرکت گفت که در حال حاضر حدود 65 درصد از آن بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه های واقع در مناطقی که در حال حاضر وجود دارد برخی از نوع حکومت قیمومیت بر چهره پوشانده اند.

این خرده فروش همچنین گفت: آن را ایجاد نقش بهداشت سفیر در فروشگاه های وال مارت و ایستگاه آنها را در نزدیکی در ورودی به یادآوری مشتریان بدون ماسک جدید خود را مورد نیاز است. این کارگران خواهد شد که سیاه پوشیدن پیراهن پولو دریافت آموزش های ویژه به کمک این فرایند را به عنوان صاف به عنوان ممکن است برای مشتریان است.’

Walmart said the policy will go into effect on Monday to allow time to inform stores and customers

Walmart گفت: سیاست را به اثر در روز دوشنبه به اجازه می دهد زمان برای اطلاع رسانی در فروشگاه ها و مشتریان

خارج می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان است که باید برقرار ماسک حکم در سراسر زنجیره ای خود را. بهترین خرید این کشور بزرگترین مصرف کننده خرده فروش الکترونیک اعلام کرد که آن را به یک ماسک دستور برای مشتریان خود در تمام فروشگاه های خود را. استارباکس هفته گذشته اعلام کرد که مشتریان که بازدید از آن متعلق به شرکت کافه مکان در ایالات متحده مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند. هر دو سیاست در اثر بودند روز شنبه.

این حرکت به عنوان جدید COVID-19 موارد خونتان در بسیاری از کشورهای به خصوص آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. خرده فروشان باید به چالش کشیده شده است با توجه به تعادل بین نگه داشتن خریداران امن در حالی که ساخت آنها احساس راحت است.

این بیانیه همچنین به دنبال یک فیلم تکان دهنده رویارویی که فیلم برداری شده بود در فلوریدا خارج شده در ماه گذشته یک مرد مسن تر barging راه خود را در گذشته یک درب-حافظ بدون پوشیدن ماسک.

The retailer also said it will create the role of health ambassador at its Walmart stores and will station them near the entrance to remind customers without masks of its new requirements

این خرده فروش همچنین گفت: آن را ایجاد نقش بهداشت سفیر در فروشگاه های وال مارت و ایستگاه آنها را در نزدیکی در ورودی به یادآوری مشتریان بدون ماسک از آن نیازهای جدید

Last month, the older man barged into the Walmart without wearing a mask

There are many videos showing these types of confrontations in stores

این بیانیه همچنین به دنبال یک فیلم تکان دهنده رویارویی که فیلم برداری شده بود در فلوریدا خارج شده در ماه گذشته یک مرد مسن تر barging راه خود را در گذشته یک درب-حافظ بدون پوشیدن ماسک

هفته گذشته خرده فروشی انجمن مدیران صنایع که نشان دهنده Walmart بهترین خرید و عمده زنجیره ای علنی یک نامه آن را ارسال شده به دولت فرمانداران به دستور مشتریان فروشگاه به سایش پوشش صورت. آن گفت: چیز درهم و برهم از قوانین در سراسر کشور ایجاد سردرگمی برای خریداران و که منجر به درگیری بین مشتریان و کارگران در تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین فروشگاه.

ملی انجمن فرمانداران گفت: هفته گذشته که اعضای آن در حال بحث در مورد این نامه و امثال آن را از خرده فروشی گروه.

رسانه های اجتماعی پر است از فیلم گرفتن درگیری میان کسانی که خواسته به ماسک و کارکنان که تحت سفارشات به مطمئن شوید که مردم آنها را می پوشند.

کمتر از نیمی از ایالات آمریکا نیاز به ماسک در اماکن عمومی با توجه به ریلا. و تنها تعداد انگشت شماری از فروشندگان عمده از جمله لباس نوجوان زنجیره American Eagle Outfitters یک ماسک دستور برای مشتریان برای تمام فروشگاه های خود را. Costco Wholesale Club یکی از عمده فروشان نیاز به پوشش صورت برای مشتریان در تمام فروشگاه های خود را. سیاست به اثر رفت در اوایل ممکن است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند مردم خود را پوشش دهان و بینی که در اطراف افراد دیگر برای کمک به کاهش گسترش ویروس است که باعث COVID-19.

“ما می دانیم برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع,’ نوشت: Dacona اسمیت افسر ارشد عامل در خارج آمریکا و لنس de la Rosa, افسر ارشد عامل در باشگاه سام در یک وبلاگ نوشته شده در چهارشنبه. ‘ما نیز تشخیص نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC.’

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de