ایران هشدار نقدی خونریزی خالی هواپیما حتی پس از بیشتر برنامه کاهش

1 / 2

ایران هشدار نقدی خونریزی خالی هواپیما حتی پس از بیشتر برنامه کاهش

هواپیما های آلمانی حامل لوفت هانزا و ایالات متحده هواپیمایی زمین و در فرودگاه فرانکفورت

توسط Tracy Rucinski و دیوید Shepardson

(رویترز) – United Airlines منابع رزرو 1.5 میلیارد دلار کمتر درآمد در ماه مارس نسبت به زمان مشابه در سال گذشته و هشدار داد کارکنان که هواپیما می تواند پرواز تقریبا خالی به تابستان حتی پس از drastic پرواز ظرفیت کاهش است.

“این بحران در حال حرکت است و واقعا سرعت” ایالات اجرایی اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی گفت: در یک یادداشت به کارکنان در روز یکشنبه.

ایران است برش مسئولان شرکت ” حقوق 50 درصد و کاهش ظرفیت پرواز در حدود 50 درصد در آوریل و مه با کاهش ظرفیت نیز انتظار می رود به سفر تابستانی دوره است.

“حتی با این کاهش ما انتظار عوامل بار به رها کردن به 20-30% دامنه – و این که اگر وضع بدتر” مدیران گفت.

شرکت هواپیمایی گفت: آن شب و روز کار به نگه دارید تا آنجا پرداخت که ممکن است جریان به کارکنان حتی اگر وضعیت بدتر و “تقاضا به طور موقت کاهش مییابد و به صفر است.”

ایالات متحده آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا – سه تا از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده – تایید جمعه آنها در مذاکرات با دولت آمریکا در مورد پتانسیل کمک میان یک کاهش چشمگیر در مسافرت هوایی و تقاضا با توجه به شیوع کروناویروس.

کاخ سفید و قانونگذاران مشاهده این وضعیت با افزایش زنگ هشدار با یک دولت رسمی گفت: آنها می خواهند کنگره به ارائه کمک به شرکت های هواپیمایی و صنایع دیگر به شدت آسیب سفر تقاضا سقوط.

تا کنون شده است وجود دارد هیچ بحث کامل نجات خواهم که از خودرو و صنعت در سال 2009.

در حالی که هیچ پیشنهاد خاص در حال حاضر نوشته شده ارشد خانه حمل و نقل و زیرساخت های کمیته مشاور گفت: آن را پشت امداد مالیاتی مذاکرات اما جمهوری خواهان هستند “با توجه به وام های فدرال برای خرید سوخت جت و احتمالا سایر هزینه های عملیاتی.”

دلتا و آمریکا نیز اعلام کرد drastic برنامه کاهش زیر گسترش یافته کاخ سفید محدودیت های مسافرتی در اروپا شامل بریتانیا و ایرلند می روم تنها تعداد انگشت شماری از پروازهای روزانه به اروپا است.

دلتا دوم-متحده بزرگترین شرکت هواپیمایی, پرواز خواهد بود فقط پنج پرواز در روز به اروپا شروع این هفته در مقایسه با 92 سال گذشته به 31 مقصد اروپا در اوج فصل مسافرت.

دلتا اجرایی اد Bastian گفت: در یک یادداشت به کارکنان جمعه “با سرعت از تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم… ما در حال حرکت به سرعت به حفظ پول نقد و محافظت از شرکت ما است. و با درآمد انداختن ما باید متمرکز در نظر گرفتن هزینه های خارج از کسب و کار ما.”

آمریکا روز شنبه گفت این امر انصراف از 75 درصد از پروازهای بین المللی و زمین تقریبا تمام آن widebody جت.

آمریکا که قبلا عمل 37 پرواز در روز به اروپا از ایالات متحده خواهد شد در عرض حدود یک هفته پرواز فقط دو پرواز در روز به اروپا – یک پرواز در روز به لندن از میامی و دالاس.

(گزارش شده توسط David Shepardson و تریسی Rucinski; ویرایش توسط نیک Zieminski و کریستوفر کوشینگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de