ناشناس پلیس فدرال سریع و ترس در میان تظاهرات در واشنگتن

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی استقرار افسران پوشیدن riot gear با شناسایی نشانه های افزایش تنش با معترضان مطرح شبح از یک “پلیس مخفی” زور و وادار سخنران نانسی پلوسی که به تقاضای رئیس جمهور تهمت شناسایی نیروهای فدرال او را در خیابان های پایتخت.

تظاهرکنندگان در مرکز شهر واشنگتن می گویند ماموران فدرال در generic riot gear حاضر به شناسایی خود و یا صفحه نمایش شناسایی امکانات و به کارگیری از اجرای قانون فدرال قرار است برای به دست آوردن حتی بزرگتر این آخر هفته.

کنگره دموکرات ها می گویند که دولت با استفاده از مبهم تاکتیکی تیم است نقض حقوق معترضان. سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر و کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت, معرفی قانون الزامی است که مأموران اجرای قانون و اعضای نیروهای مسلح خود را شناسایی و خود را به آژانس.

در نامه ای به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه خانم پلوسی خواسته برای جزئیات شناسایی اجرای قانون و سازمان های نظامی است که مستقر شده بودند در سراسر پایتخت به پلیس تظاهرات.

“عمل ماموران عملیاتی با تمام گمنامی تضعیف پاسخگویی مشتعل دولت بی اعتمادی و سوء ظن و مقابله با اصل عدالت رويهای و مشروعیت در طول این متزلزل حاضر در کشور ما سابقه” خانم پلوسی نوشت.

این سوال بیش از فدرال شیوه اجرای قانون می آید را به عنوان دادستان کل William P. بر آب گرفتگی واشنگتن با عوامل از F. B. I. اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره وزارت امنیت داخلی و اداره زندانها — یک سازمان است که در آمریکا گفت: در نامه ای به آقای Barr مسئول ارسال unidentifiable افسران.

آقای Barr چهارشنبه شب بیشتر قدرت این تیم از اداره زندانها با اقتدار به دستگیری در تظاهرات.

حتی به عنوان فدرال آمريکا روز پنج شنبه عقب نشینی از این منطقه در مقابل لافایت مربع است که کنترل شده توسط دولت فدرال و آقای Barr گفت: او می تواند به کاهش تعداد پست های بازرسی امنیتی پس از “کاهش شدید خشونت آمیز قسمت” مقامات آشنا با استقرار گفت: حتی بزرگتر فدرال حضور و تهاجمی سرکوب شد و انتظار می رود این آخر هفته هنگامی که هزاران نفر از دیگر معترضان پیش بینی شده برای ماه مارس در پایتخت کشور است.

“ایالات متحده به طور معمول در محکوم کردن این تاکتیک در صورت استفاده توسط دیکتاتورها از کشورهای دیگر و استفاده از آن در اینجا به طور مستقیم ما را تهدید می دموکراسی” آقای مورفی گفت. “آمریکایی ها حق دارند بدانند که در حال گشت زنی خود را در خیابان ها و برای مراجعه کرده اند اگر خود قدرت سوء استفاده.”

از لحاظ تاریخی ادارات پلیس محلی لازم است, افسران خود را به نوعی از شناسایی بر روی لباس خود را با توجه به چاک Wexler مدیر اجرایی پلیس اجرایی تحقیقات در فروم و پژوهش سازمان. وزارت دادگستری با انتقاد از اداره پلیس در فرگوسن Mo. شش سال پیش برای وادار کردن افسران برای نمایش علائم شناسایی خود را بخش. اما وکلا را در بر داشت که دولت و قوانین فدرال را کمی به نیاز است که سازمان های اجرای قانون را شناسایی و به مردم است.

شناسایی می شود حتی سخت تر در سطح فدرال گفت: Carl Takei, یک حقوقدان ارشد اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که تمرکز بر اجرای قانون است.

آقای Takei گفت: استفاده از تیم از اداره زندانها به خصوص مانع از تلاش ها برای شناسایی افسران و د-تشدید برخورد. هر یک از سازمان های مستقر متکی مختلف سیاست های داخلی و متنوع مجموعه ای از قوانین. اداره زندانها ممکن است به خصوص از آن عمق: پاسخ به یک تجمع مسالمت آمیز نیاز به یک پاسخ متفاوت از توقف شورش زندان.

“برای حمل و نقل این زندان S. W. A. T. تیم را به یک موقعیت که در آن آنها را در یک موقعیت به مدیریت اعتراض شامل هزاران نفر از مردم آن را فقط مانند یک کاملا متفاوت در زمینه” آقای Takei گفت. “این مسئله به خصوص خطرناک است که قادر به شناسایی آنها به عنوان ماموران فدرال بر راهی که آنها نشاندار شده است. آن را عمیقا غیر مسئولانه در بخشی از افسر مافوق به آنها بگویید به پوشیدن شناسایی نشان.”

اداره زندانها نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. وزارت دادگستری مقامات به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که آنها آگاه بودند از افسران امتناع از شناسایی شود. خواسته در مورد افزایش حضور تاکتیکی تیم بیش از آخر هفته الکسی Woltornist سخنگوی وزارت امنیت داخلی گفت: این سازمان در نظر نیست “فعال یا آزمایشی عملیاتی وضعیت کارگران خط مقدم آن برای حفاظت از آنها.”

J. پیتر دونالد سابق دستیار کمیسر اداره پلیس نیویورک نیز کار کرده و F. B. I. گفت: این بسیار مهم بود که اجرای قانون “استفاده از هر فرصتی” برای ایجاد روابط معنی دار ، “قطعا دانستن که شما در حال صحبت کردن به یک قطعه مهم که” او گفت:.

دولت و مقامات محلی نیز در حال واکنش به استقرار. حتی به عنوان فرماندار مریلند لری هوگان تایید ارسال سرباز گارد ملی به واشنگتن در روز چهارشنبه شهردار این شهرستان موریل E. Bowser خود گفت: فدرال حضور ناخواسته. خانم Bowser خود که روز پنج شنبه گفت که او گفته بود به خانم پلوسی در مورد ماموران فدرال و نیروهای نظامی در واشنگتن گفت که او می خواست آنها را به خارج از شهر.

“اولین چیزی که ما می خواهیم نظامی ما می خواهیم از نیروهای خارج از دولت به خارج از واشنگتن دی سی” خانم Bowser خود گفت.

تظاهرکنندگان می گویند ناشناس افسران نیز باعث ترس که اعضای شبه نظامیان وارد می شود می تواند اعتراض خود خسته شده اید. تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز روز چهارشنبه به خصوص زمانی که تظاهرات نقل مکان کرد و دور از لافایت مربع است. اما خصومت رشد زمانی که تظاهرکنندگان بازگشت و در مرکز شهر و در مواجهه با خط فدرال آمريکا.

بن دیویس 23 ساله فارغ التحصیل از دانشگاه آمریکایی با حضور در تظاهرات واشنگتن در روز چهارشنبه و شد شگفت زده برای دیدن یک خط از افسران با بینام و ضد شورش ایستاده در مقابل اعضای گارد ملی.

“فقط وجود دارد هیچ راهی برای شناسایی این افراد بودند یا آنها که مشغول به کار بودند برای” آقای دیویس گفت:.

“خدای ناکرده اگر یک تشدید خشونت و تصویری در گردش از یک افسر خود را با استفاده از باتون در یک معترض و هیچ راهی برای شناسایی کسی که مسئول است” آقای دیویس گفت:. “این چیزی است که من هستم نگران است.”

کتی بنر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>