بیکاری شمارش انتظار می رود به افزایش توسط میلیون ها نفر: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • میلیون ها نفر بیشتر انتظار می رود به اضافه نرخ بیکاری رتبه.
  • بازارهای جهانی اشتباه وال استریت رالی.
  • در حالی که جهان صرف تلاش های امدادی چین در حال برگزاری است به عقب.
  • فروتن تماس تلفنی باعث باز گشت.
  • مقرون به صرفه-شکار: “ما هرگز این قیمت ها دوباره.”

میلیون ها نفر بیشتر انتظار می رود به اضافه نرخ بیکاری رتبه.

اعتبار…یونس Markowitz برای نیویورک تایمز

Coronavirus شیوع همچنان ویرانگر مارس در سراسر اقتصاد آمریکا و پنج شنبه خواهد آورد شواهد تازه.

وزارت کار را اعلام تعداد مدعیان بیکاری ظ آخرین هفته از ساعت 8:30 a. m. شرقی. چند تحلیلگران انتظار دارند این گزارش نشان می دهد که شش میلیون نفر از کارگران پیوست بیکاری رول علاوه بر این نزدیک به 10 میلیون که ثبت بیش از دو هفته گذشته.

با تردستی شگفت آور این بیماری همه گیر تعطیل کرده است کسب و کارهای کوچک و بزرگ, اگر به عنوان “اقتصاد به عنوان یک کل کاهش یافته است به برخی ناگهانی سیاه چاله” گفت: کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

هفتگی شمارش یکی از بهترین اقدامات ویروس و تاثیر آن بر نیروی کار کمک می کند تا جذب کامل میزان افزایش بیکاری. فلوریدا و تگزاس با 15 درصد از ملت payman تصمیم تنها در اواسط هفته گذشته به غیر ضروری کسب و کار به طوری که افزایش در ادعا می کند در این کشورها ممکن است نشان نمی دهد تا گزارش بعدی. و بسیاری از متقاضیان در سراسر کشور شده اند قادر به فایل ادعا می کند به دلیل بیکاری ایالت دفاتر غرق شده اند حجم.

بازارهای جهانی اشتباه وال استریت رالی.

سهام اروپا در مخلوط شدند و پنج شکست به دنبال از طریق در وال استریت تجمع سوخت نشانه هایی است که برخی از سخت ترین ضربه کشورها سود در مبارزه با شیوع بیماری است.

شاخص های سهام در اروپا آغاز شده و به شدت تا حدود 2 درصد اما پس از آن از دست بخار از طریق صبح. بازارهای سهام آسیا. بازارهای آتی در وال استریت نامشخص به نظر می رسید که راه های S&P 500 را زمانی که تجارت آغاز شده است.

بازارهای رسید در روزهای اخیر به عنوان تعدادی از جدید تایید coronavirus عفونت و مرگ و میر را وارد و یا کاهش یافته است در برخی از سخت ترین ضربه بخش هایی از ایالات متحده و اروپا است. روز چهارشنبه شاخص S&P 500 در ایالات متحده به پایان رسید 3.4 درصد بالاتر است.

اما چشم انداز از مشکلات پیش رو به احتمال زیاد به مشکل سرمایه گذاران برای سال آمده است. آخرین ضربه ای بود که انتظار می رود بعد از روز پنج شنبه زمانی که مقامات آمریکایی انتظار می رود به موضوع یکی دیگر از مجموعه های هفتگی بیکاری ادعا داده است.

تأکید بر قطعیت قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده بيشتر نشان دادن مداوم علاقه به سرمایه گذار در پارکینگ پول خود را در یک سنتی پناهگاه امن.

در دیگر بازارهای, قیمت نفت در بازارهای آتی رز با نفت خام برنت بین المللی معیار به دست آوردن نزدیک به 4 درصد در ادامه امیدوار است که عمده نفت تولید کشور موافق کاهش تولید.

در توکیو شاخص Nikkei 225 شاخص به پایان رسید جلسه معاملاتی ، هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص به پایان رسید 1.4 درصد بالاتر است. شاخص ترکیبی شانگهای در چین با افزایش 0.4 درصد و کره جنوبی با شاخص Kospi به دست آورد 1.6 درصد است.

در حالی که جهان صرف تلاش های امدادی چین در حال برگزاری است به عقب.

چین در حال برگزاری در هزینه های ملی برای کاهش تاثیر می گذارد از شیوع کروناویروس. بر خلاف ایالات متحده و اروپا و ژاپن که در هزینه های حمله رعد اسا برای حفظ مربوطه اقتصاد شناور پکن هنوز به مرحله به جلو با یک سنگین بسته مالی خود را.

ایالات متحده ایجاد 2 تریلیون دلار نجات بسته است. ژاپن تایید شده حدود 1 تریلیون اقتصادی و برنامه و نشان می دهد نادر از وحدت اروپا متعهد شده است که میلیاردها یورو به جلوگیری کامل از بحران مالی و رکود اقتصادی عمیق است.

اما در یک کنتراست قابل توجه به نقش چین در سال 2008 بحران مالی جهانی — زمانی که دولت ریخت و نزدیک به نیم تریلیون دلار به اقتصاد آن کمک مالی شده است خاموش زمان. پکن هل دادن بانک های دولتی به قرض دادن بیشتر, اما آن را به خودداری از ریختن پول به سیستم مالی آن و یا اعلام یک نجات بسته است.

تعداد فزاینده ای از منتقدان استدلال می کنند چین باید بیشتر به کاهش از دست دادن شغل و کسب و کار تعطیل. اقتصاددانان برجسته در تماس پکن به این کشور به مصرف کنندگان هزینه های دوباره با سراسر کشور سیستم کوپن.

فروتن تماس تلفنی باعث باز گشت.

تماس های تلفنی در حال ساخت باز گشت. ملت بزرگترین شرکت های مخابراتی آماده شد برای یک تغییر جهت بیشتر استفاده از اینترنت از خانه اما انتظار بازگشت ساده تماس های صوتی.

ورایزون در حال حاضر دست زدن به طور متوسط از 800 میلیون بی سیم تماس در روز در طول هفته بیش از دو برابر این تعداد در روز مادر یکی از شلوغ ترین تماس روز از سال است. Verizon اضافه شده که در طول تماس های صوتی بود تا 33 درصد از روز به طور متوسط قبل از وقوع. AT&T گفته است که تعداد تماس های تلفن همراه افزایش یافته است 35 درصد است و Wi-Fi مبتنی بر تماس داشتند تقریبا دو برابر از میانگین در زمان عادی.

در مقابل ترافیک اینترنت است که تنها 20 درصد به 25 درصد از معمولی روزانه الگوهای AT&T و Verizon گفت.

بعد از تماس تلفنی است که بیشتر از همه تعجب آور با توجه به چقدر آمریکایی ها رها شده و تماس های صوتی در سال های اخیر است. از سال 2000 حدود 90 میلیون خانواده های آمریکایی را متوقف و با استفاده از تلفن ثابت با توجه به USTelecom. بی سیم تماس جایگزین بسیار که خواستار فعالیت اما حجم دقیقه صرف در تماس های تلفنی است و نه تغییر زیادی در طول دهه گذشته که مردم به پیام کوتاه و نرم افزار مانند FaceTime و واتساپ.

مقرون به صرفه-شکار: “ما هرگز این قیمت ها دوباره.”

پس از 3.4 درصد افزایش در چهارشنبه S&P 500 منعکس تا 23 درصد از آن کم یک فاجعه مارس با وجود تیره شدن چشم انداز رشد اقتصادی و سود شرکت.

یک دلیل: این ها ‘ زمان برای خرید برای سرمایه گذاران قادر به معده بازار swoons.

کول Smead یک مدیر نمونه کارها در Smead ارزش صندوق شده است تا خوراکی چانه زنی در مورد ضرب و شتم تا بخش هایی از بازار, نفت و انرژی, تولید, homebuilders و مرکز خرید شرکت که نزدیک به کوتاه مدت نوسانات در اقتصاد است.

“ما هرگز این قیمت ها دوباره گفت:” آقای Smead که صندوق 1.3 میلیارد دلار دارایی دارند.

به لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به این بیماری همه گیر خواهد شد و بدون شک می تواند وال استریت شروع به دیدن یک مسیر رو به جلو است که روشن نیست چند هفته پیش. کاهش عفونت نرخ سنگین دولت تسکین بسته و تلاش های فدرال رزرو به آرامش بازار کمک کرده اند کاسته سرمایه گذاران در ذهن.

برخی از خریداران فرصت طلب صندوق های تامینی معامله گران و مدیران صندوق رانندگی تیز سود آبی تراشه سهام بودند که مضروب توسط فروش در بازار. برخی از معامله گران احساس فشار برای رسیدن به یک بازار رو. و برخی از آنها کوتاه-فروشندگان مجبور به خرید به حداقل رساندن ضرر و زیان خود.

اما mom-and-pop سرمایه گذاران را تا حد زیادی شده است نشسته — نشانه آن است که این تجمع را منعکس نمی کند گسترده خوش بینی.

لغو سیاست های سوخت خشم بلیط فروشندگان.

حتی در بهترین زمان بلیط فروشندگان به یک هدف مشترک برای شکایات مشتری. اما همه گیر است و باعث خشم گسترده در شرکت هایی مانند Ticketmaster و StubHub.

آنلاین, طرفداران کالایی مورد اینکه قادر به دریافت بازپرداخت برای کنسرت که به تعویق افتاد و اغلب با هیچ موکول تاریخ در چشم. به عنوان آنها آن را ببینید, فروش بلیط, رسانه های حریص بودن در زمان بحران, برگزاری میلیاردها دلار در مصرف کنندگان پول نقد است که مردم در حال حاضر نیاز به ملزومات است.

خشم خود را دامن زده است که توسط این معنا که برخی از فروشندگان روشن خود را بازپرداخت سیاست midcrisis برای جلوگیری از بازپرداخت مصرف کنندگان است. در حالی که چند هفته پیش Ticketmaster گفت که مردم می توانند دریافت بازپرداخت “اگر رویداد خود را است, موکول, موکول و یا لغو” در حال حاضر وب سایت خود را در لیست تنها لغو به عنوان پایه ای برای گرفتن پول خود را به عقب اگر آن را نشان می دهد وجود دارد ممکن است در شرایط دیگر که در آن بازپرداخت ممکن است در نظر گرفته شود.

و در هفته گذشته یک ویسکانسین مرد شکایت کرد StubHub — بزرگترین بازار برای بلیط resales — پس از این شرکت به تازگی کاهش یافته است آن خط مشی بازپرداخت ارائه به جای کوپن به ارزش 120 درصد از آنچه که مشتریان پرداخت کرده بود برای لغو وقایع است.

برای شرکت های هر چند مشکل است خیلی بیشتر از یک ماده اپتیک.

زنده صنعت سرگرمی در آمده است به توقف سنگ زنی با بیش از 20 ، 000 حوادث به حالت تعلیق در چند هفته گذشته. اگر همه گیر نیست و به زودی فروکش حوادث در اوج تابستان تور نجومی می تواند با تاخیر و همچنین.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • WeWork ساخته شده است برنامه ریزی شده پرداخت اجاره بها به مالکان برخی از ساختمان ها که در آن این عمل آن شرکت مشغول به کار فضاهای به گفته یک فرد مطلع در این وضعیت است. تصمیم به عقب نگه اجاره بخشی از WeWork تلاش برای مذاکره مجدد معاملات بهتر با صاحبان ساختمان به عنوان شرکت تلاش می کند به کاهش هزینه ها و محدود کردن ضرر و زیان خود را.

  • این ماشین استفاده می شود خرده فروش CarMax گفت: در وب سایت خود را در روز چهارشنبه است که در آن می کردند 15,500 کارکنان موثر مارس 18. شرکت رئیس جمهور و رئیس اجرایی لایحه نش را چشم پوشیدن از نیمی از حقوق و دستمزد خود و شرکت در رهبری ارشد را نامشخص کاهش در پرداخت.

گراهام lindsey marie, کیت Bradsher سیسیلیا Kang, پاتریشیا کوهن بن Sisario کارلوس تجدا نیکول Perlroth و مت فیلیپس کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>