بیکاری رتبه توسط 6.6 میلیون به عنوان Coronavirus بازدید مشاغل

یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه آن ویرانگر مارس از طریق اقتصاد آمریکا به وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه.

با تردستی شگفت آور این بیماری همه گیر تعطیل کرده است هر دو دیرینه و کسب و کارهای جدید ترک جانباز کارگران و اخیر استخدام در تقریبا هر نوع از صنعت بدون چک. فقط در سه هفته بیش از 16 میلیون نفر در ایالات متحده کارگران شغل خود را از دست — ضرر و زیان بیش از رکود اقتصادی اخیر تولید بیش از دو سال است.

آن را به عنوان اگر “اقتصاد به عنوان یک کل کاهش یافته است به برخی ناگهانی سیاه چاله” گفت: کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. بسیاری از تحلیلگران وال استریت تن است که در این مرحله پیش بینی نیست و خیلی بیشتر از gussied تا حدس بزند: این هدفمند و ناگهانی توقف در فعالیت های اقتصادی بیسابقه است و هیچ کس نمی داند که این محدودیت در حرکت و تجارت برداشته خواهد شد.
7

میلیون

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

6

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

6

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

16,780,000

6

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

16,780,000

6

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20


منبع: وزارت کار

توسط نیویورک تایمز

با توجه به اطلاعات فعلی هر چند چند اقتصاددانان انتظار دارند که تا پایان ماه بیش از 20 میلیون نفر خواهد پرتاب شده است از کار هل دادن نرخ بیکاری نسبت به 15 درصد. در ماه فوریه آن را 3.5 درصد نتیجه 113 ماه رشد کار.

این کشور با تولید ناخالص داخلی گسترده ترین اندازه گیری از کالا و خدمات تولید شده می تواند به سقوط این سه ماهه در نرخ سالانه از آنجا که 35 درصد از قبل سه ماه.

روشن است که این سه ماهه خواهد بود “واقعا وحشتناک” خانم Bostjancic گفت. “ما فقط نمی دانم درجه terribleness.”

کالیفرنیا ثبت بیشترین تعداد مدعیان در هفته گذشته: 925,000. نیویورک و میشیگان و فلوریدا و جورجیا و تگزاس نیز شاهد جهش بزرگ در تعداد متقاضیان جدید. اگر چه چهره های ملی در حال تنظیم فصلی دولت بالغ نیست.

هفتگی شمارش از مردم پر ادعا یکی از بهترین اقدامات ویروس و تاثیر آن بر نیروی کار کمک می کند تا جذب کامل میزان افزایش بیکاری.

با وجود تب و تلاش در بسیاری از کشورها به گسترش نیروی انسانی و ارتقاء ظرفیت بیکاری دفاتر شده اند بسیار چیره تقاضا است. متقاضیان در چند تا از سخت ترین ضربه مکان هایی مانند نیویورک و کالیفرنیا می گویند که آنها ساخته شده ایم ده ها تن از تلاش ها و حتی صدها نفر — برای دریافت از طریق آنلاین و یا از طریق تلفن. برخی از آنها هنوز هم موفق نشده است.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر بیش از 16 میلیون نفر در ایالات متحده است.
  • فدرال رزرو خرید اوراق قرضه را به عنوان بخشی از گسترش برنامه های.
  • وال استریت مجموعه برای یک روز دیگر از دستاوردهای پس از تغذیه اعلام کرد اقدامات جدید برای تقویت اقتصاد است.

علاوه بر این دستورات را به ماندن در خانه در زمان اثر تنها در هفته گذشته در بسیاری از کشورهای. فلوریدا و تگزاس که با هم حساب برای 15 درصد از ملت payman تصمیم گرفت در اواسط هفته به غیر ضروری کسب و کار. به عنوان یک نتیجه سنبله در ادعا می کند در این کشورها ممکن است نشان نمی دهد تا در وزارت کار گزارش تا هفته آینده.

کندال, Clark, فناوری اطلاعات استخدام در هیوستون تگزاس گفت که او تا به حال موفق به فایل با وجود بیش از 1200 تلاش برخی در ساعت 1 صبح

“در حال حاضر من واقعا نمی دانم چه چیز دیگری برای انجام” گفت: خانم کلارک که با همسرش زندگی می کند و دو پسر. “من گیر, من, نا امید, و من واقعا نمی دانم که در آن برای رفتن از اینجا.”

اعتبار…براندون Thibodeaux برای نیویورک تایمز

“این طرح این است که ما نمی پرداخت صورتحساب اما پرداخت وام مسکن تا ما را از دست ندهید, خانه,” او گفت:.

اگر چه هر دولت و مجموعه سطح و مدت آن مزایای بیکاری فدرال 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری با تصویب قانون دو هفته پیش گسترش برنامه گسترش واجد شرایط بودن و گسترش دوره برای جبران خسارت.

کسانی پرداخت خواهد شد بسیار مهم در کمک به خانواده زنده ماندن از بحران گفت: Robert G. والتا معاون ارشد رئیس جمهور و کاردانی مدیر تحقیقات در بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو.

“این دقیقا همان نوع از پل که ما نیاز به مطمئن شوید که مردم قادر به حفظ سطح برخی از خانواده ثبات و بیرون آمدن از این بدون ویرانی کامل,” او گفت:.

حتی با یک بررسی از این دولت هر چند پوشش صورتحساب می تواند یک مبارزه است.

Lyn داگلاس و همسرش, William Hickey که زندگی در لس آنجلس محله از شمال هالیوود احساس تنگنا حتی اگر کالیفرنیا نسبتا سخاوتمندانه مزایای بیکاری.

آقای Hickey, 40, که کار می کرد در حوادث برنامه ریزی شرکت برای گذشته 14 سال بود furloughed در پایان ماه مارس است و هیچ ایده زمانی که او را در کار خود بازگشت. “من در یک بیت از یک برزخ دولت در حال حاضر,” او گفت:. “وحشتناک است.”

خانم داگلاس, یک, ریخته گری, تولید کننده و عروسی فیلمساز گفت: کار او شروع به خشک تا چند هفته قبل از آن. در حال حاضر تقریبا همه از بهار مباحث لغو شده است.

آنها در زمینه نرخ بیکاری و شروع به دریافت مزایای اما گفت که آنها از دست داده بود 75 درصد از میانگین درآمد. حتی اگر دولت منافع می تواند جایگزین 60 تا 70 درصد از دستمزد “آن را بدست می شود تا از نظر مالی وخیم من قصد دارم به فروش برخی از دوربین های دیجیتال به پرداخت اجاره بها” خانم داگلاس گفت.

زن و شوهر صرف یک روز تماس با طلبکاران برای درخواست بیشتر ملایم شرایط پرداخت خود را در هدف قرار دادن کارت خود در کابل بیل و هزینه های دیگر. اکثر آنها درک آنها گفت.

“ما باید به اولویت بندی آنچه که ما در حال خرید — ما غذای گربه های مواد غذایی” خانم داگلاس, 40, گفت:. “ما معمولا اجاره فیلم در Vudu اما در حال حاضر که از پنجره به بیرون. هر سکه برای ما مهم است.”

گرفتن پول بلافاصله به دست افرادی که به آن نیاز دارید نه تنها کمک می کند تا خانواده ها خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره بها در طول یک بحران حاد اما همچنین کمک به اقتصاد را بازیابی.

“که کمک می کند تا به نگه داشتن موسسات باز و در حال اجرا گفت:” کتی Barrera, موسس اقتصاددان Prysm گروه است که می تواند کمک به جلوگیری از کوتاه تیز شوک را از تبدیل شدن به یک رکود طولانی مدت پس از شیوع بیماری در اببس.

دولت بسته امداد — که شامل وام های کم بهره و کمک های مالی برای کسب و کار, پول نقد آماده برای افراد و گسترش بیمه بیکاری — تصویب رسید با این هدف در ذهن است.

افراد باید به زودی شروع به دریافت 1200 دلار کمک های اضطراری چک. اما خانم Barrera نگرانی که گسترش مزایای بیکاری نمی آمد از طریق به سرعت به اندازه کافی.

“من نگران هستم که در این راه کمک شده از طریق کانال های موجود بیمه بیکاری سیستم است که می تواند دسترسی به سخت در راه مصلحت — می تواند ما باعث برخی مشکلات,” او گفت:.

چندین ایالت از جمله کانکتیکات, هشدار داده اند که چک می تواند به تاخیر افتاد تا پنج هفته به دلیل سیل. دیگران مانند فلوریدا شروع به منافع تنها زمانی که تقاضای واصل شده است و صرف نظر از مشکلاتی که متقاضیان داشته اند.

جدید همه گیر کمک های بیکاری, برای مثال, اجازه می دهد تا کارگران که به طور معمول نمی واجد شرایط مانند پیمانکاران مستقل بخش-تایمر و اخیر استخدام — برای دریافت هفتگی مزایای.

اما مانند بسیاری از دیگران کندی توماس اشتغالی مربی سگ و حیوانات پرستار در سالت لیک سیتی در بر داشت موانع برای جمع آوری. دولت سایت او بررسی می شود گفت که “این مزایا هنوز در دسترس نیست که ما منتظر راهنمایی بیشتر از وزارت کار ایالات متحده در روند اجرای این برنامه است.”

“وجود دارد هیچ چیز برای کسی مثل من” خانم توماس گفت. “به محض این که شما می گویند شما خود اشتغالی شما انجام می شود.”

وزارت کار دستورالعمل صادر شده به کشور بیش از آخر هفته اما له ادعا می کند که باعث تاخیر در بعضی از نقاط.

خانم توماس زندگی می کند که با سه نجات سگ و پنج جوجه گفت: او معمولا به دست آورده $5000 به 6000 $در ماه و گاهی تا آنجا که $10,000. او رزرو جامد در طول بهار و تا به حال به نوبه خود برخی از مشتریان دور او گفت: اما بیش از سه روز در ماه گذشته همه لغو شد. او هیچ پول در آینده در حال حاضر.

“این اولین بار است که در 20 سال من تا به حال به نگرانی,” او گفت:. “من مانند, آه خدای من, من تمام جهان را در حال سقوط از هم جدا. هفته اول من یک ظرف غذا بود. من خیلی افسرده بنابراین بیمار است. اما شما نمی توانید به نگرانی در مورد آنچه که شما نمی توانید کنترل کنید. من قوی هستم و من همیشه بوده است.”

به طور معمول اکثر ایالت ارائه می دهند تقریبا نیمی از یک کارگر دستمزد قبلی تا 26 هفته از بیکاری اما منافع می تواند متفاوت باشد به طور گسترده ای در میان متحده است.

در پایان 2019 متوسط هفتگی سود در می سی سی پی بود $215 و فقط 9 درصد از کارگران بیکار وجود دارد واجد شرایط برای دریافت هر گونه پرداخت به گفته یک موسسه بروکینگز تحلیل. در ماساچوست متوسط هفتگی بهره مند شد 550 دلار و 57 درصد از بیکاری کارگران واجد شرایط.

در فلوریدا و کارولینای شمالی مزایای گذشته تنها 12 هفته است.

تحت قانون فدرال بیکاری کارگران خواهد شد اضافی دریافت 600 دلار در هر هفته از طریق جولای. آنها همچنین قادر خواهد بود برای دریافت مزایای اضافی برای 13 هفته.

کارگران ثبت نشده و کسانی که به تازگی وارد نیروی کار باقی می ماند فاقد شرایط لازم.

گرفتن مزایای آن به سرعت هر چند تا پیچیده شده است توسط unreadiness بیکاری دفاتر رسیدگی به عجله ناگهانی از ادعا.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت: در این هفته که دولت منتقل شده بود به تلفن خود پاسخ به تماس با مراکز و سیستم جدید باید در محل توسط پنجشنبه, ساخت آن را آسان تر برای دریافت از طریق.

در ایالت یوتا خانم توماس نیست شمارش مزایای بیکاری در عین حال اما او قصد دارد با استفاده از $1,200 محرک چک — هنگامی که او آن را دریافت — برای کمک به پوشش برخی از لوایح از جمله کسب و کار و بیمه بهداشت و درمان.

“با تشکر از خدا برای من جوجه,” او گفت:. “آنها شده ایم به من تخم مرغ وقتی که من می توانید هر یک در فروشگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>