بیکاری: 1.5 میلیون دولت جدید ادعا می کند در هفته شمارش

به عنوان شرکت های آمریکایی بازگشایی در متناسب و شروع می شود — و اضطراب بیش از کروناویروس جدید نقاط داغ افزایش — بیکاری ایالت دفاتر هنوز هم دست خود را کامل.

نزدیک به 1.5 میلیون نفر از کارگران در زمینه ادعاهای جدید دولت برای بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار در گزارش روز شنبه این هفته 14 در یک ردیف است که این رقم را در صدر یک میلیون.

اضافی 728,000 زمینه برای مزایای از همه گیر بیکاری کمک بودجه فدرال اضطراری برنامه با هدف پوشش خود اشتغالی مستقل پیمانکاران و کارگران دیگر که واجد شرایط نیست به صورت سنتی بیمه بیکاری.

مطمئن باشید هفته به سرعت دولت جدید براده است که کسری از بیش از 6.5 میلیون ثبت شده در اوایل ماه آوریل. به عنوان کسب و کار بازگشایی, برخی از کارکنان شده اند به نام. تعداد افراد جمع آوری دولتی بیمه بیکاری برای هفته پایان ژوئن 13 بود 19.5 میلیون و بطور تطبیقی فصلی کاهش از 767,000 از هفته گذشته و از نزدیک به 25 میلیون نفر در اوایل ممکن است.

با وجود این افت در ادامه ادعا می کند “19.5 میلیون دلار است که هنوز هم تعداد بسیار بالا به بیمه بیکاری گفت:” Torsten Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک اوراق بهادار. در ماه فوریه قبل از همه گیر وارد شده در نیروی کامل است که مجموع رقم دو میلیون نفر است.

“آن را سخت به استدلال می کنند که این یک بهبود واقعی,” او گفت:. “ما هنوز راه طولانی و طولانی پیش از ما.”

در یک گزارش جداگانه پنج شنبه وزارت بازرگانی آمریکا گزارش داد که سفارشات کالاهای بادوام افزایش 15.8 درصد در ماه مه به خوبی بالاتر از 10.5 درصد افزایش می دهد که اقتصاددانان به حال شده است در انتظار. قوی تر فروش اقلام مانند ماشین و واشر و خشک کن در حال صعودی شاخص و اشاره در تقاضا برای بسیاری از محصولات است که ساخته شده است تا از اقتصاد موثر تعطیل در ماه مارس است.

به عنوان آخرین داده ها نشان می دهد اقتصاد آمریکا شده است ارسال سیگنال های متضاد. از یک طرف نیویورک و برخی از مکان های دیگر که سخت ضربه در اوایل شیوع شروع به بازگشت به کسب و کار.

اما سنبله در مواردی آمده است که بازگشایی زودتر مطرح شده است و ترس از موانع جدید. در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس خواست ساکنان خانه بمانند و هشدار داد که دولت ممکن است مجبور به اعمال محدودیت های جدید اگر ویروس نمی تواند موجود باشد. و کالیفرنیا و فلوریدا ارسال شده رکورد تعداد موارد جدید در روز های اخیر.

پس از بازگشایی اپل بسته فروشگاه خود را در چهار ایالت فلوریدا در ایالت کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و آریزونا — و در روز چهارشنبه بسته هفت فروشگاه در هوستون.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • دیزنی به تعویق انداختن برنامه های خود را برای بازگشایی آن پارک در کالیفرنیا.
 • سهام اسلاید به عنوان عفونت ها افزایش و برخی از کشورهای رد گم کردن در بازگشایی.
 • بالای کاخ سفید اقتصاددان را ترک خواهد کرد در میان رکود است.

“تجدید شیوع را مانع بهبود” گفت: Carl تاننباوم اقتصاددان ارشد در اعتماد شمالی در شیکاگو است. “من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که تمایل مصرف کنندگان به در مکان های شلوغ کاهش یافته است. آن را برای رفتن به یک مسافت طولانی برای بازگشت به جایی که ما قبل از همه گیر.”

این مداوم بالا سطح جدید از مدعیان مطرح شده سوال برای اقتصاددانان مانند آقای Slok که از لحاظ میلیون به علاوه هفتگی بالغ بر یک “رمز و راز واقعی.”

یک احتمال این است که بسیاری از کشورها هنوز در حال کار از طریق یک انبار بزرگ ادعا می کند که کامپیوتر های قدیمی سیستم مبارزه برای انطباق با یک جریان که کوتوله است که از قبلی رکود.

علاوه بر این برخی از کسب و کار است که بخشوده شد در اوایل بحران ممکن است شروع به اصلاح کار خود را کردند. تغییرات در دستورالعمل برای فدرال چک حفاظت از برنامه نیز ممکن است نقش; به عنوان الزامات مورد نیاز برای حفظ اشتغال منقضی بیشتر کارگران ممکن است گرفتن ورقه صورتی.

یک بررسی منتشر شده در این هفته از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل یافت می شود که 14 درصد از کارفرمایان برنامه ریزی برای کاهش کارگران پس از ساخت با استفاده از چک های برنامه حفاظت از وام. بیش از 40 درصد از صاحبان کسب و کار گفت: آنها تا به حال دیده می شود هیچ افزایش در فروش به عنوان محدودیت کاسته در بسیاری از کشورهای.

آخرین ماهانه اشتغال از دولت فدرال تنها اضافه شده به این رمز و راز. در ماه مه اشتغال افزایش 2.5 میلیون کارگر در بخش گزارش با نرخ بیکاری رسمی انداختن به 13.3 درصد است. این گزارش در ماه ژوئن منتشر خواهد شد در یک هفته.

“در بسیاری از آشفتگی در بازار کار بسیاری از اونا گفت:” جوئل Prakken ارشد ایالات متحده اقتصاددان در مشاوره و شرکت تحقیقاتی IHS Markit. در حالی که اقتصاددانان بحث که آیا این بهبود را به شکل V یا Nike swoosh آقای Prakken گفت: های اخیر چشم انداز مثبت در coronavirus موارد می تواند ایجاد یک W شکل دوباره بجای اول برگشتن. “ترقی در موارد نگران کننده است,” او اضافه شده است.

تا کنون بازیابی شده است ناهموار با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط IHS. پس از پایین بودن 100 درصد در ماه آوریل تعداد نشسته شام در رستوران در حال حاضر با 40 درصد قابل توجهی بهبود می باشد. تقاضا برای بنزین نیمه راه بازگشت به جایی که آن را قبل از ویروس. اما هزینه های مسافرت هوایی و moviegoing افسرده باقی می ماند.

لرزان چشم انداز اقتصادی هر دو کارشناسان و کارگران نگران بلندی انقضا فدرال همه گیر جبران بیکاری برنامه فراهم می کند که یک مکمل از 600 دلار در هفته برای کسانی که به جمع آوری خارجه مزایای بیکاری.

“این همه تفاوت چرا که پایه نرخ بیکاری کافی نیست” گفت: Richard Brenin که گذاشته شد در ماه مارس از سمت خود انجام postproduction کار برای تلویزیون نشان می دهد و فیلم در لس آنجلس.

بدون $600 فدرال پرداخت آقای Brenin را جمع آوری 450 $در هفته. “به سختی آن را پوشش می دهد و اجاره با هیچ چیز بیش از سمت چپ برای ماشین پرداخت هزینه های اساسی و یا مواد غذایی” او گفت:, و او و شوهر خود “زیادی ندارد و ذخیره شده است.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


کار, منشی, یوجین Scalia مخالف است به گسترش و مکمل های غذایی و بسیاری از جمهوری خواهان در کاپیتول هیل به اشتراک گذاری چشم انداز خود را به عنوان کنگره معتقد جدید کمک های اضطراری.

“من فکر نمی کنم 600 دلار سود در پاسخ به جلو رفتن” آقای Scalia گفت: در مصاحبه ای با CNBC در روز چهارشنبه.

بسیاری از کارگران که در زمینه بیمه بیکاری دریافت کرده و آن را نشانه آن است که اقتصادی درد ممکن است بدتر از این ادعا نشان می دهد.

پس از کریس Bryan شد furloughed از شغل خود به عنوان مدیر یک باشگاه سلامت در پرتلند سنگ., در ماه مارس او و شریک زندگی خود را اعمال می شود برای چندین برنامه های سود.

آنها دریافت مواد غذایی تمبر اما نه بیمه بیکاری و مالی شده اند ، آقای Bryan کردم یک نامه در 23 مه گفت که او تا به حال تایید شده برای پرداخت های بیکاری در مارس 25, اما هنوز هم دست خالی — او خواستار محاکمه چهار شماره های مختلف برای حداقل یک ساعت در روز با هیچ شانس.

“من می شنوم همان مرد بر روی خودکار ضبط — من فکر می کنم من و او هستند بهترین دوستان است در حال حاضر,” او گفت:.

آقای برایان گفت: مجتمع آپارتمانی بوده و درک او اجازه می دهد برای به تعویق انداختن اجاره خود را پرداخت. او در تلاش است برای پیدا کردن شغل های عجیب و غریب با موفقیت کمی. اگر او نمی دریافت کمک دولت در هفته آینده او در نظر دارد برای شروع به دنبال کار به عنوان روز کارگر در ساخت و ساز و او را با توجه به حرکت در جایی بیشتر مقرون به صرفه با شریک زندگی خود را و خود را 1 سال.

“من در تلاش برای زیبا ماندن, مثبت, البته, خشن,” او اضافه شده است. “شک سرخی — آیا چیزی وجود دارد که بیشتر از من می توانم انجام می شود ؟ من موفق در صرفه جویی در پول به اندازه کافی? شما خودتان ضرب و شتم تا در مورد آن.”

حتی برخی از کسانی که در کار عصبی هستند. در سریع گاه به گاه رستوران های زنجیره ای که در آن چوپان Spainhower با این نسخهها کار در بلینگهام بشویید. مدیران تنها به تازگی اضافه شده یک عطسه گارد و بسیاری از مشتریان از طریق عبور بدون ماسک.

مدیر او گفت که کارکنان آنها می تواند 30 روز مرخصی بدون حقوق است که وسوسه انگیز به خانم Spainhower. اما او نیاز به پول است.

“من خوشحالم که من هنوز کار” او گفت:. “اما من احساس می کنم اجازه دهید که کارفرمای من نیست همه چیز را به طور جدی در اول است.”

تیفانی هسو کمک, گزارش و Sheelagh McNeill کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im