Underdog ctq راکت پیش از وارن و بایدن و آماده را به نفع خود نمایندگان در نیوهمپشایر اولیه

آیووا انجمن ctq 2×1

استفان Maturen/خبرگزاری گتی ایماژ; سامانتا لی/کسب و کار خودی

  • Ctq که اخیرا رای گیری و زیر رقبا در حال حاضر انجام جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن در نیوهمپشایر اولیه.
  • با بیش از 60 درصد از حوزه گزارش Klobuchar در حال حاضر بیش از دو بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان وارن و آماده است برای بیش از 15% آستانه که بیش از او خواهیم داشت.
  • یک مقام سوم به پایان خواهد نگه داشتن سناتور در مسابقه و موقعیت خود را به عنوان یک جایگزین مناسب برای نامزدهای دیگر رقابت برای تعدیل می شود.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. ctq بیش از حد انتظارات در نیوهمپشایر اولیه بیش از او انجام رای گیری های اخیر و اگر نتایج فعلی نگه درآمد خود نمایندگان که بالاتر-رای گیری رقبای ممکن است در رفتن به نوادا دست خالی.

با 63 درصد از حوزه گزارش در 9:35 بعد از ظهر, E. T. Klobuchar به دست آورده بود 20.2 درصد آرا نسبت به 9.5 درصد برای بهداشت ، الیزابت وارن و 8.5 درصد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در روز اولیه Klobuchar نظرسنجی در 11 درصد به طور متوسط در Real Clear Politics’ خبرخوان نیوهمپشایر و نظر سنجی در یک کراوات با بایدن و وارن.

 

در هرج و مرج فوریه 3, آیووا, قفقاز که در آن Klobuchar انتظار می رود به خوبی انجام او آمد در مکان پنجم درآمد یک متعهد نسبت به نامزدی.

پس از اعلام ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی در ماه فوریه 2019, سناتور از ایالت مینه سوتا است تولید مشتاق پشتیبانی از بسیاری از دموکرات و حتی برخی از محافظه کاران — که دیدن او محکم ترین گزینه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

دیدن نتایج کامل مقدماتی حزب دموکرات نیوهمپشایر

برای بسیاری از اولیه چرخه Klobuchar شلوغ بود از میانه خط توسط Buttigieg که رهبری او را در میان سفید و کالج, تحصیل رای دهندگان و به خصوص توسط بایدن که جای کسی را گرفتن نامزدهای دیگر در میان غیر کالج تحصیل کرده و به ویژه رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

اما او نامزدی رو نگاه دوم پیش از روز سه شنبه اولیه با یک برک آوت بحث عملکرد در فوریه 7, که ممکن است برگزار می شود بیشتر نوسان در نیوهمپشایر.

 

سه دوره سناتور سابق و دادستان است همه حساب های لیبرال اما بیشتر به سمت مرکز ایدئولوژیک از حزب دموکرات تر از بسیاری از دیگر 2020 نامزد. او همچنین دارای سابقه ای طولانی در هر دو برنده بیش روستایی جمهوریخواه مناطق در ایالت مینه سوتا و به طور موثر همکاری با جمهوری خواهان در قانون.

Ctq Feb 11

کسب و کار خودی

Klobuchar است شمارش را بر شهرت خود به عنوان یک اندازه گیری عملی متوسط با اخلاق کار بدون رویکرد و “مینه سوتا خوب” رفتار به تسلط به خصوص در میان رای دهندگان میانه و مطرح تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در فوریه 2019 سی ان ان تاون هال Klobuchar کاهش یافته است برای حمایت از ارائه رایگان چهار سال شهریه کالج و به نام برنامه هایی مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید — که بسیاری دیگر 2020 دموکرات ها در حمایت از “آرمان.” Klobuchar ارائه شده تا بیشتر افزایشی تغییرات مانند گسترش مدیکید دسترسی و اجازه می دهد دانش آموزان به سرمایه گذاری مجدد کالج بدهی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>