تحت o’brien, N. S. C. انجام تهمت سیاست نه توسعه آن

واشنگتن — هنگامی که رئیس جمهور تهمت و مشاور امنیت ملی, Robert C. اوبراین تشکیل جلسات با مقامات شورای امنیت ملی در کاخ سفید با او گاهی اوقات باز می شود با توزیع چاپ از آقای تهمت آخرین تویت ها در مورد این موضوع در دست است.

ژست مقدار به طور ضمنی و چالش برای کسانی که در حال حاضر. کار آنها این است که برای پیدا کردن روش های توجیه تصویب یا توضیح آقای تهمت سیاست نه به توصیه رئیس جمهور در آنچه در آن باید باشد.

که معکوس از آنچه در شورای امنیت ملی ایجاد شده بود به انجام در جنگ سرد را سحر — برای اطلاع رسانی و توصیه رئیس جمهور در امنیت ملی تصمیم گیری. اما تحت آقای اوبراین کاخ سفید را به گروگان مذاکره زمانی که آقای ترامپ انتخاب او برای موفقیت John R. بولتون در ماه سپتامبر که پویا شده است که اغلب بر سر آن تبدیل.

آقای اوبراین شیک لس آنجلس وکیل تشکیل منظم تر و فراگیر جلسات شورای از آقای بولتون. اما در حال توسعه سیاست نیست واقعا آقای اوبراین ماموریت. در چهارمین سال ریاست جمهوری خود و در چهارم خود را مشاور امنیت ملی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت بدست آنچه او می خواهد — یک وفادار چه کسی را قادر می سازد تا ایده های خود را به جای به چالش کشیدن آنها.

دو آقای اوبراین پیشینیان آقای بولتون و بازنشسته سرهنگ Gen H. R. مک مستر حال قوی سیاست views مطلع عمیق نظامی یا دیپلماتیک تجربه است که متفاوت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در راه اساسی و هر یک به دنبال هدایت سیاست های خود. آقای اوبراین نیست و محدود نقش او نقش نشان دهنده گسترده تر تغییر در رئیس جمهور و تیم امنیت ملی.

آقای تهمت تیم اصلی شامل چهره های مستقل مانند وزیر دفاع جیم Mattis, وزیر امور خارجه, رکس W. Tillerson و مدیر اطلاعات ملی دن کت که در نظر گرفته شد “بزرگسالان” که می تواند به مقابله با رئیس جمهور ضربه گرایش. جایگزین آنها شده اند نسبتا کمی شناخته شده وفاداران اضطراب به انجام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را مشتاق به آغوش تعصب و غیرت خود را در ریشه کن کردن اعضای به اصطلاح دولت های درگیر در استیضاح و یا دیده می شود به عنوان مخالفان.

در سال اخیر پرسنل حرکت او جایگزین یوسف مگوایر, سرپرست مدیر اطلاعات ملی با ریچارد Grenell های صریح تهمت حامی خدمت به عنوان سفیر ایران در آلمان است که در زمینه هوش.

در شورای عالی امنیت ملی یک هدف خاص بود سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman یک اوکراین متخصص که ارائه شده بسیار مهم و شهادت برای حمایت از استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اخراج شد به همراه برادر دوقلوی او همچنین یک افسر ارتش. در مورد خواسته خود را اخراج در طول یک ظاهر هفته گذشته در شورای آتلانتیک در واشنگتن فکر می کنم تانک معمولا روان آقای اوبراین بود کوتاه و مختصر.

“ارائه خدمات خود شدند و دیگر مورد نیاز است.” “ما یک کشور که در آن یک دسته از ستوان سرهنگ می توانید با هم تصمیم بگیرید که چه سیاست ایالات متحده است. ما یک موز جمهوری.”

در سال پس از شورای امنیت ملی آغاز شده بود توسط رئیس جمهور Harry S. Truman در سال 1947 آن تاثیر نوسان بسته به رییس جمهور و مشاور امنیت ملی و قدرت نسبی از اعضای کابینه و آژانس ستاد مشاور امنیت ملی باید هماهنگ باشد.

آقای اوبراین گفت: او بازسازی یک غیر سیاسی شورای امنیت ملی پس از مدل نفت برنت وی همچنین می گوید که مشاور امنیت ملی رئیس جمهور جرالد فورد و جورج بوش بود که مشهور برای اقدام به عنوان یک بی طرف داور بین رقابت views پنتاگون با وزارت امور خارجه, سازمان های اطلاعاتی و خزانه است.

اما تقریبا هر مشاور امنیت ملی می گوید آنها تقلید آقای وی همچنین می گوید. آنها انتخابی عناصر را انتخاب کنید از سبک او آنها را تحسین. و بسیاری از امنیت ملی جانبازان ببینید آقای اوبراین رویکرد عمدی تضعیف شورای.

در پایان این ماه آقای اوبراین را در آنچه که او خواستار یک ساده از شورای عالی امنیت ملی سفت شورای کارکنان از 174 مواضع سیاست در ماه اکتبر به کمتر از 115.

این کاهش باید با تمرکز بر ده ها تن از حرفه ای مقامات که مفصل به این شورا از دیگر بخش های فدرال و سازمان ها از جمله C. I. A. پنتاگون و وزارت امور خارجه. مقامات سابق می گویند عمل loaning پرسنل به طور معمول برای شرایط حدود 12 تا 18 ماه شکوفا شده است در طول سال در بخشی به دلیل آن اجازه می دهد تا کاخ سفید به استخدام افراد بدون بهره برداری از بودجه خود را.

این همچنین بدان معنی است کاخ سفید است پر از حرفه مقامات که سیاست views لزوما کسانی که از رئیس جمهور اما که آنها انتظار می رود به آینه. فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت سرزنش detailees نه تنها آهسته راه رفتن و تصویب برخی از آقای تهمت گیری که با آنها اختلاف نظر دارند بلکه برای تضعیف او را با نشت به اخبار رسانه ها است. بازتاب گسترده شکایات در میان تهمت متحدان فاکس کسب و کار شبکه میزبان Lou Dobbs که برنامه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم در ساعتهای خاص شورای امنیت ملی به عنوان یک چشمه از مخالفت در مصاحبه هفته گذشته با آقای اوبراین.

“با توجه به آنچه که ما شاهد بوده ایم در سه سال کمی بیش از سه سال از این دولت, من نمی تواند سرزنش رئیس جمهور اگر او گفت: “آنها را نگه دارید 50 بلوک دور'” آقای دابز گفت. “تعداد زیادی از کسانی که نشت شده اند که بسیار مضر به رئیس جمهور و به دولت آمده اند از شورای امنیت ملی. امیدوارم که همه تغییر به عنوان یک نتیجه خوب خود را در تلاش است.”

آقای اوبراین لبخند زد و راننده سرشونو تکون دادن در پاسخ.

آقای اوبراین اغلب اشاره می کند که هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه بلند گفت: این شورا که کارکنان به اوج خود رسید و در 236 سیاست های کارکنان در طول دوران اوباما, حال, رشد, سنگین, مستعد ابتلا به micromanagement و نیاز به حذف.

“یک چیز یک قطبی واشنگتن شده است قادر به توافق بر این است که N. S. C. رو بیش از حد بزرگ” گفت: جان Gans کار کرده است که در پنتاگون و نویسنده یک کتاب در شورای امنیت ملی.

اما کاهش حجم شورای امنیت ملی در واقع ممکن است صدمه دیده است رئیس جمهور دستور پس از آن را نگه می دارد ادارات و سازمان های مسئول حمل آن را با توجه به نادیا Schadlow که در خدمت به عنوان آقای مک مستر معاون و اصلی نویسنده از آقای تهمت استراتژی امنیت ملی.

“من درک می کنم که چرا این اتفاق می افتد,” خانم Schadlow گفت. “اما در برخی از نقطه آن می تواند صدمه دیده است اجرای رئيس جمهور در سیاست.”

به عنوان آقای اوبراین است محدودتر هم پایین شورا او موفق و اعلام آن همه چیز در مورد بهره وری از رئیس جمهور ساخته شده است که تلاش برای پنهان کردن اشتها خود را برای پاکسازی خود دولت است. “تخلیه باتلاق!” او توییتی در هفته گذشته اضافه کرد: “ما می خواهیم بد مردم از دولت ما.”

همان روز آقای ترامپ گفت: در یک مصاحبه رادیویی که او ممکن است به شدت محدود چگونه بسیاری از ملی مقامات امنیتی می توانید گوش دادن به تماس های خود با رهبران خارجی, شکستن از دهه کاخ سفید روش. “من ممکن است در نهایت این عمل به طور کامل,” او گفت:.

چنین تفسیر “ایجاد تصور روشن است که این است که در مورد قصاص و نه اصلاحات گفت:” سناتور کریستوفر S. Murphy, یک دموکرات عضو کمیته روابط خارجی.

اما آقای مورفی سوال چقدر شورای امنیت ملی ساختار واقعا مهم تحت یک رئیس جمهور که اغلب رد مشاوره حرفه ای در ساخت ضربه سیاست تصمیم گیری. “این خیلی روشن چه N. S. C. انجام شده است در سه سال گذشته” او گفت:. “N. S. C. تابع در حال حاضر به نظر می رسد جنگ-بازی به صورت بالقوه ریاست جمهوری توییتهایی به جای توسعه سیاست توصیه برای تصمیم گیری ریاست جمهوری.”

آقای ترامپ بعید است به خاطر داشته باشید که. پس از بیش از سه سال در اتاق کار او احساس می کند اعتماد به نفس تر از همیشه در خود مدیریت امنیت ملی و مشاوران می گویند به ویژه بعد از برخی از تصمیم گیری های مهم — از جمله قتل سردار ایرانی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی — موفق به استخراج عواقب فاجعه بار بسیاری از کارشناسان پیش بینی کرد.

آقای اوبراین تمایل به اصلاح شورای امنیت ملی آقای گانس گفت: “می گوید چیزی در مورد تهمت واشنگتن.”

“مشاور امنیت ملی باید قوی ترین کارکنان ممکن است” او ادامه داد. “اما به نظر می رسد مانند رابرت اوبراین است که با تمرکز بیشتر بر مخاطبان که از یکی — و مطمئن شوید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال است.”

مورد چین ممکن است واضح ترین مثال از شورای diminishment. در گذشته دولت مشاور امنیت ملی بوده است و مرکزی برای این مجموعه ایجاد توازن میان امنیت و مسائل اقتصادی ساخت چین سیاست نیاز دارد.

اما آقای اوبراین است یک بازیکن جزئی در دولت جنگ باز در چین سیاست. وزیر امور خارجه مایک Pompeo و وزیر دفاع Mark T. Esper را علنا خواستار گسترده مهار سیاست که ضد پکن نظامی و فلج کلیدی شرکت های چینی مانند هواوی این غول ارتباطات از راه دور.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گرفته نظر مخالف کار به کاهش تقابل. و خیلی از کاخ سفید سیاست گذاری شده است نظارت لری Kudlow کلیدی اقتصادی مشاور میلی به سر و صدا در بازار.

به طور معمول شورای امنیت ملی خواهد نقش مهمی در حل و فصل این نوع اختلاف ، اما زمانی که آقای ترامپ توییتی روز سه شنبه در مقابل سنگین محدودیت در فروش تکنولوژی به چین — روز بعد از آقای Esper به یک سخنرانی آتشین خواستار که فقط — کاخ سفید جلسه هفته آینده در مورد این موضوع بود که ناگهان به تعویق افتاد. نه تنها این سیاست در برخی از هرج و مرج معلوم نیست که قرار است برای حل و فصل آن است.

آقای تهمت سوریه سیاست یک مورد دیگر در نقطه. زمانی که رئیس جمهور متعهد در دسامبر سال 2018 به خروج از سوریه خیره کننده مقامات بالا آقای بولتون می کرد برای کاهش این تصمیم افزود عمومی شرایط برای خروج که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ذکر نشده است.

اما در ماه اکتبر زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی کشیده نیروهای خارج از راه ترکیه, حمله به شمال شرقی سوریه او را با شورای امنیت ملی سیاست روند و هیچ جدی توزین از هزینه های ایالات متحده تحت تاثیر قرار. آقای اوبراین هنوز هم به این شغل ارائه هیچ اعتراض مقامات می گویند.

آقای اوبراین برگزار شد midlevel پست های دولتی از جمله روی لئامت دادن به عنوان معاون آقای بولتون زمانی که او در سازمان ملل متحد قبل از خدمت به عنوان آقای تهمت رئیس گروگان مذاکره.

او تحت تاثیر رئیس جمهور در آن کار توسط تامین انتشار چند آمریکایی زندانی توسط دولت های خارجی و گروه های مسلح. آقای ترامپ views آزادی زندانیان آمریکایی به عنوان تاکتیکی “برنده” است که حتی منتقدان تمایلی به سوال آقای اوبراین همچنان به دنبال آن موارد در شغل جدید خود را.

برخی از دستیاران کاخ سفید شوخی است که تجربه خود را مرور مملو شرایط ایده آل آمادگی برای خدمت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور برای قدردانی آقای اوبراین شیوه ای آرام و مناسب مناسب پس از شکایت خود در مورد شخصیت ناهنجار و unstylish حضور آقای مک مستر و آقای بولتون که سبیل انبوه او اغلب خصوصی تمسخر.

آقای اوبراین نیز همراه می شود بهتر از پیشینیان خود را با آقای Pompeo که feuded با آقای بولتون و با آقای تهمت son-in-law, Jared کوشنر که اغلب به سیاست خارجی مشاوره. و او شده است دوستان با آقای Grenell, جدیدترین علاوه بر این به تیم امنیت ملی برای بیش از یک دهه.

او صحبت می کند با رئیس جمهور چندین بار در روز اغلب اولین چیزی که در صبح و گاهی اوقات در کاخ سفید اقامت خصوصی قبل از آقای ترامپ فرود به دفتر بیضی.

اما او قبل از روابط به آقای تهمت یا قبلا شناخته شده میل برای رئیس جمهور “امریکا در ابتدا” سبک ناسیونالیسم. یک کتاب از مقالات منتشر شده او در سال 2016 کانال جریان اصلی محافظه کار انداز.

برخی امنیت ملی و حرفه ای که مشغول به کار با و یا توصیه آقای اوبراین می گویند که این یک اشتباه است به دست کم گرفتن او و که او استادانه مدیریتی لمسی است که نشان دهنده تصدی خود منجر ده ها تن از وکلا در لس آنجلس از Arent فاکس واشنگتن شرکت حقوقی.

دیگران شکایت دارند که او فاقد تسلط به جزئیات سیاست و نمایندگان بلند کردن اجسام سنگین به معاون متی Pottinger سابق وال استریت ژورنال خبرنگار و دریایی است که در میان تعداد انگشت شماری از دستیاران کاخ سفید به زنده ماندن تمام سه سال از آقای تهمت ریاست جمهوری است.

در یک مصاحبه تلویزیونی در اواخر ماه دسامبر آقای اوبراین به اشتباه با اشاره به کره شمالی حاکم کیم جونگ سازمان ملل متحد مبادله رهبر نام خانوادگی خود را برای یک داده شده. آن بود منتقدان گفت: اشتباه است که با تجربه تر رسمی را ساخته اند.

Christopher a. Barnes, آدم گلدمن کتی راجرز و ادوارد وانگ کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de