کارشناسان سازمان ملل محکوم مدرن روز ‘نژادی ترور’ lynchings در ما

یک گروه از 66 حقوق بشر سازمان ملل متحد مانیتور صادر ویرانگر نقد آنچه به آنها تماس بگیرید مدرن روز “نژادی ترور” lynchings در ما در قالب حمایت دولت خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است.

این گروه منتشر شد دو مشترک اظهارات روز جمعه باعث موج تظاهرات علیه خشونت پلیس که کشور را فرا گرفت و در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا و Breonna تیلور در لوئیزویل ،

عمل علائم تقریبا بی نظیر فوران انتقاد سازمان ملل مستقل بدن از کارشناسان حقوق بشر. به ندرت بسیاری بیا با هم به صحبت می کنند به عنوان یک صدا. زبان استقرار آنها نیز بسیار غیر معمول در آن excoriating نقد چه نظارت دولت است “اساسی نژادی تبعیض و نابرابری که در توصیف زندگی در ایالات متحده برای مردم سیاه و سفید”.

اکثر piercingly کارشناسان را با لینک مستقیم میان پلیس قتل غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار مردان امروز با موجی از هزاران نژادی lynchings است که ترس و وحشت سیاه جوامع در دوران تبعیض نژادی است.

“آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه به تجربه نژادی و ترور در حمایت دولت و بخش خصوصی سازمان یافته خشونت و … را در ما این میراث نژادی و ترور همچنان مشهود در مدرن روز پلیس.”

نویسندگان که با ارسال یک شکایت رسمی به دولت ایالات متحده از طریق دیپلمات ها در ژنو نیز به طور خاص اشاره به کشتار Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید در گرجستان است. او گفته تعقیب توسط سه مرد و سه بار به او دویدن.

در روز پنج شنبه دادگاه شنیده ام که مرد سفید پوست متهم و دارای حق اعمال pump-action shotgun که به کشته شدن Arbery با استفاده از N-کلمه به عنوان او ایستاده بود بیش از این قربانی ،

“چند لحظه آخر Ahmaud زندگی درگیر پیگیری توسط lynching, پارتی یکسان به مجازات احزاب از Jim Crow دوران” سازمان ملل متحد مانیتور نوشتن. آنها اضافه کنید که این ویدیو نشان می دهد مردان سفید “تعقیب گوشه و اجرای یک مرد جوان که در را آهسته دویدن بیرون کشیدن بسیار ترور که مجازات رژیم در آمریکا در نظر گرفته شده برای الهام بخشیدن به”.

این گروه از 66 کارشناسان شناخته شده به عنوان “گزارشگران ویژه” در سیستم سازمان ملل متحد نیز لجام گسیخته کلمات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها به شدت انتقاد و تهدید خود را برای استقرار نظامی آمریکا علیه معترضان مسالمت آمیز و نیز تجلیل از خشونت در یک صدای جیر جیر که در آن او گفت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”.

سازمان ملل متحد نظارت دولت: “پاسخ رئیس جمهور ایالات متحده به تظاهرات شامل تهدید بیشتر خشونت دولتی با استفاده از زبان به طور مستقیم در ارتباط با نژادی segregationists از این کشور گذشته است. ما عمیقا نگران این کشور در آستانه یک نظامی پاسخ که دوباره enacts بی عدالتی است که باید محور مردم به خیابان ها دست به اعتراض زدند.”

امضا کنندگان عبارتند از: بیش از دو سوم حقوق بشر ناظران که فرم ستون فقرات سازمان ملل متحد نظارت بر نقض حقوق بشر در سراسر جهان است. آنها عبارتند از اگنس Callamard که به عنوان ناظر در فراقضایی خلاصه یا خودسرانه اعدام; Tendayi Achiume این گزارشگر ویژه در نژاد پرستی و بیگانه ستیزی; Felipe González در حقوق بشر از مهاجران و Nils sd times, در شکنجه و غیر انسانی یا اهانت آمیز درمان است.

Callamard گفت: نگهبان که بیانیه مشترک در یک زمان بحرانی برای سازمان ملل متحد است. “شده است وجود دارد هرگز یک مطلب فوری لحظه برای ما کارشناسان مستقل سازمان ملل متحد برای ایستادن هم با هم صحبت می کنند و با هم عمل می کنند. من نمی توانم فکر می کنم از بیشتر مسائل حیاتی از کسانی که ما در حال مقابله با به عنوان یک جامعه جهانی.”

مشترک اظهارات قدرتمند افزایش نگرانی در مورد دیگر جنبه های زندگی مدرن در امریکا است. آنها می گویند وجود دارد “قابل توجهی حکومت قانون نگرانی” در راه فعلی محصول ضد خشونت پلیس تظاهرات های خود شده ای اداره با بسیاری از حوادث teargassing از معترضان مسالمت آمیز.

آنها همچنین توجه داشته باشید که این بیماری همه گیر کوروناویروس است پاره پاره از طریق آفریقایی و آمریکایی لاتین جوامع در آمریکا تولید نرخ مرگ سه بار که از مردم سفید. آنها همچنین اشاره به “سرسام آور پلیس و نظامی بودجه” در یک زمان که در آن بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و مسکن و پیشگیری از آلودگی ها همه درد و رنج تخلیه منابع است.

سازمان ملل متحد مانیتور پیشنهاد یک سری از اصلاحات عمیق به پلیس در آمریکا از جمله انتصاب افراد غیر نظامی نظارت تخته استفاده اجباری از دوربین های بدن و پایان دادن به ارائه تجهیزات نظامی به نیروهای پلیس.

“این یک زمان برای عمل و نه فقط در بحث” آنها می گویند: “به خصوص از کسانی که نیاز به ترس نیست برای زندگی خود و یا معیشت خود را به دلیل نژاد یا قومیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>