سازمان ملل متحد مون ‘اسطوره ها و توهم و دروغ’ در اطراف نابرابریدبیر کل سازمان ملل را امروز تحویل یکی از مهمترین سوزش سخنرانی به تاریخ, حمله به “اسطوره ها و توهم و دروغ” در اطراف بین المللی پیشرفت در برابری.

در غیر منتظره ای به شدت دقت کنید سخنرانی آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواست اصلاحات عمده ای را به شورای امنیت سازمان ملل و صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به نشانی سیستمیک نابرابری در معرض توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بحران بهداشت و درمان بود و نشان داد جهان شکنندگی و “گذاشته لخت خطرات ما نادیده گرفته شده برای دهه: ناکافی سیستم های سلامت; شکاف در حفاظت اجتماعی; ساختاری نابرابری; تخریب محیط زیست; بحران آب و هوا”, او گفت:.

او گفت: همه گیر شد, افشای “مغالطه و دروغ در همه جا: دروغ است که بازار آزاد می تواند در ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه. داستانی که مراقبت های پرداخت نشده کار نمی کند این توهم که ما در یک پست-نژادپرستانه جهان اسطوره است که ما همه در همان قایق است.”

خشم #MeToo و سیاه زندگی توجه به حرکات یک اندازه گیری از “مطلق سرخوردگی با وضع موجود”, اشاره به این حادثه تلخ گفت: در حالی که استعمار و مردسالاری شد منابع تاریخی نابرابری.
Black Lives Matter protesters in Washington

“بیایید خودمان را گول نزنند. میراث استعمار هنوز هم میشکافد. ما این را در اقتصادی و بی عدالتی اجتماعی به افزایش جرایم ناشی از نفرت و بیگانه ستیزی; تداوم نژادپرستی نهادینه و سفید برتری.

“ما این را در تجارت جهانی سیستم. اقتصاد که colonised هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا قفل شده است به تولید مواد خام و low-tech کالا – شکل جدیدی از استعمار. و ما این را در جهانی روابط قدرت.”

صحبت از سازمان ملل در نیویورک ستاد اشاره به این حادثه تلخ شد ارائه سالانه نلسون ماندلا سخنرانی – در چه بوده است ماندلا 102 تولد – برای مخاطبان آنلاین برای اولین بار در 18 سال سابقه.

آفریقا اشاره به این حادثه تلخ گفت: تا به حال شده است یک “دو قربانی” برای اولین بار به دلیل استعمار و دوم چون کشورهای آفریقایی بودند در کمتر از نهادهای بین المللی راه اندازی پس از جنگ جهانی دوم است.
Nelson Mandela

“سازمان ملل است که در بالا آمد 70 سال پیش حاضر به تامل اصلاحات مورد نیاز برای تغییر روابط قدرت در نهادهای بین المللی. ترکیب و حق رای در شورای امنیت سازمان ملل و تخته از برتون وودز سیستم در یک مورد در نقطه است. نابرابری در بالا شروع می شود: در جهانی نهاد. پرداختن به نابرابری باید شروع به اصلاح آنها.”

بیشتر کشورهای پیشرفته گفت: تا به حال موفق به ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای جهان در حال توسعه در این “خطرناک بار”. به نام او برای یک معامله جهانی بر اساس عدالت و دوباره قرارداد اجتماعی برای ارائه جهانی بهداشت پوشش و امکان اساسی جهانی درآمد.

نظرات خود را به دنبال آن سازمان ملل خروجی گزارشگر ویژه در فقر شدید و حقوق بشر, فیلیپ Alston که توصیف $بانک جهانی 1.90 (£1.50) یک روز بین المللی خط فقر به عنوان یک “scandalously unambitious معیار” است که تا به حال رنگ کاذب تصویر از “قهرمانانه دستاوردهای” در برابر فقر است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهان شده بود به زانو در آورده میکروسکوپی ویروس است که تا به حال مجموعه پیشرفت در از بین بردن فقر و کاهش نابرابری سال. او هشدار داد که این می تواند قحطی از “تاریخی دین” و فشار 100 میلیون نفر به فقر شدید.

“ما عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی پس از جنگ جهانی دوم و گسترده ترین سقوط درآمد پس از سال 1870” او گفت:. کارگران در اقتصاد غیررسمی کوچک و متوسط کسب و کار و مردم با مراقبت و مسئولیت بیشتر زنان شده بود آمار بدترین.

“عمیق نابرابری شروع قبل از تولد و تعریف زندگی – و زود مرگ و میر,” او گفت:.
Protest against police brutality in Nairobi

بیش از 70 درصد از مردم جهان زندگی می کردند با افزایش نابرابری درآمد و ثروت او گفت: در حالی که 26 نفر از ثروتمندترین افراد برگزار شد و ثروت زیادی به عنوان نیمی از جمعیت جهانی است. در کشورهای توسعه یافته بیش از 50 درصد از 20 ساله در آموزش عالی شکل است که کاهش یافته و به 3 درصد در کشورهای کمتر توسعه یافته.

“حتی تکان دهنده تر: برخی از 17 درصد از کودکان متولد شده از 20 سال پیش در کشورهای کم توسعه انسانی در حال حاضر مرده است.”

هر کس دچار عواقب گفت: به دلیل نابرابری در ارتباط بود به بی ثباتی اقتصادی, فساد مالی, بحران, جرم و سلامت جسمی و روانی.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: بحران آب و هوا و دیجیتال تحول شد “شیفت های لرزه ای” که تعریف قرن 21 و منادی یک حرکت جدید برای برابری نژادی و حقوق بشر و حقوق نسل های آینده است. جوان آب و هوا فعالان شد و در خط مقدم ،

“این جنبش را رد نابرابری و تقسیم و جزء افراد جوان جامعه مدنی و بخش خصوصی شهرستانها مناطق و دیگران در پشت سیاست های صلح سیاره ما عدالت و حقوق بشر برای همه است. آن است که در حال حاضر در حال ساخت یک تفاوت.

“در حال حاضر زمان برای رهبران جهانی برای تصمیم گیری: ما تسلیم به هرج و مرج را بدست آورد و نابرابری ؟ یا ما حق اشتباهات گذشته و حرکت رو به جلو با هم برای همه ؟

“ما در نقطه شکستن. اما ما می دانیم که طرف از تاریخ ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de