بریتانیا زن از دست می دهد چالش با هدف بازگرداندن او تابعیت

لندن (AP) — u. k. زن که به عنوان یک نوجوان فرار به پیوستن به گروه دولت اسلامی از دست یک چالش قانونی جمعه با هدف بازگرداندن تابعیت او بود که لغو امنیت ملی زمینه.

Shamima بیگم یکی از سه east London ای که در سفر به سوریه در سال 2015 مطرح در یک اردوگاه پناهندگان در سوریه در سال گذشته و به خبرنگاران گفت: او می خواست به خانه آمده است. اما او آشکار عدم ندامت موجب انتقاد در بریتانیا و خانواده با بیان خود شوک در فقدان او را از توبه.

خانه سابق وزیر ساجد جاوید لغو تابعیت او, اما او به چالش کشیده قبل از تصمیم گیری ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر. او استدلال او است نه شهروند یک کشور دیگر و جاوید تصمیم چپ او بدون تابعیت.

اما دادگاه حکم جاوید به نفع در روز جمعه. قاضی Doron بلوم گفت: این تصمیم را نقض نکرده است, دفتر خانه را “برون مرزی, حقوق بشر, سیاست افشای Ms بگوم به یک خطر واقعی از مرگ و یا غیر انسانی یا اهانت آمیز درمان است.”

دادگاه حکم داد که او “یک شهروند بنگلادش توسط تبار” و در نتیجه رندر بدون تابعیت.

وکیل او دانیل Furner گفت: این تصمیم بود گیج کننده خواهد بود و به دادگاه تجدید نظر.

بگوم خانواده به مدت طولانی استدلال کرد که او تا به حال هرگز یک بنگلادشی گذرنامه و که او از انگلستان

بیگم در حال حاضر 20 یکی از سه دانش آموز از Bethnal Green آکادمی که در سمت چپ خانه و خانواده خود برای پیوستن به این است که پس از سوار شدن به یک پرواز از گاتویک فرودگاه به استانبول. بگوم ادعای او ازدواج هلندی تبدیل یگو Riedijk 10 روز پس از ورود به خاک با سه نفر از دوستان مدرسه اش نیز گزارش ازدواج با خارجی است که مبارزان.

او به هنگام تولد به کودکان در حالی که در سوریه همه از آنها درگذشت.

اگر چه مشخص نیست که آیا بگوم مرتکب جرم مورد او پرتاب شده به گره بزرگتر سوال در مورد چگونه جوامع غربی را در برخورد با دیگران که پیوست است اما می خواهید به بازگشت به کشورهای خود در حال حاضر که این گروه افراطی سقوط کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>