انگلستان حاضر نزدیک تراز با اتحادیه اروپا قوانین جانسون می گویندبوریس جانسون را موضوع یک هشدار مستقیم در روز دوشنبه که انگلستان حاضر نزدیک تراز قوانین و رد صلاحیت این دادگاه اروپایی در هر گونه معامله تجارت به عنوان رهبران اتحادیه اروپا آماده سازی را به برنامه های خود را سرد پذیرش است.

در صعودی گفتار تنظیم دولت مذاکره موقعیت نخست وزیر خواهد شد مجموعه ای از چشم انداز خود را برای آینده روابط با بلوک تجاری و رد پذیرش قوانین مشابه بیش از رقابت صرف رفاه و استانداردهای زیست محیطی.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک توافقنامه تجارت آزاد شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا در, رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی, حفاظت محیط زیست, و یا هر چیز مشابه بیش از هر اتحادیه اروپا باید موظف به قبول قوانین انگلستان” او خواهد گفت.

چشم انداز خود را درگیری با دستور رهبران اتحادیه اروپا است که با توجه به توان مجموعه ای را در همان روز است و انتظار می رود به هدف در حفظ یک سطح میدان بازی.

کار متهم کرده است دولت از غرقه شدن در “قدرت نمایی” را به عنوان هر دو طرف تنظیم اولیه خود را در مذاکره از مواضع و سوار بر 11 ماه شدید شد.

در سخنرانی برای تحویل به سفرا و تجار در صبح روز دوشنبه Johnson خواهد استدلال می کنند به نفع یا کانادا یا استرالیا-سبک توافق است که احترام به استقلال از بریتانیا در دادگاه.

“انتخاب یقین است نه معامله و یا هیچ معامله. سوال این است که آیا ما موافق یک رابطه تجاری با اتحادیه اروپا مقایسه با کانادا – یا بیشتر مانند استرالیا. در هر صورت من هیچ شکی نیست که بریتانیا رستگار خواهد شد. و البته جدید ما ارتباط با ما نزدیک ترین همسایگان را در محدوده فراتر از تجارت است.

“ما به دنبال عملی توافقنامه امنیتی حفاظت از شهروندان ما بدون خاطی در استقلال از ما مربوطه و سیستم های حقوقی” او خواهد گفت.

ارشد منابع دولت واگذار که مخاطرات بالا هستند اگر آنها شکست بخورند. اگر هیچ معامله ای تا 31 دسامبر انگلستان را یک “صخره لبه” هیچ معامله Brexit.

منابع توسط جانسون دولت به “مدل استرالیایی” در جلسات به روزنامه نگاران ژولیده مقامات اتحادیه اروپا از آنجا که هنوز اختلافات در مورد توافق با دولت کانبرا.

اتحادیه اروپا منبع گفت: دولت به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که استرالیا “برای تلفن های موبایل بسیار محبوب تر از سازمان تجارت جهانی” اما “وجود دارد هیچ چیز مانند استرالیا-سبک توافق”.

قبلا Dominic Raab وزیر امور خارجه بریتانیا گفته بود که پیروی از قواعد اتحادیه اروپا پس از 2021 “فقط ain’t اتفاق می افتد” و اصرار داشت که این اشتباه بود برای اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد به ادعا می کنند که کالا وارد ایرلند شمالی و بریتانیا خواهد بود موضوع را به مدارک اضافی هنگامی که بریتانیا برگ پست-Brexit دوره گذار است.

خواسته در آسمان, اخبار روز یکشنبه, آیا میشل Barnier اشتباه بود برای گفتن وجود خواهد داشت مرزی بررسی بر روی محصولات در حال حرکت بین اتحادیه اروپا و انگلستان به وزیر امور خارجه گفت: این شد تا اتحادیه اروپا.

“بله او در اشتباه است اگر اتحادیه اروپا زندگی می کند تا به تعهدات خود در آن هر دو طرف در خروج توافق و بیانیه سیاسی.

“ما در حال ورود به این مذاکرات با روح حسن نیت. اما ما نه تنها که انجام چیزهای دیگر. قانونی تراز آن را فقط نمی اتفاق می افتد,” او گفت:.

جان مکدانل سایه صدراعظم آلمان گفت: Raab کلمات بخشی از یک زرق و برق دار و کودکانه تلاش برای تنظیم موقعیت دولت را در مذاکرات تجاری. “آن ‘قدرت نمایی’ … آن است که کمی کودکانه,” او گفت: Andrew Marr نشان می دهد.

اتحادیه اروپا ارقام ابراز نگرانی کرده اند در موقعیت جانسون دولت است.

Dacian Ciolos سابق نخست وزیر رومانی که منجر به تجدید گروه در پارلمان اروپا که شامل امانوئل پاکسازی حزب هشدار داد در برابر شیوع تهاجمی ذکراست پیش از مذاکره است.

“ما در حال حاضر در پایین لحظه ای در این رابطه و متاسفانه Brexit قرار می دهد موانع بین ما.

“میزان که اتحادیه اروپا می تواند باز و سازش خواهد شد بستگی دارد به شدت در حدی که دولت بریتانیا خواهد بود مایل به همکاری. اما بدیهی است که یک معامله هرگز نمی تواند به عنوان خوب به عنوان عضویت در اتحادیه اروپا,” او گفت:.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar گفت: اتحادیه اروپا می تواند در رسیدن به یک بخش توسط بخش مقابله با انگلستان اگر جامع مبارزه با تروریسم در اروپا به توافق رسیده است توسط جانسون دسامبر مهلت.

اما او به بی بی سی گفت این امر می تواند یک “طبقه دوم نتیجه” و به این معنی است که مذاکرات می تواند در سال کشیدن.

“اگر آن را ممکن است به توافق جامع پس از آن طرح بازگشت به بالا خواهد بود توافق بخشی و یا موقت برخی از موافقت نامه های که می خرید ما زمان بیشتری را در حالی که ما مذاکره توافق جامع اما که به من تحتانی نتیجه,” او گفت: Marr. “و اعمال بوروکراسی چک تعرفه ها و سهمیه بندی است که خوب برای هر کسی است.”

مقامات اتحادیه اروپا انتظار می رود به اصرار بر حمایت از شرکت های خود را از یک مسابقه به پایین در حقوق کارگران و استانداردهای زیست محیطی. “اتحادیه اروپا می داند انگلستان است که مایل نیست به یک حکومت یادداشت برداری. اما که کار می کند هر دو راه ما همچنین خواستار عمومی” اتحادیه اروپا منبع گفت.

بروکسل خواسته است در انگلستان به ثبت نام به استانداردهای اتحادیه اروپا بر حقوق کارگران و حفاظت از محیط زیست و کمک های دولت به منظور دریافت صفر-تعرفه صفر-سهمیه بندی در تجارت کالا.

در ماه اکتبر گذشته جانسون توافق کردند که آینده روابط با اتحادیه اروپا “باید اطمینان حاصل شود باز و رقابت عادلانه فراگیر و قوی تعهدات برای اطمینان از یک سطح میدان بازی”.

در توسعه بیشتر ایرلند شمالی اولین وزیر Arlene پرورش ابراز نگرانی کرد که عدم در نظر گرفتن تراز می تواند یک مرز پایین دریای ایرلند.

به عنوان بخشی از توافق های خروج Johnson توافق کردند که شش شهرستان ادامه خواهد داد به دنبال تک قوانین بازار برای جلوگیری از مرز چک در امتداد مرز با ایرلند.

به این معنی اگر بریتانیا قوانین است که متفاوت از بروکسل پس از 2021 سپس محموله سفر به ایرلند شمالی از بریتانیا می تواند در صورت بازرسی.

در نظرات به Sky News را Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه های DUP رهبر فاستر گفت: آن را “دشوار است برای دیدن” چگونه چک می تواند اجتناب شود پس از وزرا در نظر گرفته شده به “انشعاب به دور از تک مقررات بازار در حالی که ایرلند شمالی همچنان در بازار واحد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>