بریتانیا خواهد بود که بدترین coronavirus-آمار کشور در اروپا با 66,000, مرگ و میر بالای دانشمندان پیش بینی


بریتانیا می تواند بدترین coronavirus-آمار کشور در اروپا با 66,000 مرگ و میر در موج اول شیوع – سه بار به عنوان بسیاری به عنوان انتظار می رود در ایتالیا

  • مدل سازی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی 151,680 مرگ و میر در سراسر اروپا
  • بریتانیا می تواند تجربه 66,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه جولای و ایتالیا در اطراف 20,000
  • اسپانیا (19,000) و فرانسه (15,000) نیز رنج می برند ویرانگر تعداد تلفات

بریتانیا می تواند رنج می برند بیش از 60,000 coronavirus مرگ و میر و آمار سخت تر با شیوع بیش از هر ملت در اروپا منجر دانشمندان می گویند.

مدلسازی انجام شده توسط محققان در دانشگاه واشنگتن نشان داد که حدود 151,680 مردم بودند احتمال دارد به مرگ از ویروس در سراسر این قاره است.

آن را یافت که انگلستان می تواند رکورد 66,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه جولای — تقریبا نیمی (44 درصد) از کل مرگ و میر در اروپا و سه برابر بیشتر از ایتالیا (20,000).

اسپانیا (19,000) و فرانسه (15,000) نیز رکورد ویرانگر تعداد تلفات با توجه به مدل سازی.

محققان هوا در بریتانیا نیاز 100,000 تخت اواسط ماه آوریل در مقایسه با 17,765 در حال حاضر در دسترس است.

اما مدل ریاضی را به حساب هزار تخت در حال حاضر در دسترس در جدید بیمه خدمات درمانی بلبل فوق العاده-بیمارستان مونتاژ در سراسر کشور است.

Modelling conducted by the University of Washington's School of Medicine predicts Britain's epidemic will peak in the middle of this month

مدلسازی انجام شده توسط دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی پیش بینی بریتانیا اپیدمی خواهد قله در وسط این ماه

Countries across Europe, including the UK, Italy and Spain, have seen the numbers of people dying from coronavirus fall in recent days, offering hope that their outbreaks may be slowing down

کشورهای در سراسر اروپا از جمله انگلستان و ایتالیا و اسپانیا دیده می شود تعداد افراد در حال مرگ از coronavirus پاییز در روزهای اخیر, ارائه امیدوارم که شیوع بیماری ممکن است کاهش

اکثر کشورهای اروپایی معرفی سخت اجتماعی فاصله اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس در آغاز ماه مارس.

اما دولت بریتانیا در زمان بیش از دو هفته به دنبال کت و شلوار در ابتدا محکم ایستاده در برابر جزر و مد اروپا اقدام که دیدم مدارس بارها و رستوران ها ،

به عنوان آن می ایستد 5,373 اند از COVID-19 در بریتانیا – به مراتب کمتر از 16,523 در ایتالیا و 13,341 در اسپانیا.

اما بریتانیا بیماری همه گیر نشدم پشت این کشورها به دلیل آن می تواند تا سه هفته برای یک coronavirus بیمار به توسعه علائم سقوط به طور جدی بیمار است و می میرند.

با استفاده از محلی و بین المللی داده ها در مورد اعداد و همچنین به عنوان سن مرگ و میر ضعف از, ایتالیا, چین و آمریکا, تیم در دانشگاه واشنگتن مدل مورد انتظار مرگ و میر در کشور-کشور بر اساس.

یک کلید در نظر گرفتن یک فرد ملت تخت مراقبت ويژه و ظرفیت.

منجر نویسنده کریستوفر موری محقق در جهانی سلامت و بهداشت عمومی در دانشگاه گفت: “ما در انتظار یک پیشامد چند هفته برای مردم در بسیاری از نقاط اروپا. به نظر می رسد به احتمال زیاد تعداد مرگ و میر بیش از پیش بینی ما برای ایالات متحده است.’

Figures show how the UK's rising death toll compares to other nations with similar outbreaks, including Spain, the US, Italy, Germany and France

آمار و ارقام نشان می دهد که چگونه انگلستان رو به افزایش مرگ و میر در مقایسه با سایر کشورهای مشابه با شیوع بیماری از جمله اسپانیا, ایالات متحده, ایتالیا, آلمان و فرانسه

Figures also show how the number of new cases recorded every day has risen since the crisis began to take hold in mid-March

آمار و ارقام نیز نشان می دهد که چگونه تعداد موارد جدید ثبت شده در هر روز افزایش یافته است از آنجا که بحران آغاز شد را نگه دارید در اواسط ماه مارس

Hospital admissions have started to slow down across England but are still rising, according to graphs presented at a Number 10 press conference tonight

بستری شدن در بیمارستان شروع به کم کردن سرعت در سراسر انگلستان اما هنوز هم در حال افزایش با توجه به نمودار ارائه شده در یک شماره 10 کنفرانس مطبوعاتی امشب

روز یکشنبه این موسسه پیش بینی کرد بیش از 80,000 ما COVID-19 مرگ و میر در این بیماری همه گیر را موج اول.

این مدل سازی نشان می دهد که شیوع بیماری در ایتالیا و اسپانیا که در آن صدها نفر از مرگ و میر گزارش شده روزانه برای هفته ممکن است گذشته در اوج خود است.

روزانه مرگ و میر در هر دو کشور کاهش یافته است برای چند روز. اما بریتانیا است که به احتمال زیاد هفته دور از گرفتن یک دسته در آن مرگ و میر به عنوان بخش مراقبت ظرفیت ضعف است.

اوج تقاضای پیش بینی شده برای دیدن بیش از 100000 تخت بیمارستان مورد نیاز در مقابل 17,765 در حال حاضر در دسترس است.

نخست وزیر بوریس جانسون که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 آمد و در انتقاد به دولت خود را آهسته پاسخ به همه گیر.

بریتانیا در حال حاضر سخت اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته اما آن را تا به حال برگزار کردن اجرای آنها را حتی به عنوان شیوع رسید در اروپا است.

این IHME مدل شامل پیش بینی اثر اجتماعی فاصله و موری گفت: آن را حیاتی است که اقدامات نیست آرامش بیش از حد به طور ناگهانی پس از کشورها عبور خود را در اوج اخلاق.

‘آن را به صراحت آشکار است که اجتماعی فاصله می توانید زمانی که به خوبی اجرا و نگهداری, کنترل بیماری منجر به کاهش نرخ مرگ و میر,’ موری گفت.

‘کسانی که سازمان ملل آمار سخت در اوایل اجرا اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و ممکن است بدترین پشت سر آنها را به عنوان آنها در حال دیدن مهم پیشرفت در کاهش نرخ مرگ و میر.

‘هر ملت را در مسیر تغییر خواهد کرد – و به طور چشمگیری بدتر – اگر مردم سهولت در اجتماعی فاصله و یا استراحت اقدامات دیگر.’

چه ما در مورد CORONAVIRUS?

چه coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن شده است به نام SARS-CoV-2 توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. نام مخفف سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2.

کارشناسان می گویند این اشکال است که به کشته شدن حدود یک در 50 بيمار پس از وقوع شروع در ماه دسامبر است, ‘خواهر’ سارس بیماری که آمار چین در سال 2002 پس از نامگذاری شده است پس از آن.

این بیماری که ویروس باعث شده است به نام COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به عموم گزارش عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

کجا virus از آمده است ؟

به گفته دانشمندان این ویروس تقریبا به طور قطع در آمد از خفاش ها. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین موارد COVID-19 آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

یک مطالعه توسط ووهان موسسه ویروس شناسی منتشر شده در فوریه سال 2020 در مجله علمی طبیعت یافت می شود که آرایش ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت شده در بیماران در چین است که 96 درصد یکسان به یک coronavirus آنها در بر داشت در خفاش ها.

وجود دارد بسیاری از خفاش ها در بازار بنابراین دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد وجود دارد یک حیوان است که عمل به عنوان یک مرد متوسط, قرارداد و آن را از یک خفاش قبل از سپس انتقال آن به انسان است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است چه نوع از حیوانات بود.

دکتر مایکل اسکینر یک virologist در امپریال کالج لندن بود و نه درگیر با تحقیقات گفت: ‘کشف قطعا مکان منشاء nCoV در خفاش در چین است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا گونه های دیگر به عنوان ميزبان به تقویت این ویروس و احتمالا حتی آن را به بازار و نه چه گونه که میزبان ممکن است شده اند.’

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها. آن است که کمتر کشنده تر از سارس, اما, که به کشته شدن حدود یک در 10 مردم نسبت به حدود یک در 50 برای COVID-19.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است. آن را همچنین می توانید زندگی می کنند در سطوح مانند پلاستیک و جراحی تا 72 ساعت) به معنای مردم می توانید آن را گرفتن با لمس کردن سطوح آلوده.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار COVID-19 virus ممکن است بین دو و 14 روز و یا حتی بیشتر برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران بهبود می یابند از این و بدون هر گونه مسائل و بسیاری از شما نیاز به هیچ کمک پزشکی در همه.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آمار و ارقام نشان می دهند که کودکان انجام می دهند به نظر نمی رسد به خصوص به شدت آسیب دیده توسط ویروس که آنها می گویند عجیب و غریب است با توجه به استعداد ابتلا به آنفولانزا اما روشن نیست که چرا.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس دارای یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان شده است تضاد از آغاز شیوع در مورد اینکه آیا درست است تعداد افرادی که آلوده است به طور قابل توجهی بالاتر از رسمی تعداد موارد ثبت شده. برخی از افراد انتظار می رود که چنین علائم خفیف است که آنها هرگز حتی متوجه آنها بیمار هستند مگر اینکه آنها در حال آزمایش است بنابراین تنها موارد جدی تر کشف, ساخت مرگ و میر به نظر می رسد بالاتر از آن واقعا است.

اما رسیدگی به نظارت دولتی در چین گفت: آن را به حال هیچ دلیلی برای باور این درست بود.

دکتر بروس Aylward یک سازمان بهداشت جهانی رسمی که رفت و در یک ماموریت به چین گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که ارقام تنها نوک کوه یخ و گفت: ضبط به نظر می رسد به طور دقیق آمار اخبار گزارش.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این COVID-19 ویروس نمی توان درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند کار کند اما این روند از درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. یک بیماری همه گیر شده است که توسط سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

قبلا این آژانس سازمان ملل متحد گفت: بسیاری از موارد خارج از هوبئی شده بود ‘سرريز’ از کانون بنابراین این بیماری نیست در واقع گسترش به طور فعال در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>