انگلستان نشان می دهد جزئیات ویژه هنگ کنگ ویزا برای اتباع خارج از کشور

دولت بریتانیا مشخص شده است در آن مسیر به شهروندی برای میلیون ها نفر از اتباع در خارج از کشور هنگ کنگ که مایل به فرار رو به رشد کنترل اعمال شده توسط پکن در نیمه خودمختار شهرستان.

تغییرات اجازه می دهد دارندگان ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت (BNO) و خانواده آنها برای درخواست ویزای ورود از ژانویه سال 2021 برای هر دو دوره از 30 سال و یا یک دوره پنج سال است.

پس از پنج سال آنها می توانند به حل و فصل در انگلستان و برای شهروندی پس از 12 ماه.

اطلاعیه اولیه در اوایل این ماه خشم دولت چین نیز که سوخت نگرانی است که حتی کسانی که با تابعیت بریتانیا شد و در حال حاضر در خطر بیشتر است.

در چهارشنبه, بریتیش, خانگی, منشی, Priti پاتل گفت: چین مقدمه ای از قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک ترسیم شرایط 1997 ارضی تحویل و “نمی تواند نادیده گرفته شود”.

پاتل گفت: BNO ویزا تغییرات شد “پاسخ متناسب” به وضعیت “بسیار سخاوتمندانه”.

کسانی حق دارند به کار یا تحصیل اما هیچ دسترسی به رفاه اجتماعی. آنها باید عبور بهداشت و کیفری چک بود آشکارا قادر به پشتیبانی خود را از نظر مالی برای حداقل شش ماه و اثبات آنها نگه BNO وضعیت اما نمی نیاز به یک زمان و یا گذرنامه معتبر.

قوانین جدید بسیار گسترش گزینه برای BNO دارندگان که در حال حاضر می توانید اقامت در انگلستان بدون ویزا فقط برای شش ماه.

BNO وضعیت داده شد به هنگ کنگ از ساکنان که اعمال قبل از 1 جولای سال 1997 زمانی که دولت بریتانیا به طور رسمی تحویل سابق بریتانیا قلمرو.

گزارش های اولیه در انگلستان ویزای تغییرات باعث نگرانی گسترده در مورد بزرگسالان جوان متولد بین سال های 1997 و 2002 که دیگر وابسته به خود را BNO پدر و مادر به خصوص با توجه به گروه سنی اغلب بسیج در دموکراسی تظاهرات و در حال حاضر به طور بالقوه احساس در معرض خطر جدید امنیتی ،

در پاسخ پاتل گفت: مقامات بریتانیا را اختیار اعطای ویزا به این افراد جوان در “مهربان و قانع کننده شرایط” اگر آنها هنوز هم وابسته به خود را BNO پدر و مادر یا نگهبان. متناوبا, آنها می تواند درخواست برای این موجود جوانان تحرک طرح.

هنگ کنگ دیده بان مدیر جانی پترسون استقبال می کنند و مفاد آن برای بزرگسالان جوان اما گفت که هنوز هم وجود دارد برخی از شکاف. به نام او برای دیگر کشورها به گام و “ایجاد یک بین المللی قایق نجات سیاست”.

نیز وجود دارد نگرانی در مورد خطر ابتلا به مردم با یک نوع خاص از تابعیت بریتانیا زندگی می کنند و یا رفت و آمد از طریق هنگ کنگ. در سال های منتهی به تحویل سال 1997 حدود 50000 Hongkongers اعطا شد کامل شهروندی بریتانیا زیر انگلیسی, ملیت های انتخاب طرح (BNSS).

با این حال چین نمی شناسند تابعیت دوگانه BNO وضعیت یا تابعیت به دست آورد از طریق BNSS و نگهبان درک آن ممکن نیست برای BNSS شهروندان به نفی تابعیت چینی به دلیل نیاز به شکل یک اعلامیه که متقاضی تابعیت خارجی بود به دست آمده از طریق این طرح است.

در حالی که گرفتن-22 همیشه وجود داشته و برخی از در حال حاضر ترس از آن شمار به مراتب خطر بیشتری با قوانین امنیت ملی که پکن می گوید: می توان به هر کسی ،

لئو پسر BNSS شهروندان در بریتانیا زندگی می کنند و کسانی که نمی خواهید به انتشار نام خانوادگی خود را گفت: “این امر می تواند عاقلانه و خطرناک برای من برای رفتن به هنگ کنگ که شامل اتصال پرواز در هنگ کنگ در فرودگاه و یا در هواپیما متعلق به شرکت های چینی.

“من باور دارم که اگر اتباع همین حالا خود را نفی کرده و چینی ملیت آن را کاملا امکان پذیر است که مقامات چینی خواهد تحمیل قوانین خود را در Hongkongers زندگی در خارج از کشور نیز هست.”

لئو می ترسید ممکن است غیر قانونی و آدم ربایی از مخالفان. “ما ایمنی تضمین شده نیست تا زمانی که دولت بریتانیا تحمیل اقدامات شدید برای مقابله با چنگ دولت چین در اینجا در انگلستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im