ایالات متحده را تخلیه آمریکایی ها از کشتی کروز قرنطینه در ژاپن

یوکوهاما ژاپن — ایالات متحده آمریکا را تخلیه آمریکایی ها از این کشتی کروز که قرنطینه شده برای بیش از یک هفته در ژاپن به دلیل عفونت کروناویروس در هیئت مدیره سفارت ایالات متحده در توکیو گفت: آمریکایی ها روی عرشه کشتی در روز شنبه.

یک پرواز چارتر وارد خواهد شد در روز یکشنبه برای کسانی که می خواهند به بازگشت به ایالات متحده با توجه به نامه ای از سفارت ایمیل فرستاده آمریکا به مسافران و خدمه. صدها نفر از آمریکایی ها در کشتی هستند.

“ما می دانیم این است که یک تجربه استرس زا و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به ارائه همه نوع حمایت را از ما می توانیم و دیدن شما با خیال راحت و به سرعت پیوست با خانواده و دوستان در ایالات متحده” در این نامه به عنوان خوانده شده.

[دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در شیوع کروناویروس در اینجا. ]

اتوبوس حرکت خواهد کرد آمریکایی ها و وسایل خود را از کشتی به اجاره هواپیما و آسمان خواهد بود غربالگری علایم قبل از سوار شدن در این نامه به عنوان خوانده شده. هواپیما را در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ، برخی از مسافران خواهد شد و سپس در ادامه بعد به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

علامتی آمریکایی که هیئت مدیره نمی تواند پرواز باقی خواهد ماند در ژاپن برای مراقبت با توجه به نامه. حداقل 40 آمریکایی ها قبلا گرفته شده کشتی پس از آلوده شدن با این ویروس.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

این تخلیه آمریکایی ها خواهد شد و سپس تحت دو هفته اضافی قرنطینه در ایالات متحده است. “ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش بیماری” در این نامه به عنوان خوانده شده.

آن گفت که کسانی که تصمیم به پرواز خواهد بود “قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان” هر چند از آن مشخص نیست چه مدت; مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گیرید جدول زمانی.

آمریکایی ها خواسته شد به اطلاع سفارت اگر آنها می خواستند به مسافرت فوری با اعضای خانواده بودند که نه شهروندان آمریکایی است.

وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش داد که دولت در حال آماده شدن برای تخلیه آمریکایی ها.

کشتی الماس شاهزاده قرار داده شد تحت قرنطینه در شهر یوکوهاما در اوایل هفته گذشته با حدود 3,700 مسافران و خدمه سرنشین پس از coronavirus تشخیص داده شد در یک مرد که تا به حال متحرك در هنگ کنگ. از آن پس حداقل 218 مورد جدید تایید شده اند روی عرشه کشتی.

بسیاری از مسافران ابراز کرده اند که از ترس قرنطینه به منظور محافظت از ژاپن و ویروس را از گسترش بود و قرار دادن آنها در معرض خطر است. کارشناسان گفته اند که عفونت می تواند گسترش عرشه این کشتی با وجود اقدامات انجام شده برای منزوی کردن مردم است.

ژاپن بیشتر تایید coronavirus موارد — اکثریت قریب به اتفاق از الماس شاهزاده خانم — از هر کشور در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد و در آن گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز پنج شنبه.

روز جمعه دولت ژاپن گفته یک مقام رسمی که به کمک انتقال بیماران آلوده از کشتی کروز تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. یک وزارت بهداشت رسمی که رسیدگی به مسافران در هیئت مدیره نیز آزمایش مثبت است.

در اخبار جلسه روز جمعه رسمی با C. D. C., دکتر نانسی r. schultze ، گفت: مقامات بودند بحث در مورد یک طرح برای اطمینان از آمریکایی ها ایمنی.

“این واقعا مهم است برای همه ما که این افراد در حال امن گرفته شده و به خوبی مراقبت از” دکتر r. schultze ، گفت:. “ما همچنین نگران آن است که داده بیرون آمدن از ژاپن نشان می دهد خطر بالاتر در میان مردم در کشتی و در نتیجه خود ایمنی است که از اهمیت زیادی برخوردار است.”

در روز شنبه قبل از سفارت اعلام کرد تخلیه طرح آمریکایی ها نگران در انتظار تایید گزارش های خبری در مورد آن. یکی گفت: کشتی احساس مانند یک “اجاق گاز فشار.”

سارا آرانا پزشکی, مددکار اجتماعی از Paso Robles, کالیفرنیا., گفت: آمریکایی ها به خصوص نگران اضافی دوره قرنطینه در ایالات متحده است. “اگر شما اضافه کردن دو هفته و ما باید دست به کار چه که برای ما چیست ؟” او پرسید.

اما خانم آرانا یک مادر بزرگ دو گفت که او آماده برای ارسال به آن خارج از نگرانی است که این ویروس در حال گسترش در کشتی پس از قرنطینه تحمیل شد.

“اگر ما می تواند جلوگیری از این گسترش هر بیشتر, پس از آن من باشه و من به نشستن در یک پایگاه نظامی برای دو هفته پس من نمی تبدیل شدن به یک superspreader,” او گفت:. “من احساس می کنم برخی از مسئولیت مدنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>