ایالات متحده وزن جارو سفر بان کی مون در چین حزب کمونیست اعضای

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به گسترده بان کی مون در سفر به ایالات متحده توسط اعضای حزب کمونیست چین و خانواده خود را با توجه به افراد آشنا با پیشنهاد یک حرکت است که تقریبا به طور قطع بی درنگ اقدامات تلافی جویانه در برابر آمریکایی ها به دنبال ورود و یا باقی می ماند در چین و تشدید تنش بین دو کشور است.

ریاست جمهوری اعلام, هنوز در پیش نویس فرم نیز می تواند اجازه دولت ایالات متحده برای لغو روادید از اعضای حزب خود و خانواده خود را که در حال حاضر در کشور منجر به اخراج خود را. برخی از زبان پیشنهادی نیز با هدف محدود کردن سفر به ایالات متحده توسط اعضا از افراد ارتش آزادی بخش و مدیران در شرکت های دولتی هر چند بسیاری از آنها به احتمال زیاد به همچنین اعضای حزب.

جزئیات این طرح توضیح داده شده توسط چهار نفر با آگاهی از این بحث نشده است نهایی و به رئیس جمهور تهمت ممکن است در نهایت آن را رد کند. در حالی که رئیس جمهور و استراتژیست کمپین شده اند قصد به تصویر کشیدن او را به سختی در چین برای انتخاب مجدد اهداف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است vacillated شدید در هر دو زبان و اقدامات دولت چین پس از 2017. او با انتقاد چین در برخی از مسائل به خصوص تجارت است. اما او نیز lavished ستایش در دیدار رؤسای التماس کرد با آقای یازدهم برای کمک به او برنده انتخابات مجدد و سکوت و یا حتی به صراحت تایید شده از سرکوب در هنگ کنگ و سین کیانگ.

وجود دارد مسائل عملی نیز هست. حزب کمونیست چین به 92 میلیون عضو دارد. تقریبا سه میلیون شهروندان چینی تعداد بازدید ایالات متحده در سال 2018 هر چند این تعداد کاهش یافت و به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و زمان ممنوعیت بسیاری از مسافران از چین است. دولت ایالات متحده هیچ آگاهی از وضعیت برای اکثریت قریب به اتفاق آنها. بنابراین تلاش برای بلافاصله شناسایی اعضای حزب یا جلوگیری از ورود و یا اخراج کسانی که در حال حاضر در ایالات متحده دشوار خواهد بود.

ریاست جمهوری منظور خواهد استناد همان قانون در قانون مهاجرت و ملیت در سال 2017, سفر بان کی مون در تعدادی از کشورها عمدتا مسلمان است که به رئیس جمهور قدرت را به طور موقت مسدود سفر به آمریکا توسط اتباع خارجی است که تلقی “مخل به منافع ایالات متحده است.” در سال 2017 ممنوعیت مبارزه بود در دادگاه و گسترش این سال است.

چنین گسترده بان خواهد بود که بیشترین تحریک آمیز علیه چین توسط ایالات متحده پس از شروع جنگ تجاری بین دو کشور در سال 2018 است. این امر بیشتر سم ایالات متحده-روابط چین و حتی بعد از چند سال باز درگیری بیش از اقتصاد و تکنولوژی و نفوذ جهانی به رهبری برخی از دیپلمات ها و تحلیلگران به رسم مقایسه به یک جنگ سرد جدید.

مقامات در کاخ سفید وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی درگیر شده اند در این بحث بیش از ممنوعیت. سخنگویان کاخ سفید و شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر در روز چهارشنبه و یکی برای وزارت امنیت میهن بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

مقامات در آن سازمان نیز در ادامه به بحث انواع فرمولاسیون برای ممنوعیت چینی به ایالات متحده سفر کوتاه از محرومیت تمام اعضای حزب از جمله هدف قرار دادن تنها 25 نفر از اعضای دفتر سیاسی حاکم و خانواده خود را.

در ماه های اخیر بالا مقامات دولت تلاش کرده اند به منظور جلب یک تمایز بین اعضای حزب و دیگر چینی گفت: حزب باید برای اقدامات خود را — و آن جاه طلبی های جهانی باید خنثی می شود. آنها را با صدای بلند محکوم کرد آنچه به آنها تماس بگیرید شر حزب کمونیست چین با اشاره به نقش مسئولان در پوشش اولیه coronavirus شیوع بازداشت یک میلیون یا بیشتر مسلمانان در اردوگاه های اقامت اجباری و از بین بردن آزادی های مدنی در هنگ کنگ است.

حزب کمونیست است که هر دو قدرتمند و دنیوی بخشی از زندگی در چین است. در حالی که رهبران آن حفظ کنترل داخلی و سیاست خارجی آن در پایین پله همه چیز را از نظارت بر مدارس به مدیریت محله در سطح حکومت. در دهه های اخیر بسیاری از شهروندان پیوست به پا در یک طیف گسترده ای از بخش ها: کسب و کار و دانشگاه و حتی هنر. بسیاری از اعضای حزب مطابقت ندارد به ایدئولوژی رسمی; برخی از مسیحیان هستند که در زیر زمین کلیسا ،

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • با موارد بالا در 41 متحده مقامات محلی تقلا برای جلوگیری از شیوع بیماری است.
  • پس از حملات مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران Fauci می گوید: تمرکز باید بر روی این ویروس به جای ‘بازی مردم در حال بازی.’
  • هوستون می شود آخرین مدرسه بزرگ منطقه به آنلاین در پاییز.

بسیاری از چینی ها در خارج از حزب ستایش رهبری اما شکایت از فساد در میان مقامات محلی.

شمارش اعضای حزب و همچنین خانواده های آنها این ممنوعیت می تواند از لحاظ فنی بار سفر به ایالات متحده برای به عنوان بسیاری از 270 میلیون نفر, با توجه به یک داخلی دولت تخمین می زنند.

اعتبار…روم Pilipey/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

“اکثریت قریب به اتفاق C. C. P. عضو هیچ دخالت و یا ورودی به پکن سیاستگذاری بنابراین پس از رفتن کل حزب عضویت مانند چین تحریم همه جمهوری خواهان به دلیل ناکامی با مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Jude Blanchette یک چین محقق در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است. “این حرکت را ملتهب افکار عمومی در چین به این هدف نزدیک به 10 درصد از کل جمعیت چینی و این کار را انجام دهید بر اساس پتو اظهارات از گناه.”

علاوه بر این تکرار در سال 2017, سفر بان کی مون به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده و در جای دیگر ورود محدودیت. در این سال در گیر آن را ممنوع اعلام کرده است ورود برای بسیاری از شهروندان از چین به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از اتحادیه اروپا و برخی از کشورهای دیگر. و در ماه گذشته آن را مسدود اشتغال ویزا و تمدید محدودیت در صدور کارت سبز حرکت می کند که نگه داشتن به عنوان بسیاری از 525,000 کارگران خارجی در خارج از ایالات متحده برای بقیه سال.

وزارت امور خارجه نیز اعلام کرد محدودیت های ویزا در دسته بندی های مختلف از شهروندان چینی. این خدمات عبارتند از مقامات مسئول جرم توقیف و نظارت مسلمان اقلیت های قومی در منطقه سین کیانگ و روزنامه نگاران مشغول به کار در ایالات متحده است.

در ماه مه مقامات آمریکایی گفت: دولت لغو ویزا از فارغ التحصیل و یا در سطح بالاتر دانش آموزان در ایالات متحده که به روابط خاص چینی نهادهای نظامی — اولین ممنوعیت یک دسته از دانش آموزان چینی که بزرگترین گروه از دانشجویان بین المللی در کشور است.

پس از آقای ترامپ امضا هنگ کنگ استقلال عمل در روز سه شنبه وزارت امور خارجه انتظار می رود که به پیشنهاد نام مقامات چینی نظارت بر سرکوب در هنگ کنگ برای گرفتن ویزا و تحریم های اقتصادی است.

اعتبار…Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

و در روز چهارشنبه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اعلام ممنوعیت برخی از کارکنان از شرکت های فن آوری از جمله Huawei که “ارائه حمایت مادی به رژیم درگیر شدن در نقض حقوق بشر در سطح جهان است.”

او افزود: “شرکت های مخابراتی در سراسر جهان باید در نظر خود را در توجه: اگر آنها در حال انجام کسب و کار با Huawei آنها انجام کسب و کار با حقوق بشر معتادان است.”

با وجود آقای تهمت تحسین برای آقای Xi امنیت ملی و مقامات سعی در فشار سخت سیاست در چین طراحی شده اند که برای مقابله با آنچه که آنها به عنوان خطرناک توسعه اقدامات توسط چینی رهبران و سازمان. همه گیر و پکن اقدامات اخیر در هنگ کنگ کمک کرده اند فشار روابط بین دو کشور به پایین ترین نقطه در دهه.

در همان زمان برخی از آقای تهمت مشاوران اقتصادی بالا باید ترویج نرمتر رویکرد به چین هشدار از آسیب بیشتر به اقتصاد جهانی و بازارهای سهام در حال سقوط. کسانی که مشاوران و متحدان در میان مدیران آمریکایی به احتمال زیاد به مخالفت گسترده ویزا ممنوعیت حزب کمونیست اعضای برخی از آنها انجام کسب و کار با شرکت های آمریکایی است.

گسترده بان را به وزارت امور خارجه قدرت های جدید برای جلوگیری از بالا, چینی, سیاسی و رهبران کسب و کار و خانواده خود را از ورود به ایالات متحده است. آن را نیز اجازه می دهد در این بخش به تعریف رسمی یک فرایند که در آن مقامات آمریکایی می تواند پرس و جو در مورد وضعیت در هنگام درخواست ویزا مصاحبه ها و اشکال. زیر نویس اعلام وزارت امنیت داخلی خواهد به اشتراک گذاری مسئولیت برای انجام این ممنوعیت.

چندین شهروندان چینی که در سفر به ایالات متحده در سال های اخیر گفت: آنها نه به خاطر هر گونه سوال در برنامه های کاربردی ویزا درخواست اگر آنها اعضای حزب.

زبان در پیش نویس بیانیه تنش های اخیر فاحش رفتار چین در خصوص سرقت مالکیت معنوی توسط چینی خارجه بازیگران و به اصطلاح خروج ممنوعیت استفاده توسط مقامات امنیتی برای جلوگیری از برخی از شهروندان آمریکایی از ترک چین است. در این ماه وزارت امور خارجه به تمدید یک هشدار سفر گفت: مقامات چینی درگیر در “خودسرانه اجرای قوانین محلی برای مقاصد دیگر از حفظ نظم و قانون” است که می تواند شامل “بازداشت و استفاده از خروج ممنوع.”

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس البته در یک سفارش است که باید در معرض دانشجویان به اخراج از کشور در صورتی که از لحاظ جسمی شرکت در کلاس در طول همه گیر پس از دانشگاه های آمریکا طرح دعوی در دادگاه.

هنوز دولت گیر کرده با آن ویزا اقدامات متمرکز دقت بیشتر در چین است. دولت چین در ادامه خود سخت ویزا و اقدامات و حتی گسترده تر آنها را به nonrenewal از اجازه کار برای روزنامه نگاران غربی در هنگ کنگ است.

در یک سخنرانی در پکن در این ماه وانگ یی وزیر امور خارجه چین گفت: چین-آمریکا در ارتباط بود رو به آن “شدید ترین چالش” پس از عادی سازی روابط دیپلماتیک در سال 1979.

“برخی می گویند که چین و ایالات متحده روابط خود را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به گذشته خود,” او گفت:. “اما این نباید به معنای نادیده گرفتن تاریخ در دسترس نباشد و شروع همه را دوباره و دوباره اجازه دهید به تنهایی غیر عملی واشدن. باید آن را به معنی ساختمان در دستاوردهای گذشته و همگام با زمان.”

Christopher a. Barnes کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im