ایالات متحده وزن اولیه واکسن دسترسی برای اقلیت ها و دیگران در معرض خطر

مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر در تلاش برای تصمیم گیری که اولین دوز از هر گونه موثر coronavirus واکسن که می تواند در بازار این زمستان اما می تواند نیاز بسیاری از ماه های اضافی برای تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس برای آمریکایی ها.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و کمیته مشورتی خارج از کارشناسان بهداشت و درمان در ماه آوریل شروع به کار بر روی یک سیستم رتبه بندی برای آنچه ممکن است تمدید اجرای در ایالات متحده است. با توجه به مقدماتی طرح هر گونه تایید واکسن خواهد بود ارائه شده به پزشکی حیاتی و ملی برای اولین بار و پس از آن به دیگر ضروری کارگران و کسانی که در نظر گرفته در معرض خطر — افراد مسن به جای کودکان و افراد با بیماری های زمینه ای به جای نسبتا سالم است.

مقامات آژانس ها و مشاوران نیز با توجه به آنچه که تبدیل به یک ستیز گزینه: قرار دادن سیاه پوست و لاتین در افرادی که به طور نامتناسبی سقوط قربانی به Covid-19 جلوتر از دیگران در جامعه است.

در جلسات خصوصی و عمومی اخیر جلسه این موضوع باعث شده است خواستار نژادی عدالت است. اما برخی از کارشناسان پزشکی نیست و معتقد است یک مبنای علمی برای چنین گزینه ای پیش بینی دادگاه به چالش و یا نگران است که اولویت بندی گروه های اقلیت را تضعیف اعتماد عمومی در واکسن در زمانی که ایمن سازی دیده می شود به عنوان مهم برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

“دادن آن را به یک مسابقه در ابتدا و نه در دیگر مسابقه من مطمئن هستم که چگونه است که می تواند توسط مردم درک چگونه است که تحت تاثیر قرار چگونه واکسن به عنوان یک اعتماد عمومی سلامت و اندازه گیری” گفت: Claire Hannan مدیر اجرایی انجمن از ایمن سازی مدیران یک گروه نشان داده شده در این کمیته است.

در حالی که وجود دارد این است که یک پروتکل استاندارد برای معرفی واکسن — C. D. C. به طور معمول باعث می شود توصیه ها و دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات تصمیم بگیرد که آیا به دنبال آنها است که فشرده آژانس در زمان برای تجدید نظر و یا نگه داشتن در طرح آن یافت می شود قابل اعتراض است. رئیس جمهور تهمت است که هل دادن به بازگشایی مدارس و پر کردن محل های کار و برگزاری رویدادهای بزرگ عمومی, شده است بشدت با تمرکز بر پیامدهای سیاسی بهداشت عمومی ارشاد.

از زمان شروع این بیماری همه گیر تقریبا در هر جنبه ای از دولت در پاسخ به درگیر کمیاب منابع تقاضای بالا و ادعا می کند که ممتاز بودند دریافت مزیت ناعادلانه. کاخ سفید به تازگی ایجاد شده و عملیات با سرعت پیچ و تاب یک multiagency تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن که میلیاردها دلار سرمایه گذاری فدرال دلار در تعداد فزاینده ای از شرکت های. در کمیته مشورتی جلسه برگزار شد و در اواسط ماه ژوئن یک وزارت دفاع نماینده گفت: این عملیات خواهد آدرس توزیع برنامه در هفته های آینده.

به سرعت توزیع, امیدوار کننده ترین واکسن ها شروع خواهد شد که حتی قبل از آنها پاک مراحل نهایی آزمایشات بالینی شده است و مجاز برای استفاده عمومی توسط سازمان غذا و دارو.

اما وجود خواهد داشت و فاصله بین اولین دوز آینده خطوط تولید و ذخایر به اندازه کافی بزرگ به واکسیناسیون جمعیت ایالات متحده. “من می گویند ماه” دکتر José R. رومرو رئیس کمیته مشورتی در ایمن سازی شیوه های پیش بینی کرد.

اعتبار…اندرو Caballero-رینولدز/Agence France-Presse — Getty Images

این کمیته که گزارش به C. D. C. مدیر به مدت طولانی نقش مهمی در تعیین چگونگی پیاده سازی واکسن جدید. این گروه شامل 15 رای گیری اعضای انتخاب شده توسط وزیر بهداشت آمده است که از ایمونولوژی بیماری های عفونی و دیگر تخصص پزشکی, 30 nonvoting نمایندگان از سراسر زمینه بهداشت و درمان و هشت مقامات فدرال متمرکز واکسن. هنوز این عمل تا حد زیادی خارج از دید.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • در علاوه بر این به یک رکورد ملی حداقل پنج متحده, مجموعه تک-بعد پرونده برای عفونت.
  • هنگامی که یک واکسن می رسد که باید آن را دریافت کند ؟ مقامات ایالات متحده باید با برنامه و برخی از انتخاب های دشوار است.
  • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده ممکن است درست پس از ثابت قرار می گیرند.

“این یک بازگشت-اتاق نوع از چیزی که,” گفت: دکتر نانسی بنت سلامت استاد در دانشگاه روچستر که رهبری کمیته مشورتی از سال 2015 تا 2018.

دکتر رومرو در میان چهار اعضای کمیته که تعمق در این برنامه پس از این بهار در کنار پزشکان در C. D. C., نمایندگان از سلامت زمینه ethicists و دیگر مشاوران خارج از. در ماه ژوئن آنها در جریان کامل کمیته کار خود را با ارائه یک نگاه اجمالی از سوالات در نظر گرفته شده است.

به عنوان آنها می آیند تا با یک multitiered برنامه برای اولین 1.2 میلیون دوز واکسن و سپس بعد از 110 میلیون آنها متمرکز شده است که باید در نظر گرفته شود ضروری کارگران چه شرایط اساسی باید در نظر گرفته شود و چه انواع محیط های زندگی — پرستاری در خانه و پناهگاه بی خانمان — قرار دادن افراد در معرض خطر بالا. در میان پرسش: آنچه که باید انجام شود در مورد زنان باردار? باید معلمان رفتن به سمت جلو از خط ؟ باید زندانیان در یک ردیف بالا?

اما به صورت گسترده تر کمیته سوال که آیا اولویت دادن به نژاد و قومیت برانگیخته ترین بحث است.

سیاه پوست و لاتین مردم تبدیل شده اند آلوده به این ویروس در سه بار نرخ سفیده و فوت کرده اند تقریبا دو برابر به عنوان اغلب. بسیاری از آنها شغل است که نگه داشتن آنها را از کار در خانه تکیه بر حمل و نقل عمومی و یا زندگی در تنگ خانه که افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض. آنها به احتمال زیاد به رنج می برند از مشکلات اساسی از جمله دیابت و چاقی است که افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ است. نه تنها گروه های دسترسی کمتری به خدمات بهداشتی و آنها را به یک مستند تاریخچه دریافت نابرابر مراقبت.

سوالات آمده در میان ملی داد و بیداد بیش از ایالات متحده’ نژادپرستانه گذشته که امتداد آن به پاسخ به بیماری های عفونی از جمله بدنام سیفلیس در تاسکیگی مطالعه زمانی که دولت به عمد اجازه صدها نفر از مردان سیاه و سفید بروید نشده حتی زمانی که وجود دارد یک درمان شناخته شده برای این بیماری است.

دکتر شارون فری استاد بیماری های عفونی در سنت لوئیس و دانشگاه با اشاره به سلامت, نابرابری در میان سیاه پوست و لاتین مردم در اخیر نشست.

“من فکر می کنم این بسیار مهم است که این گروه ها به یک لایه بالا,” او گفت:. “شاید نه یک گروه کامل اما قطعا به آدرس افرادی که زندگی در مناطق شهری در این شرایط شلوغ.”

دکتر پیتر melissa prophet استاد طب اطفال در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت که او “واقعا مبارزه با آنچه به انجام در مورد نژاد و قومیت.”

او تعجب اگر بسیاری می توان برای گروه های اقلیت با اولویت افراد به طور کلی با شرایط اساسی و با تلاش خود را برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

دکتر رومرو رئیس تردید است. “این آدرس نیست مشکل این است که در حال حاضر وجود دارد,” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید برای مقابله با این موضوع در این زمان با اطلاعاتی که ما داریم. و آن این است که: آنها از گروه های است که باید نقل مکان کرد و به خط مقدم در نظر من است.”

Dayna بون متی دین از جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق است که با تمرکز بر نابرابری نژادی در مراقبت های بهداشتی و خدمت به عنوان یک مشاور در اولويت موضوع موافقت کرد.

“این نابرابری نژادی — نابرابری در مسکن نابرابری در اشتغال و نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی — که تولید بیماری های زمینه ای” دکتر متیو در مصاحبه ای گفت:. “که اشتباه است. و از آن است که نابرابری است که ما نیاز به اولویت بندی نژاد و قومیت.”

هارالد اشمیت دستیار استاد اخلاق پزشکی و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا است که یک عضو این کمیته شده است اما نشان می دهد راه های دیگر واکسن اولویت بندی می تواند کار کند. او پیش بینی کرد که دادگاه خواهد اعتصاب کردن هر دستورالعمل به صراحت بر اساس نژاد و قومیت. در عوض او پیشنهاد کرده است که با استفاده از یک شاخص است که طول می کشد را به حساب آموزش و پرورش درآمد و اشتغال و مسکن با کیفیت برای رتبه بندی محلات توسط اجتماعی و اقتصادی نقطه ضعف است که او می گوید می تواند در خدمت به عنوان یک پروکسی خوب.

“این ضروری است که ما با توجه به نحوه Covid نهفته است سلامت اقلیت های متفاوت; در غیر این صورت ترکیبات نابرابری دیده ایم” دکتر اشمیت گفت.

ممکن است تفاوت های قابل توجهی در چگونه نژادی و قومی مشاهده واکسن. اخیر پیو بررسی نشان داد که کمی بیش از نیمی از بزرگسالان گفت: آنها قطعا و یا احتمالا یک coronavirus واکسن است که امروز در دسترس در حالی که 44 درصد گفت: آنها نمی خواهد. در میان اسپانیایی و سفید بزرگسالان 74 درصد گفتند که واکسن را دریافت کنند در حالی که حدود یک چهارم گفت: آنها نمی خواهد.

“از آنجا که از تاسکیگی و نژادپرستی ساختاری در سیستم مراقبت های بهداشتی شما را به یک مورد خیلی بیشتر به شدت به جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار” دکتر اشمیت گفت.

هر کس که به ترتیب اولویت برای اولین دوز آن را مهم نیست اگر واکسن کار نمی کند برای آن دسته از جمعیت. و آن را تعیین نمی شود مگر اینکه این واکسن در آزمایشات خود را شامل آن گروه. تا کنون چندین واکسن نامزدها وارد مرحله نهایی 3 محاکمات است.

در سنا در جلسه هفته گذشته دکتر Robert R. Redfield های C. D. C. مدیر و دکتر فرانسیس کالینز رئیس موسسه ملی بهداشت با تاکید بر نیاز به صورت نژادی و دیگر تنوع در محاکمات است.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم به تلاش برای توصیه می شود که واکسن و ما نمی هر گونه اطلاعات در مورد نحوه واکسن در جامعه است که ما فکر می کنم واقعا نیاز به این واکسن” دکتر Redfield گفت.

اعتبار…استخر عکس Saul لوئب

“این است که باید در اولویت بالا” دکتر کالینز گفت. “این ممکن است آن را بیشتر به چالش کشیدن برای اجرای فاز 3 آزمایش واکسن. هنگامی که شما در حال تلاش برای ثبت نام یک مجموعه ای متنوع از داوطلبان آن را بسیار آسان تر خواهد بود فقط به خط یک دسته از 20-چیزی که اتفاق می افتد از جمعیت سفید اما نه تنها پاسخ. ما واقعا نیاز به این تنوع است.”

دکتر کالینز گفت که او و دکتر Redfield تا به حال تحت فشار قرار دادند به آکادمی ملی پزشکی مستقل و غیر انتفاعی به کمیته مشورتی کار به خاطر مردم “مضطرب در مورد دولت فراخوانی عکس در اینجا.”

دکتر رومرو گفت که کمیته مشورتی خواهد شروع به برگزاری مکرر جلسات عمومی در اولويت بعد از این تابستان و که این امر در نهایت شامل نمایندگان جوامع در نظر گرفته شده در مذاکرات خود.

“اگر ما احساس می کنیم که جمعیت اقلیت مهم هستند پس قطعا ما را نگاه در برداشت از این گروه های هدف” او گفت:.

در کمیته های اخیر جلسه سرهنگ متی هپبورن دفاع وزارت واکسن هماهنگ کننده در عملیات سرعت در پیچ و تاب گفت: multiagency تلاش آماده شد به تمرکز بر روی اولویت بندی.

“از یک عملیات در پیچ و تاب سرعت نظر ما در چند هفته اول ما واقعا متمرکز در اوایل توسعه محصول و ساخت برخی از کسانی که تصمیم گیری های مهم برای رسیدن به سرعت بخشیدن به توسعه محصول خط لوله گفت:” سرهنگ هپبورن که همچنین یک پزشک.

اما در حال حاضر, او گفت:, وجود دارد, سوالات دیگر را در نظر بگیرید: “چگونه این واکسن توزیع شده بر اساس القای? که جمعیت به نفع بسیاری از واکسن? کسانی که مسائل مهم است که نیاز به خطاب و قصد ما این است که آدرس آن در هفته های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de