آمریکا می خواهد به نوار اعضای چین حزب کمونیست. آنها چه کسانی هستند ؟

به عنوان برگ برنده دولت در وزن و ممنوعیت سفر علیه اعضای حزب کمونیست چین و بستگان خود آن است که با توجه به قطع گسترده بخش از جامعه چینی — 92 میلیون نفر — که اغلب فراتر از کلیشه های از جمله کسانی که پیاده روی و سالن های قدرت در پکن نظارت چین مدارس و اجرای شرکت های بزرگ.

محرومیت آنها را تغییر توپوگرافی ایالات متحده-چین در رابطه ترین بی روح از راه: آن را قطع تعداد زیادی از منظم چینی که در قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس بار سفر به ایالات متحده توسط میلیون ها نفر برای انجام کسب و کار نگاه کنید به سایت فروشگاه در فروشگاه های بالا پایان و مطالعه در برخی از کشور و نخبگان دانشگاه.

مسدود کردن اعضای حزب نه تنها خاموش اقتصادی spigot برای ایالات متحده بلکه غوطه رابطه بین دو کشور اقتصاد وارد فاز جدیدی از عمیق تر از انزوا. که اعضای حزب کمونیست? در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

برخی از اعضای حزب کمونیست هستند که بی عاطفه apparatchiks کمونیست کلیشه هستند. در ارتفاع بی پروا قدرت سیاسی در پکن اعضای کرافت خشن سرکوب تبلیغات گمراه کننده و جارو نظارت طراحی شده برای حفظ این حکومت های خودکامه در سراسر کشور.

آنها به نگه داشتن زبانه ها در افرادی که از نظر سیاسی مشکل و کنترل دولت چین در پکن. آنها اجرای قوانین که منجر به توقیف بیش از یک میلیون نفر از اقلیت مانند Uighurs در این کشور با غرب است.

هنوز صدای مخالفان نیز از این حزب است. دکتر لی Wenliang که صدا زنگ آنلاین در مورد یک ویروس مرموز که به تازگی در چین مورد بازجویی قرار گرفت توسط پلیس برای مشکل خود را قبل از مرگ از Covid-19 شد یک عضو حزب.

بنابراین بیش از حد است اویغوری اقتصاددان و استاد سابق اقتصاد, یک برنده جایزه ساخاروف.

آمار اخیر نشان داد 12.3 میلیون نفر از آنها 30 یا جوانتر حدود نیمی از کالج یا دانشگاه درجه و 27.9 درصد زن هستند. بسیاری از اعضای حزب نیز ارائه خدمات مراقبت از کودکان, اجرای مدارس, مدیریت تکنولوژی, شرکت ها, سازماندهی, ساحل, پاکسازی و عمل در فیلم های پرفروش و انجام کمک رسانی به شهروندان چینی. در کنار آنها هستند و دانشگاهیان و دانشمندان و مردم کسب و کار — حیاتی برای ایالات متحده و چین روابط اقتصادی است که همچنان با وجود بحرانی روابط.

برای کسانی که نه در بالای پله های قدرت, عضویت در حزب است که اغلب یک راه برای سوخت یک حرفه ای با ایجاد ارتباطات مناسب. در طول سال رونق از سال 1980 تا اوایل 2010s, بسیاری از چینی پیوست حزب برای به دست آوردن یک پا در کسب و کار و دانشگاهیان و هنر.

تاسیس در سال 1921 حزب کمونیست اتحاد تحت سلطه سیاست در چین پس از آن برنده یک جنگ داخلی علیه ملی گرایان جمهوری خلق چین در سال 1949. پس از آن رفته است از طریق بسیاری از تحولات برخی دیکته عملی دیگران کوچک فکر محاسبات از قدرت هستیم.

در دهه های اخیر این حزب به نظر می رسد به عنوان یک سنگر و استحکامات از تکنوکرات و دارای حق اعمال سیاست صنعتی و روابط نزدیک به کسب و کار و تاکید بر رشد اقتصادی حتی به عنوان آنها را به شدت مجازات کسانی که به مبارزه طلبیده قدرت خود را.

تحت Xi Jinping چین رهبر یک حزب است که از 10 سال پیش بود که اغلب به شوخی به نام یک کسب و کار گروه به عنوان يك مارکسیستها و سوئد کمونیستی آن ریشه است. اعضا باید شرکت در جلسات مطالعه از بالا نظریه در زمان با ردیابی قدرت برنامه های خود را برای نظارت بر عادات مطالعه.

آقای شی جین پینگ تاکید کرد وفاداری سیاسی بیش از منافع اقتصادی و وحشی مبارزه با فساد اداری در سرکوب شده برخی از درخشش در خارج از پیوستن به. او نیز ساخته شده و فرآیند انتخاب دقیق تر: آنچه پس از کسل کننده تشریفات تبدیل به سخت تر و انتخابی. متقاضیان در معرض بررسی و یک باتری از آزمون ها و مصاحبه های قبل از سال انتظار برای عضویت کامل.

اعتبار…یوهانس Eisele/Agence France-Presse — Getty Images

قدرت و نماد حزب کمونیست چین بافندگی در داخل شرکت ها و سازمان های دیگر و جدید shinier چکش و داس علائم ظهور کرده اند تا در مراکز اجتماعی در شهرها و شهرستانها در سراسر کشور.

در داخل حزب چندگانگی وجود دارد که کتاب ها و زمین های بازی برای کودکان است. اما نظارت داده شده است با مقامات منظمی را پیگیری اتفاقات محلی, گزارش, سیاسی مشکل را از طریق پایگاه داده ها.

حزب کمیته یک بار تشریفاتی و خفته در شرکت های خصوصی به دست آورده اند قدرت های جدید. بسیاری از مدیران بالا مانند جک ما بنیانگذار شرکت Alibaba عضو هستند. در خارج از کشور با این ساختار کمک کرده هم گره موسسات که اجرا تاثیر مبارزات تا بر طبل حمایت چین است.

در عین حال حتی به عنوان آقای یازدهم است به ارمغان آورد بسیاری از مائو مظاهر مانند جلسات مطالعه و نظارت مردم هنوز هم عضویت به صورت حرفه ای پردازش کنید و نه stultifying ایدئولوژی. وسوسه چشم انداز شغل بهتر بسیاری از دانش آموزان ثبت نام در دانشگاه و قبل از آنها به طور کامل توسعه سیاسی در چشم انداز. پذیرش است که اغلب به عنوان نشانه ای از تعالی است. در جنوب tech hub شنژن در سال 2018 یک نشانه تشویق کارآفرینان با یک شعار است که تامل کردن ذهن مارکسیست ارتدوکس: “به دنبال حزب ما شروع به کسب و کار شما.”

با اعضای حزب ساخت یک bewilderingly بخش عظیمی از جامعه در چین برخی از داستان از دست دادن سوابق خود عضویت. آقای یازدهم در به دنبال احیای حزب رفته است پس از بی شمار کاربرانی که پرداخت حق عضویت برای سال.

اگر حتی پکن در تلاش برای پیگیری 92 میلیون اعضای حزب خود و خانواده خود را, آن را روشن است که ایالات متحده می تواند انجام یک کار خیلی بهتر در صورت تصمیم به انجام آن ممنوعیت سفر. کارشناسان هشدار داد که پیش نویس بان خواهد بود اما غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن در یک مقیاس گسترده.

حتی پس از ایالات متحده می تواند راه اندازی ساز و کارهای جدید که توسط وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی می تواند بیشتر از نزدیک پیگیری عضویت در حزب. چندین شهروندان چینی که به تازگی از سفر به ایالات متحده گفت که آنها را به یاد نمی خواسته بودن در مورد وابستگی حزبی. هر چند برخی از سفر های کاربردی از وزارت امور خارجه به صراحت بپرسید.

هر قانون جدید همچنین می تواند راحت تر به درخواست برای برجسته تر چینی رهبران سیاسی و خانواده های آنها. کودکان از رهبران ممکن است مبارزه برای به دست آوردن ورود به ایالات متحده اگر منظور امضا شده است. آقای شی جین پینگ با دختر Xi Mingze به عنوان مثال با حضور در دانشگاه هاروارد با اسم مستعار چند سال پیش.

در عین حال اگر اجرا صرفا به ممنوعیت صدور ویزا می تواند زندگی را دشوار برای بسیاری از دیگران است. دانشمندان و کسب و کار مردم که به طور منظم بازدید از ایالات متحده ممکن است به هر دو خود را فاش عضویت و یا در معرض خطر در حال اجرا گرفتار از قوانین است که مجازات جعل ویزا برنامه های کاربردی.

یک سخنگوی چینی, وزارت امور خارجه, Hua Chunying به نام حرکت ممکن است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “بسیار احساساتی است.”

“ایالات متحده آمریکا به عنوان قدرتمند ترین کشور چه از آن باقی مانده است ؟ چه نوع از تصور آن را می خواهم به ترک جهان است ؟ ما امیدواریم که که ایالات متحده به جلوگیری از انجام چنین چیزهایی که نمی احترام به هنجارهای اساسی روابط بین المللی است.”

ایالات متحده تهدید به تنهایی می تواند بسیاری از آمدن به ایالات متحده و انجام بیشتر برای فشار کسب و کار, کنفرانس ها و رویدادهای دیگر است که عبارتند از: آمریکایی ها و چینی به کشورهای دیگر مانند کانادا ،

Lin Qiqing کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de