آمریکا به ایران: Coronavirus نمی خواهد به شما صرفه جویی از تحریم

توسط Arshad محمد دافنه Psaledakis و پریسا حافظی

واشنگتن/دبی (ایسنا) – ایالات متحده فرستاده ایران بلانت پیام این هفته: گسترش coronavirus نمی خواهد آن را ذخیره کنید از تحریم های ایالات متحده که در حال خفگی کردن آن درآمدهای نفتی و جداسازی اقتصاد آن است.

ایران, خاورمیانه, ملت بدترین برخورد با کروناویروس با مرگ و میر بالا رفتن به 1,284 و یک نفر در حال مرگ از آن هر 10 دقیقه و 50 آلوده شدن هر ساعت کار وزارت بهداشت گفت.

ایالات متحده که استدلال می کند که “حداکثر فشار” کمپین برای جلوگیری از ایران هسته ای و موشک و منطقه ای فعالیت می کند جریان بشردوستانه کالا اعمال تحریم های جدید این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت لیست سیاه پنج شرکت های مستقر در امارات متحده عربی, در سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در آفریقای جنوبی برای تجارت در ایران پتروشیمی.

“واشنگتن افزایش فشار علیه ایران جنایت علیه بشریت” یک مقام ایرانی به رویترز گفت. “همه جهان باید به کمک یکدیگر برای غلبه بر این بیماری است.”

برخی از تحلیلگران پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید بیشتر به سرعت جریان کالاهای بشردوستانه به ایران هر چند آنها را دیدم کمی شواهد نشان می دهد این بود که در اینده نزدیک.

“سیاست ما از حداکثر فشار بر رژیم ادامه” برایان قلاب آمریکا و نماینده ویژه ایران در امور به خبرنگاران گفت:. “تحریم های ایالات متحده هستند و نه جلوگیری از کمک به ایران است.”

روز دوشنبه در چین نامیده می شود در ایالات متحده آمریکا به ایران دوستانه به دلایل اما مقامات ایالات متحده خارجی دیپلمات ها و تحلیلگران دیدم هیچ نشانه ای از این است.

“در حالی که ایران یک کانون این ویروس شیوع بیماری و مواجهه درست فاجعه اقتصادی … وجود خواهد داشت بدون لغو تحریمها گفت:” الیزابت روزنبرگ از مرکز امنیت نوین آمریکا فکر می کنم تانک.

قلاب گفت: واشنگتن فرستاده دیپلماتیک توجه داشته باشید به تهران ارائه کمک با کروناویروس “و آن را به سرعت رد کرد.”

او همچنین متهم رهبری ایران برای آن coronavirus گلایه کرد و گفت که ایران “صرف میلیاردها تروریسم و جنگ های خارجی” است و اگر آن را صرف یک دهم از این “در یک سیستم مراقبت های بهداشتی به مردم ایران شده اند که بسیار بهتر است.”

در آنچه که ممکن است یک حرکت به واشنگتن تهران منتشر شهروند ایالات متحده مایکل سفید از آن بازداشت هر چند او باید در ایران بماند.

سوزان مالونی از موسسه بروکینگز اتاق فکر گفت: ایران اجازه می دهد سفید و یا دیگر بازداشت شهروندان ایالات متحده به پرواز در خانه ممکن است درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من هنوز هم باور نمی کنم این دولت می خواهد به ارائه بسیاری از گریز به مقامات ایران اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند و یا نباید به دنبال هر فرصتی به” لوازم پزشکی به ایران, او گفت:.

شیوع این بیماری در ایران به احتمال زیاد به گسترش به عنوان ایرانیان سفر برای نوروز سال جدید را جشن او افزود که این می تواند صدمه دیده است ایالات متحده به امنیت شرکای تجاری در سراسر منطقه است.

“ایران و ایتالیا تنها در استروئیدها” مالونی گفت: اشاره به شیوع این بیماری در ایتالیا که coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه پیشی گرفت که از چین که در آن ویروس پدید آمده است.

Mark Dubowitz یک ایران هاوک با بنیاد دفاع از دموکراسی, سیاست, گروه, گفت واشنگتن می تواند پزشکی ارسال کالا به ایران از طریق گروه های خصوصی اما نباید سهولت تحریم.

“در زمان بسیار که از سوی ایران حمایت شبه نظامیان شیعه در عراق در حال قتل آمریکایی ها و استرالیایی ها و دیگران این خواهد بود دقیقا زمان اشتباه به ارائه هر نوع اقتصادی کمک به رژیم” گفت: با اشاره به حمله مرگبار هفته گذشته در یک اردوگاه نظامی در عراق که به کشته شدن یک و دو ایالات متحده پرسنل..

“ما باید ارسال تجهیزات پزشکی به طور مستقیم به ایرانیان از طریق سازمان های غیر دولتی و دور زدن رژیم است.”

ایرانیان به نظر می رسد به احساسات متناقضی در مورد این که آیا واشنگتن شد و ساخت آن شیوع بدتر است.

“آمریکا تحریم ها جلوگیری ایران از گرفتن لازم پزشکی و تجهیزات برای مبارزه با این ویروس. آنها را مجبور به بلند کردن آن گفت:” دندانپزشک آرش حسینی, 52 در تهران.

اما کاربر توییتر @fnikjoo, پیشنهاد کاهش تحریم ها را فقط به ارائه “پول برای حمایت بیشتر از تروریست ها در منطقه و فراتر از آن.”

(گزارش شده توسط Arshad محمد دافنه Psaledakis و Humeyra Pamuk در واشنگتن و توسط پریسا حافظی در دبی; نوشتن توسط Arshad محمد; ویرایش توسط مریم Milliken و اعطای McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im