آمریکا به قطع 12,000 نیروهای آلمان

ایالات متحده برش پشت آن استقرار در آلمان با حدود 12000 نیروهای نظامی و تغییر برخی از این نیروها در سراسر این قاره از جمله جابجایی برخی از واحدهای به بلژیک و ایتالیا, وزیر دفاع Mark T. Esper چهارشنبه اعلام کرد.

در مورد 6400 نیروهای مجموعه به بازگشت به ایالات متحده است.

حرکت خاصی برای rankle رهبران اروپایی و خشم قانونگذاران در هر دو طرف راهرو که آمریکا حضور نظامی در این قاره و به ویژه در آلمان به عنوان یک بنای پس از جنگ جهانی دوم منظور است.

“من مطمئن هستم که اتحاد خواهد بود از همه بهتر و قوی تر برای آن” آقای Esper به خبرنگاران گفت:. “ما می توانید ببینید که برخی از حرکت شروع شده است.”

پنتاگون تصمیم به کاهش نیروهای نظامی آمریکا در آلمان از حدود 36,000 به حدود 24,000 است که در همراهی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ایده “امریکا برای اولین بار” و دیرینه درایو را به خانه نیروهای ایالات متحده از راه اندازی جنگ پس از حملات سپتامبر. 11, 2001.

او همچنین به شدت خواستار آن است که آمریکا بیشتر از بار خود را برای محافظت از. به طور خاص او به مدت طولانی انتقاد آلمان برای بودن “متخلف” در جلسه تعهد خود را به صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در دفاع. طرح های اعلام شده توسط آقای Esper در روز چهارشنبه را تحت تاثیر قرار دهد آمریکا به استقرار آلمان بیش از هر دیگر متحد ناتو.

“این است که به وضوح یک حرکت تنبیهی در برابر آلمان که آن را سخت برای دیدن هر یک از این بهره مند شوند گفت:” راشل Rizzo, مدیر برنامه های در ترومن مرکز ملی و سیاست است که با تمرکز بر مسائل امنیتی است. “این واقعا آینده دولت در یک اتصال آن به آنها هیچ جایی برای مانور و چوب در اروپا’ ذهن خوبی به آینده.”

آقای ترامپ موضوع زمانی که او صحبت می کرد به خبرنگاران در روز چهارشنبه تاکید کرد که آلمان تا به حال پرداخت نشده خود را کامل و به اشتراک گذاری برای دفاع تحت ناتو تعهدات.

“آلمان متخلف” آقای ترامپ گفت.

خطوط حرکت می کند گزارش داد که در ماه ژوئن توسط وال استریت ژورنال blindsided مقامات آلمانی و برخی از مقامات ارشد نظامی آمریکا که به مدت طولانی دیده می شود که حضور ایالات متحده در آلمان به عنوان سنگ بستر از آمریکا تعهد به ناتو است.

آقای Esper گفت: تغییر بخشی از یک بررسی از ایالات متحده حضور نظامی در سراسر جهان بود که “شتاب” توسط آقای تهمت اطلاعیه برای کاهش نیروهای خود در آلمان است. آقای Esper به دنبال توضیح به خبرنگاران گفت که این حرکت بود و نه یک اقدام تنبیهی را وادار توسط رئیس جمهور.

“من به شما می گویم که این است که برای به انجام رساندن آنچه رئيس جمهور گفت: با توجه به گرفتن ما را به تعداد کمتر در اروپا و آن را مطابق با آن از دیگر اهداف من مشخص شده با توجه به استراتژیک قطعه” آقای Esper گفت.

تغییر سربازان هزینه خواهد شد “چند میلیارد دلار” آقای Esper اضافه شده است. خروج و انتقال نیروهای نظامی به احتمال زیاد ماه طول می کشد و اگر نه سال است.

تقریبا 5,600 سربازان ترک آلمان حرکت خواهد کرد هر جای دیگر در اروپا از جمله F-16 اسکادران جنگنده به ایتالیا و یک واحد زرهی است که به ایالات متحده بازگشت و شروع چرخشی استقرار در منطقه دریای سیاه. نظامی اروپایی ستاد فرماندهی در اشتوتگارت آلمان حرکت خواهد کرد به مونس بلژیک. آفریقا ستاد فرماندهی همچنین در آلمان احتمالا حرکت اگر چه وزارت دفاع مقامات ارائه یک محل.

تغییر از نیروهای خود را کاهش می دهد آمریکایی ها از حضور در برخی از پایگاه های آمریکا در آلمان اما هیچ کدام انتظار می رود نزدیک است. بیشتر از راه دور شهر Spangdahlem که در آن F-16 اسکادران جت است که بر اساس بستگی به آمریکا حضور دارد و احتمالا رنج می برند برخی از اقتصادی خرید اینترنتی از خروج.

در اوایل این ماه فرمانداران از چهار آلمانی متحده که میزبان نیروهای ایالات متحده با ارسال نامه ای به بیش از یک دوجین از قانونگذاران ایالات متحده سوق دادن آنها به اصرار آقای ترامپ نه به مقیاس آمریکا حضور نظامی در آلمان است.

“در دهه های آمریکایی ها و آلمانی ها با هم کار کرده اند برای ساخت و توسعه این منحصر به فرد و بسیار قادر به ساختارهای” نامه است. “آنها لازم بنیاد برای همکاری مبتنی بر کمک به صلح در اروپا و جهان به آن همه ما یک تعهد مشترک.”

در سال 2012 دولت اوباما انصراف دو گردان های رزمی از آلمان به بیشتر خاموش و پاسخ هر چند که با مخالفت بسیاری از مقامات در اروپا است.

اما بود که دو سال قبل از روسیه حمله به کریمه و سوخت یک شورش در شرق اوکراین با سلاح و نیروهای نظامی باعث اروپا و مقامات آمریکایی به صورت یک reinvigorated ناتو و یک موضع شدیدتر علیه روسیه است.

آمریکا پایگاه های خود در آلمان span حیطه ماموریت از مناطق آموزش مانند یک در Grafenwoehr به لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای اغلب یکی از اولین توقف برای نیروهای ایالات متحده زخمی در مبارزه در مکان هایی مانند عراق و یا افغانستان به عنوان آنها بازگشت stateside برای مراقبت های پزشکی.

سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا و حزب خود را نامزد سابق ریاست جمهوری است به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح کاهش سربازان در آلمان “یک هدیه به روسیه است.” کرملین به مدت طولانی دیده می شود نیروهای نظامی آمریکا در اروپا تهدیدی برای روسیه مرزهای.

آقای Esper می گویند که برخی از نیروهای آمریکایی می تواند به افزایش چرخشی استقرار به منطقه دریای سیاه در نزدیکی روسیه و همچنین به لهستان و کشورهای بالتیک.

در اوج جنگ سرد و زمانی که مقامات نظامی برنامه ریزی شده برای زرهی blitzes از طریق فولدا فاصله یک پچ از زمین در آلمان طولانی دیده می شود به عنوان یک نقطه اشتعال برای عکسبرداری جنگ با اتحاد جماهیر شوروی ارتش ایالات متحده تا به حال نزدیک به 300,000 نیروهای مستقر در اروپا است.

ملیسا ادی کمک, گزارش از برلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>