ایالات متحده جاسوسی آژانس های جمع آوری شده خام اینتل اشاره به بحران بهداشت عمومی در ووهان چین در ماه نوامبر

واشنگتن — ایالات متحده جاسوسی آژانس های جمع آوری شده خام هوش اشاره به بحران بهداشت عمومی در ووهان چین در ماه نوامبر دو فعلی و سابق آمریکا گفت: با توجه به NBC News اما اطلاعات بود و نه درک به عنوان اولین علائم هشدار دهنده قریب الوقوع جهانی همه گیر.

به هوش آمد در قالب ارتباطات ره گیری و سربار تصاویر نشان می دهد افزایش فعالیت در تسهیلات بهداشتی, مقامات گفت. هوش توزیع شد به برخی از فدرال مقامات بهداشت عمومی در قالب یک “وضعیت گزارش” در اواخر ماه نوامبر یک مقام سابق در جریان این موضوع گفت. اما وجود دارد هیچ ارزیابی که کشنده شیوع جهانی بود دم در آن زمان دفاع کرد.

چهارشنبه شب در وزارت دفاع مورد مناقشه یک شبکه خبری گزارش می دهند که یک “هوش گزارش” هشدار داده بود در مورد کوروناویروس در ماه نوامبر.

“ما می توانیم تایید می کنند که گزارش رسانه ها در مورد وجود/انتشار یک مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI) Coronavirus مربوط به محصول/ارزیابی در نوامبر سال 2019 نادرست است” گفت: در بیانیه ای که توسط Dr. R. شین روز نیروی هوایی سرهنگ مدیر است که مرکز ملی پزشکی هوش یک واحد پنتاگون آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع. “هیچ NCMI محصول وجود دارد.”

اما زمان و مقامات سابق گفت: ان بی سی نیوز در حالی که هیچ ارزیابی رسمی تولید شد در ماه نوامبر — و از این رو هیچ “هوش محصول” در اصطلاحات مخصوص یک صنف از سازمان — وجود هوش است که جلب توجه عامه تحلیلگران و سوخت رسمی ارزیابی که نوشته شده بود در ماه دسامبر. که مواد و سایر اطلاعات از جمله برخی از اخبار و رسانه های اجتماعی گزارش در نهایت در بر داشت راه خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هوش توجیهی کتاب در ماه ژانویه است. معلوم نیست که آیا او خواندن اطلاعات.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

جیمز Kudla سخنگوی آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع کاهش یافته است به نظر فراتر از NCMI بیانیه.

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک کارکنان پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او نمی دیدن گزارش های اطلاعاتی در coronavirus تا ژانویه.

“ما رفت و برگشت و نگاه همه چیز را در نوامبر و دسامبر,” او گفت:. “اولین نشانه های ما شد و گزارش ها از چین در اواخر ماه دسامبر که در فروم. و اولین اینتل گزارش من تو را دیدم در ماه ژانویه است.”

حتی پس از مقامات بهداشت عمومی آغاز شد و صدایی زنگ در ژانویه ایالات متحده در زمان چند گام برای آماده خود را برای یک بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ تلاشی برای تقویت ملی انبارهای تجهیزات پزشکی و یا تشویق اجتماعی فاصله ، در حالی که برگ برنده سیاهی خود تصمیم به توقف پروازها از چین به آمریکا در ژانویه. 31 مورد 381,000 مردم پرواز کرده بود از چین به آمریکا در ماه ژانویه با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز.

تصویر: یک ایستگاه راه آهن در ووهان (Noel Celis / AFP – Getty Images فایل)

کارشناسان بر این باورند که شیوع کروناویروس شروع پاییز گذشته در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان.

جنوب چین صبح پست با استناد به, چینی, دولت, داده, گزارش شده است که اولین مورد ثبت شده از کسی که در چین مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus Nov رخ داده است. 17.

در دسامبر. 31 یک آسوشیتد پرس گزارش از چین یکی از اولین به زبان انگلیسی اخبار حساب های مرموز ویروس جدید.

“کارشناسان چینی در حال بررسی شیوع بیماری تنفسی در مرکز شهر ووهان که برخی از آنها تشبیه به 2002-2003 شیوع بیماری سارس” داستان آغاز شد.

در ابتدا سازمان بهداشت جهانی بود و محافظه کار است. در بیانیه ای در مورد این بیماری در Jan. 14 — بحث در مورد اول در خارج از چین در تایلند — که گفت: “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال است.”

اما در اواسط ماه ژانویه آن را روشن است که این ویروس گسترش فراتر از چین است.

در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد آمریکایی ها در ژانویه. 6 به اقدامات احتیاطی اگر آنها سفر به چین است. بعد CDC اورژانس مرکز عملیات فعال COVID-19 حادثه سیستم مدیریت اضطراری مدیریت ابزار مورد استفاده برای عملیات مستقیم ارائه منابع و اطلاعات به اشتراک بگذارید.

تصویر: پنتاگون (Dan De Luce / AFP – Getty Images فایل)

میزان که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده شد هشدار به کاخ سفید در مورد پیامدهای بالقوه این ویروس همچنان نامشخص است. ارشد کنگره دستیاران گفته اند ان بی سی نیوز که مجلس نمایندگان و مجلس سنا هوش کمیته دریافت نمی کنند هر چیزی را که تشکیل یک هوش هشدار دهنده.

اولین خانه توجیهی در coronavirus فوریه بود. 6 یک هوش کمیته مشاور گفت: بعد تهمت تبرئه شد در سنا در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

واشنگتن پست گزارش کرده است که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی نوشت: گزارش های اطلاعاتی از جمله شوم هشدار در مورد کوروناویروس در ژانویه و فوریه. هیچ یک از گزارش های اطلاعاتی طبقه بندی شده در مورد این ویروس شده اند ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>