آمریکا جاسوس پیدا coronavirus گسترش در چین و کره شمالی و روسیه سخت به نمودار

By علامت گذاری به عنوان Hosenball و جاناتان Landay

واشنگتن (العالم) – به عنوان سازمان های جاسوسی امریکا به دنبال جمع آوری یک تصویر دقیق از جهان coronavirus شیوع آنها در حال پیدا کردن شکاف جدی در توانایی خود را برای ارزیابی وضعیت در چین و روسیه و کره شمالی با توجه به پنج دولت ایالات متحده منابع آشنا با هوش گزارش.

سازمان ها نیز باید محدود بینش کامل تاثیر همه گیر در ایران اگر چه اطلاعات در عفونت و مرگ و میر در میان طبقه حاکم و عمومی در حال تبدیل شدن بیشتر در دسترس رسمی و رسانه های اجتماعی دو منبع گفت.

چهار کشور شناخته شده توسط سازمان های جاسوسی امریکا به عنوان “اهداف سخت” به دلیل سنگین دولت بر کنترل اطلاعات و این مشکل حتی در زمان عادی از جمع آوری اطلاعات از درون خود را بسته و رهبری محافل.

یک ارزیابی دقیق از این کشورها شیوع خواهد کمک های ایالات متحده و تلاش های بین المللی برای محدود انسانی و اقتصادی عوارض از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس کارشناسان می گویند.

این سازمان نه تنها به دنبال دقیق اعداد, بلکه برای هر نشانه ای از سیاسی انشعابات چگونه این بحران به کار گرفته.

“ما می خواهیم به عنوان نزدیک دقیق زمان واقعی درک جهانی که در آن نقاط هستند و جایی که آنها در حال تحول” گفت: جرمی Konyndyk یک کارشناس در مرکز توسعه جهانی thinktank که رهبری از ایالات متحده خارجی فاجعه کمک از 2013 تا 2017, از جمله ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع بیماری ابولا. “جهان است و نه برای خلاص شدن از این چیزی که تا زمانی که ما خلاص شدن از شر آن همه جا.”

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی برای اولین بار شروع گزارش به کروناویروس در ژانویه و ارائه هشدارهای زودهنگام به قانونگذاران در شیوع بیماری در چین جایی که منشأ آن در شهر ووهان در اواخر سال گذشته گفت: منابع که خواسته بود به نام در سفارش به صحبت آزادانه در مورد هوش مهم است.

این بیماری همه گیر به رشد نزدیک به 740,000 موارد در برخی از 200 کشور و منطقه رویترز آمار و ارقام نشان می دهد که ایالات متحده در حال حاضر گزارش اکثر موارد در بیش از 152,000.

دفتر مدیر اطلاعات ملی که نظارت بر 17 سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده کاهش یافته است به نظر.

نه یک مورد

کره شمالی ادعا می کند که تا به حال تنها یک مورد حتی اگر آن مرزهای چین اما خواسته است تا کمک های بین المللی سازمان های تامین مانند ماسک و تست کیت.

یکی از ایالات متحده منبع گفت: “ما نمی دانیم که” هر چیزی در مورد مقیاس مشکل در کیمیایی کشور است.

“این یک هسته ای کشور که در آن همه چیز است که می تواند بی ثبات کردن دولت خواهد بود علاقه زیادی به ایالات متحده گفت:” Konyndyk که او نیز به رهبری ایالات متحده در پاسخ به بحران انسانی در سوریه است.

مقامات روسی با توجه به سراسری مستند پس از ثبت بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد برای ششمین روز متوالی در مجموع 1,836 موارد و نه مرگ.

دانستن حد کامل از روسیه coronavirus گسترش بحرانی می تواند آن را به عنوان مرز سهام با 14 کشور دیگر و یک مرکز تجاری و سفر.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اشاره هفته گذشته به کمبود اطلاعات دقیق در روسیه و ایران و چین متهم از یک کمپین دروغ که پکن را انکار می کند.

چین که گزارش شده بیش از 81,000 موارد و بیش از 3300 مرگ و میر می گوید: هیچ مورد جدید در حال منشاء آن در خانه است. آن باقی مانده است با احتیاط از مسافران بازگشت از خارج از کشور.

ایالات متحده در نظر چینی ها ادعای جدید داخلی موارد است که “برخی از آن ممکن است درست باشد” با توجه به یک منبع. نهادهای ایالات متحده باقی می ماند شک و تردید است که این ویروس را تحت کنترل این منبع گفت.

Konyndyk گفت: در حالی که پکن پنهان شدت اولیه شیوع آن به نظر نمی رسد به doctoring اعداد در حال حاضر.

چین “به نظر می رسد موفق ترین کشور در نظر گرفتن مقیاس بسیار بزرگ رشد و به سرعت در حال خاموش کردن آن,” او گفت:. “اگر خود را در مورد اعداد واقعی هستند این واقعا مهم است به درک رویکرد خود و انطباق با آن است.”

(ویرایش توسط مریم Milliken و سونیا Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im