ایالات متحده برای تلفن های موبایل زنگ هشدار در coronavirus در ژاپن, توکیو, هل وضعیت اضطراری

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس بیماری پیاده در Ginza خرید و تفریحی منطقه در توکیو

توسط چانگ-Ran Kim

توکیو (ایسنا) – دولت ایالات متحده در روز جمعه به صدا هشدار در مورد افزایش coronavirus موارد در ژاپن اضافه کردن به یک گروه کر از برجسته داخلی voices – از جمله فرماندار توکیو – که خواستار اقدام قاطع برای جلوگیری از شیوع مواد منفجره.

در حال رشد در میان سر و صدا برای تنگ تر محدودیت هایی در جنبش مردم به ساقه جزر و مد رو به افزایش از عفونت های دولت تا کنون بوده است و تمایلی به کشیدن ماشه هشدار از آسیب های سنگین است که می تواند امدن در جهان سوم-بزرگترین اقتصاد در حال حاضر نزدیک به رکود است.

در عوض نخست وزیر شینزو آبه خواست تعطیلی مدارس و به نام شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر فوری تجمعات و گردش در حالی که آماده به رول از یک محرک اقتصادی طرح در هفته آینده – حتی به عنوان او اذعان کرد این کشور به سختی اجتناب از عمده پرش در عفونت.

اما هشدار از سفارت آمریکا در توکیو به شهروندان آمریکایی روز جمعه به طور خاص ژاپن فقدان گسترده آزمایش تا کنون داد و جدی ارزیابی پتانسیل فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی در یک گسترده شیوع.

“دولت ژاپن تصمیم به آزمون به طور گسترده باعث می شود آن را دشوار است به دقت ارزیابی COVID-19 شيوع,” سفارت ” در وب سایت خود با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است.

“در حالی که ما باید اعتماد به نفس در ژاپن در سیستم مراقبت های بهداشتی ما بر این باورند که افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد باعث می شود آن را دشوار است برای پیش بینی سیستم چگونه خواهد بود عملکرد در هفته های آینده.”

اگر شهروندان ایالات متحده می خواستم به بازگشت به ایالات متحده از ژاپن آنها باید انجام دهید در حال حاضر و یا در معرض خطر باقی مانده در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود” را گفت.

ژاپن تا کنون در امان است نوع موج انفجاری دیده می شود در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده و جاهای دیگر با حدود 3000 موارد و برخی از 73 مرگ و میر تا کنون. در سطح جهانی coronavirus موارد پیشی 1 میلیون در روز پنج شنبه در حالی که مرگ و میر را در صدر 50,000.

‘پیام’

نظرات از سفارت آمد و پس از توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: اعلام یک دولت ملی از coronavirus اضطراری ارسال خواهد یک “پیام قوی” است که می تواند کمک به جلوگیری از یک بزرگتر شیوع ترین صریح اشاره تا کنون به دولت است.

که به استانداران اختیارات قانونی به درخواست مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار به اما نه برای تحمیل نوع مستندات دیده می شود در کشورهای دیگر. در اکثر موارد هیچ مجازات برای نادیده گرفتن درخواست های عمومی اگر چه رعایت خواهد افزایش احتمال زیاد با یک وضعیت اضطراری اعلام شده است.

Nobuhiko Okabe مدیر کل کاوازاکی شهر موسسه بهداشت عمومی گفت: قضاوت در مورد زمان بندی برای اعلام وضعیت فوق العاده سخت بود.

اگر صادر شده و بیش از حد به زودی آن را بزرگ اقتصادی تاثیر و اثر جدی در جامعه است اما اگر بیش از حد در اواخر تعداد بیماران آلوده افزایش می یابد, او گفت:.

توکیو گزارش شده بیشترین تعداد عفونت در کشور با نزدیک به 800 عفونت – کوچک تعداد در مقایسه با core شهر جمعیت حدود 14 میلیون نفر است.

اما کارشناسان نگران افزایش درصد موارد است که نمی توان پیش بینی کرد. همانطور که از پایان ماه مارس وزارت بهداشت تا به حال شمارش 26 خوشه از عفونت در سراسر کشور.

‘مستند’

پرسید چه بیشتر گام برداشته خواهد شد در پایتخت اگر دولت مرکزی اعلام وضعیت اضطراری فرماندار Koike گفت: توکیو به سبک “مستند” مستلزم درخواست از مردم برای خودداری از برگزاری رویدادها و همان نوع از درخواست او در حال حاضر به ساکنان.

این شامل کار از خانه که در آن ممکن است و اجتناب از گردش به کافه ها و کاباره ها – مشاوره بسیاری از آنها در عین حال به توجه اگر چه قهوه استارباکس و خرده فروش لباس Uniqlo پیوست یک رشته از کسب و کارهای دیگر در گفتن آنها خواهد شاتر ده ها تن از فروشگاه های این آخر هفته.

دولت در روز جمعه گفت: سخت ترین-آمار مناطق به صرفه جویی در تخت بیمارستان به شدت بیمار, بیماران, در حالی که دیگران با خفیف یا بدون علائم در خانه و یا در هتل ها. تا به حال ژاپن شده است hospitalising همه coronavirus بیماران صرف نظر از اینکه آنها بدون علامت یا دارای علائم خفیف.

اما تخت در حال پر کردن در توکیو و تهدید به جاهای دیگر گفته کارشناسان این هفته است.

Koike گفت: توکیو برای آن ارسال خواهد مردم با نور یا بدون علائم – اکثریت 628 بستری با کروناویروس که از پنج شنبه – صفحه اصلی و یا به هتل.

پایتخت مشغول به کار بود با دولت به امن اقامت او گفت: در حالی که نخست وزیر ژاپن گفت: استفاده از امکانات است که تنظیم شده است تا برای بازی های المپیک تابستانی – در حال حاضر به تعویق افتاد, یک سال – تحت نظر گرفتن.

(گزارش شده توسط چانگ-Ran Kim, لیندا, Sieg, Kiyoshi Takenaka, کریس گالاگر و دیوید Dolan; ویرایش توسط کنت ماکسول و توبی چوپرا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im