ایالات متحده کسب و کار کوچک نجات پول جریان به چینی متعلق به شرکت

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و سرزنش کرده چین برای coronavirus همه گیر و متعاقب آن بحران اقتصادی, اما همانطور که کاخ سفید به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده آمریکا و تلاش ها برای نجات تا به حال ناخواسته ذینفع: شرکت های چینی.

میلیون ها دلار از پول مالیات دهندگان آمریکایی را در جریان به چین از $660 میلیارد چک حفاظت از برنامه ای است که ایجاد شده بود در ماه مارس به یک تاسیسات برای مبارزه کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده است. اما به دلیل اقتصادی تسکین قانون اجازه آمریکا شرکتهای تابعه از شرکت های خارجی برای دریافت وام های بخش قابل توجهی از این پول به امریکا بزرگترین اقتصادی رقیب تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد.

با توجه به بررسی در دسترس عموم وام داده ها با استراتژی شرکت مشاوره افق مشاوره $192 میلیون دلار 419 میلیون رفته به بیش از 125 شرکت که چینی اشخاص خود و یا سرمایه گذاری در. بسیاری از وام کاملا قابل ملاحظه; حداقل 32 شرکت های چینی دریافت وام به ارزش بیش از $1 میلیون دلار با کسانی که جمعا تا آنجا که $180 میلیون.

“میزان و ماهیت P. R. C.-متعلق به سرمایه گذاری و متصل اشخاص در میان P. P. P. وام گیرندگان نشان می دهد که بدون سیاست مناسب guardrails ایالات متحده دلار مالیات در نظر گرفته شده برای تسکین و بهبود و رشد اقتصاد ایالات متحده و کسب و کارهای کوچک به طور خاص در معرض خطر حمایت از رقبای خارجی یعنی چین” نوشته امیلی د لبرویر و ناتان Picarsic از بنیانگذاران شرکت افق مشورتی با اشاره به جمهوری خلق چین است.

این گزارش اذعان دارد که مشارکت این شرکت ها در برنامه های اعطای وام به احتمال زیاد ذخیره نامشخص تعداد مشاغل مستقر در ایالات متحده, اما آن را نیز نشان می دهد که بسیاری از کسب و کار احتمالا تا به حال دسترسی به دیگر اشکال سرمایه از عمومی یا خصوصی به بازارهای خود حمایت آمریکا از عملیات. وزارت خزانه داری تخمین زده است که به طور کلی برنامه نگه داشته است 50 میلیون نفر از کارگران شاغل در ایالات متحده است.

وحی که چینی-حمایت شرکت کمک کرده بودند توسط آمریکا دلار های مالیاتی نشان می دهد که پیوند های عمیق است که باقی می ماند بین آمریکا و چین کسب و کار حتی به عنوان روابط میان دو کشور رو به وخامت گذاشته و در ماه های اخیر. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم بادی خشم خود را در چین و متهم آن گسترش یک ویروس که در سمت چپ این بار پر رونق ایالات متحده اقتصاد در ژنده پوش.

“این چین تقصیر او گفت:” در روز جمعه. “چین باید برای آن پرداخت و شاید آنها خواهد شد.”

این ویروس به جسارت دولت hawks در تماس های خود را برای هر دو مجازات چین و افتراق جهان دو اقتصاد گفت: پکن به شمار تهدیدی برای امنیت ملی. دولت در هفته های اخیر را تحریم کرده است که مقامات چینی متهم به تسهیل نقض حقوق بشر در منطقه سین کیانگ و ممنوع چینی از شرکت های فن آوری از خرید فن آوری آمریکا و قطعات.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده قرقره به عنوان ژوئیه موارد بیش از دو برابر مجموع هر ماه.
  • مقامات ارشد ایالات متحده کار می کنند برای شکستن بن بست بیش فدرال بیکاری بهره مند شوند.
  • آن شیوع اخر ملبورن می رود به حتی بیشتر مستند.

کاخ سفید نیز در حال نزدیک شدن به یک تصمیم گیری است که می تواند نیروی ByteDance یک شرکت چینی برای فروش در ایالات متحده عملیات از رسانه های اجتماعی برنامه Infinite بیش از نگرانی های امنیت ملی.

“تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده آمریکا” رئيس جمهور گفت: در روز جمعه.

اما دولت رویکرد تهاجمی به چین را متوقف کند شرکت با روابط پکن از بهره گیری از یکی از اصلی ترین برنامه های در نظر گرفته شده برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده.

چک حفاظت از برنامه که ایجاد شده به عنوان بخشی از یک 2.2 تریلیون دلار بسته امداد امضا شده در ماه مارس ابداع شد برای کمک به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 کارگر پوشش اشتغال و هزینه های سربار در حالی که بسیاری از اقتصاد توقیف شد. زمانی که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت هایی که تا به حال دسترسی به دیگر اشکال سرمایه در زمان P. P. P. وام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علنا شرمنده آنها و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin از آنها خواست به بازپرداخت پول گفت: آنها می تواند مسئولیت کیفری در صورتی که واجد شرایط برای وام.

اما قوانین این برنامه همچنین اجازه آمریکایی و خارجی از شرکت های وابسته به شرکت برای درخواست و دریافت وام است.

افق مشورتی گزارش که از تجزیه و تحلیل عمومی براده و وام داده بود که منتشر شده توسط وزارت خزانه داری در ماه ژوئن ادعا می کند نیست به جامع حساب از بیش از پنج میلیون وام که آغاز شد از طریق این برنامه است. اطلاعات منتشر شده توسط وزارت خزانه داری به عنوان مثال به اشتراک گذاشته شده از مقدار وام در محدوده تنها برای کسب و کار است که قرض گرفته شده بیش از 150.000 دلار و اطلاعات برای شرکت های خصوصی که در زمان وام های کوچکتر منتشر شد تنها در کل.

در میان شرکت های برجسته در این گزارش بودند قاره فن آوری های هوافضا که در دریافت وام تا 10 میلیون دلار و Aviage سیستم های که دریافت یک وام از $350,000. این شرکت ها متعلق به صنعت حمل و نقل هوایی شرکت از چین متعلق به دولت کنگلومرا است که وزارت دفاع طبقه بندی شده در این سال به عنوان یک نظامی چینی شرکت.

HNA Group North America, LLC و HNA مرکز آموزش, نیویورک, شرکت های تابعه از چین HNA گروه هر دو دریافت وام تا 1 میلیون دلار است. HNA گروه متخصص در املاک و مستغلات, حمل و نقل هوایی خدمات مالی و معاملات است و بخشی از فورچون جهانی 500.

و BGI Americas Corporation که یک شرکت تابعه از چینی ها ژن-تست لوله BGI گروه در زمان یک وام از $1 میلیون نفر است. این شرکت که در حال ساخت یک بانک ژن در سین کیانگ, آیا بازگشت پول پس از Axios گزارش در وام.

وام های بزرگتر رفت و به کسب و کار که میرسد بحرانی بخش هایی مانند داروسازی, دفاع, پیشرفته تولید خودروهای برقی و فن آوری اطلاعات. در هر صورت ایالات متحده به طور غیر مستقیم کمک های مالی این نوع از شرکت ها که صاحبان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور منظم متهم به سرقت مالکیت معنوی.

برای مثال Dendreon داروسازی, کالیفرنیا مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت با دریافت یک وام به ارزش 5 میلیون دلار را به 10 میلیون دلار. آن است که متعلق به نانجینگ Xinbai های دولت-سرمایه گذاری شرکت که کنترل سهامداران دارای روابط نزدیک به حزب کمونیست.

پول از چک حفاظت از برنامه نیز ساخته شده راه خود را به فن آوری مالی بخش. Citcon USA LLC یک دره سیلیکون تلفن همراه, پرداخت, شرکت, دریافت 150.000 دلار به $350,000 در پول وام. ZhenFund یک سرمایه گذار عمده; این شرکت متصل می شود شرکت های آمریکایی و چینی پرداخت در سیستم عامل های مانند Alipay و WeChat, که همچنین می تواند در صورت محدودیت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

قانونگذاران و تهمت و دولت در حال مذاکره چه را مجددا کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام در آینده اقتصادی امداد بسته است. ارائه لایحه پیشنهادی در هفته گذشته توسط جمهوری خواهان مجلس سنا را کسب و کار است که بخشی متعلق به شرکت های چینی و یا که یک چینی ساکن در هیئت مدیره واجد شرایط برای دور بعدی پول وام. نامشخص است که آیا چنین ارائه ممکن است آن را به یک لایحه نهایی.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری اشاره کرد که اداره کسب و کار کوچک ممکن است نقد و بررسی هر یک از وام اداره از طریق این برنامه و انکار بخشش اگر معلوم شد که وام گیرنده نمی شد واجد شرایط و یا تحریف کسب و کار خود را در برنامه وام.

کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>