ایالات متحده در گزارش 15 coronavirus مورد; کاخ سفید bashes چین پاسخ

یک تصویر ایجاد شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تصویر می کشد 2019 رمان Coronavirus

(رویترز) – آمریکا مقامات بهداشتی گزارش 15 مورد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده در روز پنج شنبه به کاخ سفید انتقاد چین در واکنش به شیوع گفت: پکن فاقد شفافیت است.

یک بیمار که در میان آمریکایی ها تخلیه از چین در شهر ووهان – کانون شیوع و قرار داده شده تحت قرنطینه در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, شد آخرین متحده مورد مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت.

فرد سوم مهاجر و برای اولین بار در Lackland به تست مثبت برای ویروس CDC گفت.

دولت ایالات متحده پرواز حدود 800 نفر از هوبئی استان قرار دادن آنها زير 14 روز قرنطینه در آمریکا پایگاه های نظامی.

“فردی است که در حال حاضر جدا شده و دریافت مراقبت های پزشکی در تعیین بیمارستان در این نزدیکی هست” CDC گفت: ساخت تگزاس هفتم دولت با یک مورد گزارش شده است.

سرعت گسترش ویروس به کشته 1,370 مردم و آلوده حدود 60000 تقریبا همه در چین محدود جهان و دومین اقتصاد و تست حزب حاکم کمونیست.

در مرکزی چین هوبئی مقامات گفت: 242 نفر در چهارشنبه بزرگترین روزانه افزایش آنجا که ویروس پدید آمده در ووهان در ماه دسامبر. که به دنبال یک پیش بینی در اوایل این هفته توسط چین ارشد پزشکی مشاور است که این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت وجود مارس.

“ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از این تعداد در حال پریدن به اطراف. … وجود دارد برخی از تعجب بالا” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران در واشنگتن است.

این افزایش ناگهانی به نظر می رسد تا حد زیادی به دلیل تغییر در نحوه مقامات چینی بودند تایید موارد است. هوبئی قبلا مجاز عفونت به تایید تنها با یک تست خاص که در تامین کوتاه مدت. آن را در حال حاضر آغاز شناسایی موارد استفاده بیشتر شایع ریه اسکن.

به عنوان یک نتیجه دیگر 14,840 مورد جدید گزارش شده در این استان در روز پنج شنبه از 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدید در سراسر کشور یک روز زودتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز بسیار نا امید است که پکن به حال مورد قبول ایالات متحده دعوت به ارسال یک تیم از CDC کارشناسان به چین برای کمک به Kudlow گفت.

اما رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز تکرار ستایش عمومی برای رئیس جمهور چین پاسخ.

“من فکر می کنم آنها به کار گرفته شده آن را به حرفه ای, و من فکر می کنم آنها بسیار توانا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پادکست در iHeart Radio.

پرسید: اگر چین بود که گفتن حقیقت در مورد ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خوب, شما می دانید. من فکر می کنم آنها می خواهند به بهترین صورت آن است.”

(گزارش شده توسط معناس Mishra, Daniel Trotta جف میسون و سوزان Heavey; ویرایش توسط استیو Orlofsky بیل Berkrot و خواهد Dunham)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>