ایالات متحده گزارش از 1200 coronavirus مرگ و میر در یک روز به چین آسانسور مستند

در آغاز از آنچه که انتظار می رود مرگبارترین هفته از coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید سعی در ارائه برخی امیدواریم که اقدامات برای جلوگیری از گسترش مشغول به کار بودند.

این ویروس کشته 1,264 بیش از 24 ساعت در ایالات متحده از 2:05 am همکاران در روز سه شنبه با توجه به NBC جدید را tracker. در مجموع 10,906 ثبت شده کشته COVID-19.

در همین حال چین که در آن همه گیر را شکست ادعا کرد که نه تنها جدید مرگ گزارش شد و شهر ووهان در استان هوبئی که در آن ویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده برای مستند اقدامات برای برداشته شود.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: “او “محتاطانه خوشبین” است که بدترین پیش بینی ها می تواند اجتناب شود “اگر ما پا در شتاب دهنده” — با اشاره به اجتماعی فاصله سیاست در نیروی در سراسر بسیاری از کشور است.

Fauci و دیگر مقامات برجسته آمریکا در واکنش به بحران با تاکید بر اهمیت stay-در-خانه اقدامات در طول یک جلسه.

“من فکر نمی کنم کسی تا به حال کاهش راه من از دیدن مردم کاهش در حال حاضر,” او گفت:.

با این وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که بیش از هفته آینده-and-a-half وجود دارد خواهد بود یک بزرگ “خروش” در موارد و مرگ و میر.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

رئیس جمهور افزود که دولت او بود و مقابله با نقاط داغ از جمله نیویورک است که سخت ترین ضربه این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“ما در حال فشار دادن به عمل قدرت کامل از دولت آمریکا و آمریکایی شرکت در نظامی ما است باور نکردنی است,” او گفت:.

در حالی که مستند بود که برداشته در ووهان همه گیر اصلی کانون سخنگوی ملی چین کمیسیون بهداشت هشدار داد این کشور هنوز هم در مواجهه با خطر شیوع بیماری های جدید ناشی از داخلی و وارداتی موارد است.

مقامات بهداشتی گزارش دادند 32 جدید تایید موارد coronavirus در سرزمین اصلی چین روز دوشنبه همه آنها وارد آوردن مجموع به 81,740.

سابق کانون این بیماری همه گیر ووهان گزارش تنها دو مورد تأیید در گذشته 14 روز.

تصویر: مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در داخل یک سنگر مسکونی ترکیب در ووهان چین در روز سه شنبه. (Noel Celis / AFP – Getty Images)

روز چهارشنبه ساکنان آن خواهد بود قادر به حرکت در داخل و خارج از شهرستان برای اولین بار از این شهر رفت و به مستند در Jan. 23 برای جلوگیری از گسترش ویروس.

برای بیش از دو ماه ووهان شده است تحت شدیدی مهار اقدامات خود را با حمل و نقل عمومی به طور کامل توقیف و ساکنان دستور به ماندن در داخل.

پیش از این شهر بازگشایی, چینی, دولت, رسانه ها بوق و کرنا موفقیت مستند اقدامات ستایش ساکنان برای قربانی خود را, اما همچنین هشدار مردم در برابر اجازه گارد خود را.

“صفر رشد به این معنا نیست صفر خطر و باز کردن دروازه شهر به این معنا نیست باز هر خانواده درب” ایسنا وزارت امور خارجه به آژانس خبری روز سه شنبه گفت.

دانلود NBC News, برنامه, برای آخرین به روز رسانی در coronavirus شیوع.

این شهرستان شده است نشانه هایی از بازگشت به حالت عادی پس از هفته گذشته است. با آن مترو و قطار خدمات سرگیری آخر هفته گذشته برخی از کسب و کار و سوپر مارکت ها و مراکز خرید نیز دوباره باز درهای خود را.

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط رسانه های دولتی در چند روز گذشته نشان داد مردم جسارت به خیابان, راه رفتن سگ خود را به خرید مواد غذایی در خیابان و بازار و حتی آرامش بخش در بانک ها از رودخانه یانگ تسه — با بسیاری هنوز هم با پوشیدن ماسک.

اما برخی از ساکنان گفت: NBC News آنها باقی می ماند محتاط در مورد بیرون رفتن نگران موج دوم ممکن است از عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>