آمریکا قصد دارد به بلوک چینی پرواز: زندگی کسب و کار به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به بلوک چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده است.
  • نرخ بیکاری منطقه یورو می رسد 7.3 درصد است.
  • وال استریت در ادامه به تجمع همراه با بازارهای جهانی است.
  • برج هنوز هم رفتن اما خواهد شد که آنها را پر کنید ؟
  • سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به بلوک چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه گفت که این برنامه ریزی برای بلوک چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به داخل و یا خارج از ایالات متحده شروع در تاریخ 16 ژوئن پس از دولت چین به طور موثر مانع از خطوط هوایی ایالات متحده از سرگیری خدمات بین کشورها است.

این اختلاف ناشی از مارس 26 تصمیم چین حمل و نقل هوایی تنظیم کننده است که محدود حامل های خارجی به یک پرواز در هر هفته بر اساس برنامه پرواز آنها تا به حال در محل در اوایل این ماه. اما هر سه خطوط هوایی ایالات متحده است که پرواز بین چین و ایالات متحده متوقف شده بود همه خدمت به کشور و سپس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان یک نتیجه دولت چین به طور موثر آنها را ممنوع اعلام کرد از پرواز بین دو کشور. چینی, شرکت های هواپیمایی در مقابل شده اند پرواز به شهرهای آمریکا.

خطوط هوایی دلتا و یونایتد ایرلاینز امیدوار به از سرگیری پروازها به مقصد چین در این ماه.

هر دو شرکت به دادگاه تجدید نظر به سازمان هواپیمایی کشوری از چین اما دریافت پاسخ. ایالات متحده در بخش حمل و نقل نیز فشرده مقامات چینی اجازه می دهد تا پرواز توسط شرکت های آمریکایی در طول یک تماس در مارس 14 استدلال که چین نقض 1980 توافق است که بر پروازهای بین دو کشور و با هدف اطمینان حاصل شود که قوانین “به طور مساوی اعمال می شود به تمام داخلی و خارجی حامل” در هر دو کشور.

تنش بین ایالات متحده و چین را تشدید کرده و به ارتفاعات دیده نمی شود در جنگ تجاری به کشورهای درگیری بیش از منشاء همه گیر و چین های اخیر حرکت برای سفت کردن قدرت خود را بیش از هنگ کنگ. با انتخابات ریاست جمهوری فقط پنج ماه دور رئیس جمهور تهمت و انتخاباتی گرفته اند بسیار سخت تر علیه این کشور سرزنش چین اجازه می دهد coronavirus به نوبه خود به یک بیماری همه گیر و خراب کردن اقتصاد آمریکا.

در اواسط ماه مه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش محدودیت های هواوی چینی مخابراتی شرکت و مسدود صندوق بازنشستگی و از سرمایه گذاری در چین است. جمعه گذشته آقای ترامپ اعلام کرد که از آغاز روند پایان دادن به دولت آمریکا رابطه ویژه با هنگ کنگ و که او را به جای تحریم مقامات مسئول پکن عقبگرد آزادی در این سرزمین است.

نرخ بیکاری منطقه یورو می رسد 7.3 درصد است.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

افزایش بیکاری در اروپا اندکی افزایش پیدا کردند در فروردین ماه دوم پس از بسیاری از کشورها اجرا شده coronavirus قرنطينه به عنوان دولت حمایت کردند برنامه های طراحی شده به منظور محدود کردن بیکاری توده نسبتا ضربه ویرانگر رکود اقتصادی است.

اما بسیاری از ملی حمایت مالی برنامه های تنظیم شده برای اجرا به زودی ساخت آن را به احتمال زیاد است که افزایش بیکاری ادامه خواهد داد تا مارس بالاتر در اروپا در ماه های آینده اقتصاددانان گفت.

منطقه یورو نرخ بیکاری به 7.3 درصد از 7.1 درصد در ماه مارس با وجود آن که از 7.6 درصد در یک سال پیش. حدود 12 میلیون نفر در 19 کشور که با استفاده از یورو ثبت شد به عنوان بیکار نسبتا کم تعداد در مقایسه با ایالات متحده که در آن بیش از 40 میلیون نفر ثبت مدعیان بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر.

دولت های اروپایی قول داده اند که به صرف تریلیون یورو برای نگه داشتن مردم تا حدی شاغل و حمایت از کسب و کار در میان coronavirus بحران است. از ماه مارس در فرانسه و آلمان و دانمارک و دیگر کشورها باید به طور موثر پرداخت شده است با کسب و کار نه به وضع مردم و نگه داشتن آنها را در حالت آماده به کار هنگامی که اقتصاد خود بازگشایی شد. حدود یک سوم از تمام کارکنان در اروپا شرکت کردند در کوتاه مدت کار طرح در پایان ماه آوریل با توجه به مطالعه انجام شده توسط اتحادیه اروپا موسسه.

“به بهبودی است و به احتمال زیاد رفتن به آخرین برای مدتی بیکاری است به افزایش قابل توجهی هر چند کوتاه از زمان کار کمک خواهد کرد که خروجی برای بازیابی سریع تر یک بار تقاضا می گرداند” برت Colijn ارشد اقتصاد منطقه یورو در بانک ING نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

وال استریت در ادامه به تجمع همراه با بازارهای جهانی است.

سهام افزایش یافت, دوباره, دوشنبه, دیوار خیابان سوم-بعد از سود این هفته به عنوان سرمایه گذاران همچنان به صفر در چشم انداز برای اقتصاد آنها به عنوان نگاه به گذشته و دیگر خطرات.

S&P 500 با افزایش نزدیک به 1 درصد آوردن آن سود برای این هفته به بیش از 3 درصد است. سهام در اروپا بودند به شدت بالاتر است.

چهارشنبه خصوصی گزارش اشتغال که نشان داد کاهش شغل ممکن است کاهش کمک بالابر سهام در ایالات متحده است. کسب و کار و اشتغال کاهش یافت 2.76 میلیون در ماه گذشته ADP موسسه تحقیقات گفت. دولت به انتشار رسمی حقوق و دستمزد آمار و ارقام ممکن است در پایان این هفته است.

سرمایه گذاران باید نگاه گذشته تعدادی از خطرات ناشی از آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به افزایش تنش بین ایالات متحده و چین به رشد ناآرامی در ایالات متحده — به پیشنهاد سهام بالاتر برای هفته ها به عنوان آنها را تشویق مراحل از فدرال رزرو و هزینه های مالی واشنگتن به منظور کمک به حداقل رساندن آسیب را از این بیماری همه گیر.

از مارس 23, زمانی که فدرال رزرو نشان داد تمایل خود را به انجام آنچه در آن زمان برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی S&P افزایش یافت بیش از 37 درصد است. آن است که در حال حاضر کمتر از 10 درصد زیر آن قبل از همه گیر ،

برج هنوز هم رفتن اما خواهد شد که آنها را پر کنید ؟

اعتبار…کوین میازاکی برای نیویورک تایمز

قبل از همه گیر تعطیل کردن کسب و کار در یک اقتصاد قوی به حال طراحی یک ساختمان رونق ارسال برج آسمان در مناطق شهری در سراسر ایالات متحده است. Coronavirus شیوع هر چند اتحاد درهم برنامه ها و ارسال وحشت از طریق صنعت املاک و مستغلات.

آسمان خراش ها در برنامه ریزی برای باز کردن در سال جاری بازسازی skylines در شهرستانها مانند میلواکی, نشویل و سالت لیک سیتی. دفتر نرخ خالی پس از یک دهه روند منقبض شده بود به 9.7 درصد در پایان سه ماهه سوم سال 2019 در مقایسه با 13 درصد در سه ماهه سوم سال 2010 با توجه به Deloitte.

توسعه دهندگان اعتماد به نفس است که تقاضا محکم باقی خواهد ماند. اما همه گیر تاریک تصویر است.

“وجود دارد یک وقفه رخ می دهد که شرکت ها به طور گسترده تر در نظر گرفتن نیازهای املاک و مستغلات گفت:” جیم بری Deloitte متحده در بخش املاک و مستغلات رهبر.

اگر اقتصادی درد میکشد در وجود دارد می تواند در طولانی مدت تغییر راه مردم کار می کنند و چگونه مستاجران می خواهید دفاتر به reimagined گفت: Joseph L. Pagliari جونیور استاد بالینی املاک و مستغلات در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • تویوتا موتور گفت: آن را به فروش می رسد 165,000 اتومبیل در مارس 26 درصد کاهش از یک سال پیش. اما در مجموع بيشتر از آن تجدید نظر هدف فروش که ممکن است فروش 125,000 ماشین ها و کامیون ها. “خرده فروشی است و دوره نقاهت را سریعتر از پیش بینی” خودروساز در بیانیه ای گفت.

  • Lyft گفت: سرمایه گذاران است که کسب و کار خود شروع به بهبود یافتن از یک شیب رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سوار-نقطه شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که سوار بر پلت فرم آن 26 درصد افزایش یافته بود در ماه مه از ماه قبل است. با وجود بهبود متوسط سواری بودند هنوز هم 70 درصد که در مقایسه با ماه مشابه در سال پیش, Lyft گفت. آن اضافه شده که از آن انتظار می رود به از دست دادن بیش از $325 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال است.

  • زوماین ویدئو کنفرانس شرکت است که دارای محبوبیت رسید در طول همه گیر گفت که درآمد خود را افزایش یافت به $328.2 میلیون در سه ماهه به پایان رسید که در مارس 30, یک 169 درصد پرش بیش از مدت مشابه گذشته سال است. زوم گفت: آن را تا به حال در مورد 265,400 مشتریان با بیش از 10 نفر از کارکنان در پایان سه ماهه سال بیش از سال افزایش 354 درصد است. “این Covid-19 بحران هدایت تقاضای بیشتر برای توزیع چهره به چهره و تعامل و همکاری با استفاده از زوم” گفت: Eric S. یوان بنیانگذار و مدیر اجرایی زوم.

گزارش شد کمک توسط Niraj Chokshi لیز Alderman, محمد هادی, Kevin Williams, Neal E. Boudette کیت Conger و گرگوری اشمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>