آمریکا و غرب کوبیده در بهار در حال حاضر می ایستد در ویروس کنترل

بوستون — در هفته گذشته به عنوان دکتر امیلی Wroe سمت چپ خانه اش در بوستون و سوار غرب به دیدن پدر و مادر او در آیداهو او تماشا به عنوان نشانه هایی از این بیماری همه گیر شد کمتر و دورتر ،

پس از او سمت چپ اوهایو مشتریان در ایستگاه های گاز دیگر عینک و ماسک. در نبراسکا زمانی که او نیاز به یک تعمیر به کامیون, مکانیک به نظر می رسید به نگاه او عجیب بود چرا که او با پوشیدن یک. در مونتانا موتورسواران خوشه در گروه 20.

دورتر از او بود از سواحل شرق بیشتر او در بر داشت آمریکایی ها درمان تهدید ویروس به عنوان “دور و مهم نیست.”

“من تعجب نیست اما قابل توجه است,” دکتر گفت: Wroe که صرف بهار آماده سازی تماس ردیاب برای ماساچوست است. “ما در میانه یک جهانی همه گیر وجود دارد و بسیاری از شهرها و کسب و کار در طول راه که در آن هیچ چیز تغییر کرده است.”

شش ماه پس از coronavirus بحران برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده آمریکا و غرب می ایستد در تضاد با بقیه ملت.

در امتداد ساحل شرق از دلاور از طریق مین مورد جدید گزارش باقی می ماند و زیر آوریل خود اوج. از شنبه پنج کشور نه متحده با تخت و یا کاهش مورد سطح هستند که در شمال شرقی راهرو.

“این اقدام مانند اروپا” دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: از شمال شرقی ایالات متحده است.

مانند اروپا و غرب دچار موج ویرانگر از بیماری و مرگ و میر در مارس و آوریل و رهبران دولت پاسخ داد: بعد از تردید با تهاجمی مستندات و سرمایه گذاری در تست و ردیابی کردند. ساکنان را تا حد زیادی به دنبال قوانین و شگفت انگیزی حمایت از اقدامات دشوار و حتی در هزینه های اقتصادی درد.

دکتر جها گفت: تفاوت در منطقه ای مدار آنقدر برجسته است که در آن زمان فصل آنفولانزا در سراسر رول در اواخر پاییز “من تعجب نمی کنم اگر چه ما این است که دو کشور یکی است که گردن در coronavirus بیمارستان های آن غرق شده و بخش دیگری از کشور است که در تلاش است تا حد زیادی انجام OK با خود اقتصاد است.”

درست است که غرب باقی مانده است گوشه ای از امریکا که دچار بسیاری از ویروس.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده اعلام کرد نزدیک به 2 میلیارد دلار قرارداد 600 میلیون دوز از coronavirus واکسن.
  • برای اولین بار تهمت خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک.
  • جمهوری خواهان داد و بیداد بیش از آنچه را در دور بعدی همه گیر امداد.

نیوجرسی, نیویورک, کانکتیکات, ماساچوست و رود آیلند گزارش داده اند که این کشور بیشترین مرگ و میر سرانه در طول دوره این بیماری همه گیر با بیش از 61,000 ترکیب شده است. و اقتصادی زخم از طولانی شدن خاموش شدن ناگهانی عمیق هستند: ماساچوست است نرخ بیکاری در ماه ژوئن صعود به 17.4 درصد بدترین در کشور با توجه به فدرال آمار منتشر شده در روز جمعه.

اما نظر سنجی ها تا کنون نشان می دهد که رای دهندگان در شرق در حال آماده به تحمل اقتصادی طولانی مدت درد به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. فرمانداران از ایالات متحده بودند که آمار اولیه در این بیماری همه گیر را پایدار بالاترین تصویب رتبه بندی در کشور است.

و در زمانی که یک نظرسنجی توسط مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات خواسته ساکنان ماساچوست چه مدت آنها می تواند تحمل سختی ها از خاموش شدن 38 درصد از کسانی که در نظر سنجی جواب داد: “به طور نامحدود.”

“این نه یک سیاست اقتصادی این است که زندگی یا مرگ” به گفته دیوید Paleologos, مدیر این مرکز است. “است که در هسته اصلی که چرا مردم می گویند” من انجام آنچه در آن طول می کشد.'”

بحران بیرون کشیده شده کلید تفاوت های منطقه ای در چگونه آمریکایی ها را مشاهده نقش دولت در زندگی خود گفت: وندی J. شیلر, صندلی گروه علوم سیاسی در دانشگاه براون در پراویدنس, R. I. شمالشرق گفت: با آن 400 سال سنت موضعی مشارکتی دولت بوده و کمتر تحت تاثیر دهه antigovernment شد.

اعتبار…Kristopher Radder/در برتلبرو اصلاح طلب از طریق آسوشیتد پرس

“در انگلستان و شمال شرقی آن آسان تر است بگو: بیایید در یک ماسک قرار داده و قفل کردن ما همه در این با هم ما می دانیم هر یک از دیگر,’,” او گفت:. “این مخزن باور است که دولت وجود دارد خوب باشد.”

چهار ماه پیش همه از جدید انگلستان فرمانداران در تقلا بودند برای جلوگیری از گسترش ویروس. آنها تا به حال تردید به اعمال آتن در اوایل ماه مارس زمانی که بسیاری در سلامت عمومی جامعه بودند خواستار اقدام فوری دکتر Jha گفت.

“آن را در زمان طولانی تر از آن را باید” او گفت:.

اما پاسخ تهاجمی بود. چارلی بیکر جمهوریخواه فرماندار ماساچوست تصمیم پس از اواخر شب تماس تلفنی با جیم یونگ کیم از بنیانگذاران غیر انتفاعی همکاران در سلامت به بودجه 55 میلیون دلار برای تماس با-ردیابی برنامه های که استخدام و آموزش سپاه 1,900 تازه ضرب بهداشت عمومی کارگران. این برنامه شد و در حال اجرا در عرض چند هفته.

“من قطعا احساس تحت تفنگ — و من می دانم که بسیاری از همکاران من هم به تصمیم گیری با کمتر از کامل اطلاعات” آقای بیکر گفت.

وجود دارد یک شبیه تقلا برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی که شامل اجاره شش پرواز از چین برای حمل محموله از ماسک است. در اوایل ماه آوریل رابرت کرافت, صاحب جدید انگلستان میهن پرستان, حمل و نقل یک میلیون N95 ماسک از چین به Boston Logan International Airport, در یک تیم هواپیما.

“وجود دارد همه نوع از چیزهایی که اتفاق افتاده بیش از این دوره از زمان که غیر معمول تصمیم گیری و خطرناک هستند اما برای بسیاری از ما احساس ما انجام آنچه ما تا به حال به انجام” گفت: آقای بیکر که کار تصویب رتبه بندی افزایش به 81 درصد در اواخر ماه ژوئن با توجه به یک نظرسنجی مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه.

در رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo یک دموکرات در زمان استرن رویکرد ابتدا در اواخر ماه مارس در یک نقطه سفارش دولت با پلیس برای جلوگیری از اتومبیل های وارد شده به دولت از نیویورک به اجرای قرنطینه مورد نیاز است. او به طور منظم هشدار می دهد که گسترش آزادی های محدود خواهد شد اگر ساکنان قادر به مشاهده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آن شده است یک تحول سیاسی لحظه ای برای خانم Raimondo, بلند کردن او را تایید رأی به 81 درصد در اواخر آوریل در اوج این بیماری همه گیر از 35 درصد در ماه ژانویه است. امضای او اندرز — “کشیدن آن را خاموش” — آنقدر محبوب است که در یک فروشگاه در پراویدنس چاپ آن را بر روی تی شرت.

اعتبار…Kayana Szymczak برای نیویورک تایمز

آقای بیکر گفت که سطح بالایی از انطباق با قرنطینه اقدامات طبیعی بود با توجه به میزان شدت این منطقه بود به ضرب و شتم در بهار.

“مانند هر کس دیگری من می دانم که افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر این چیز” او گفت:. “من تا به حال دوستان بسیار نزدیک و تقریبا می میرند. من تا به حال دوستان خوب که از دست داده اند اعضای خانواده به دلیل آن است. من رفتم 100-روزهای فرد بدون دیدن پدر من به خاطر او 92 سال در تسهیلات زندگی کمک.”

مسلم است آنچه در ماه های آینده برگزار خواهد شد برای منطقه است. یک موج جدید از موارد در جنوب و غرب گسترش یافته در سراسر کشورهای دیگر و از این هفته شاهد افزایش 41 متحده است. در میان کشورهای که در آن موارد اندکی افزایش در روز های اخیر شد, Rhode Island, New Hampshire, ماساچوست.

دکتر Jha گفت او خوشبین است که در شمال شرقی متحده می تواند به حفظ کنترل این ویروس را از طریق تابستان بازگشایی به تدریج در حالی که از نزدیک نظارت بر تغییرات در داده ها. “من فکر می کنم آنها در حال تماشای آنچه اتفاق می افتد در جنوب و آنها وحشت زده,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. جانت میلز از مین یک دموکرات صدا محتاط. او گفت: مقامات در وزارت امور خارجه شد “بازدم اما با خیال راحت با ماسک.”

“چند هفته گذشته در خصوص, احساس خوب, اما ما نه از جنگل” او گفت:.

در ماه های آینده به ارمغان بیاورد جدید امواج دشواری به عنوان به خوبی به عنوان تاثیر اقتصادی بهار خاموش شدن ناگهانی امواج بیرون مزایای بیکاری پایان می رسد و انتظار می رود سیل اخراج آغاز می شود.

تمام تصمیم گیری های دشوار که او رو در این سال خانم میلز گفت: هیچ کدام بوده است بیشتر “دل و روده غم انگیز” از اول اقامت در خانه سفارش دهید.

“هیچ کس می خواهد به استاندار که قرار می دهد kibosh در فارغ التحصیلی, عروسی, ساحل, احزاب, میله,” او گفت:. “هیچ کس می خواهد به فرماندار صنعت گردشگری ریل در برابر. هیچ کس نمی خواهد که فرماندار.”

میچ اسمیت کمک گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net