نیروی دریایی ایالات متحده ویرانگر گذر تنگه تایوان در همان روز به عنوان چینی دریل

تایپه (العالم) – یک نیروی دریایی ایالات متحده هدایت موشکی ناوشکن میره از طریق حساس تنگه تایوان روز جمعه ایالات متحده و تایوان ارتش گفت: همان روز که چینی جت های جنگنده در آبهای نزدیک به دموکراتیک حکومت جزیره است.

چین که در نظر تایوان خود شده است خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گام برداشته تا برای حمایت از این جزیره مانند بیشتر فروش اسلحه آمریکا گشت زنی در نزدیکی آن و سفر به واشنگتن توسط معاون رییس جمهور منتخب ویلیام لای در ماه فوریه است.

تایوان و چین نیز درگیر تلخ تف سابق عدم عضویت در سازمان جهانی بهداشت در طول شیوع کروناویروس به دلیل اعتراض پکن که بازدید از آن را به عنوان صرفا یک چینی استان است.

U. s. Pacific Fleet نام کشتی که میره از طریق تنگه تایوان به عنوان Arleigh Burke-کلاس USS Barry.

“بری جلو-اعزام به U. s. 7th Fleet, منطقه عملیات, در حمایت از امنیت و ثبات در اقیانوس هند و آرام منطقه” آن گفت: در یک بیانیه کوتاه خود در Facebook صفحه در روز شنبه.

تایوان وزارت دفاع گفت: نیروهای مسلح خود را تحت نظارت این کشتی آن را به عنوان سمت جنوب از طریق آبراه. آن را توصیف ایالات متحده کشتی به عنوان یک “ماموریت عادی”.

همچنین در روز جمعه تایوان گفت: چینی H-6 بمب افکن ها و J-11 مبارزان دوباره انجام دریل بالای آب به آن غربی است. تایوان نیروی هوایی نگه داشته و نزدیک به تماشای این وزارتخانه اضافه شده است.

تایوان بارها شکایت از چین در ادامه به اعمال فشار نظامی در طول ویروس بحران است.

تایوان چین است حساس ترین ارضی و دیپلماتیک موضوع و پکن هرگز رد استفاده از زور را به این جزیره تحت کنترل آن است. باریک تنگه تایوان که جدا جزیره از چین مکرر منبع تنش است.

نیروی دریایی ایالات متحده بوده است پله تا گشت از طریق تنگه با گذشته کمتر از یک ماه پیش باعث چین به می گویند که ایالات متحده در حال بازی یک بازی خطرناک با حمایت خود را از تایوان.

ایالات متحده مانند بسیاری از کشورهای دارای هیچ مقام رسمی روابط با تایوان است اما این جزیره مهم بین المللی حامی و منبع اصلی اسلحه.

در ماه ژانویه یکی دیگر از آمریکا کشتی جنگی میره از طریق تنگه کمتر از یک هفته پس از رئیس جمهور Tsai و نشستند ون برنده لغزش مجدد بر روی یک پلت فرم ایستاده تا به چین است.

(گزارش شده توسط بن بلانچارد; ویرایش توسط کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>