آمریکا کشته شدن یک بالا القاعده رهبر در یمن گزارش می گویند

رهبر القاعده یمن شعبه است بر این باور اند که در یک حمله هوایی آمریکا در اوایل این سال است.

نیویورک تایمز گفت: سه فعلی یا سابق افغانستان “ابراز اعتماد به نفس” است که Qasim al-Raymi امیر القاعده در شبه جزیره عربستان (اتریش) کشته شد در یمن اگر چه هیچ تایید رسمی.

نیروهای آمریکایی شده بود ردیابی al-Raymi برای ماه شد و 10 میلیون دلار قیمت بر روی سر خود را.

معلوم نیست که آیا این حمله انجام شد توسط ارتش آمریکا و یا سازمان سیا است. سخنگویان برای فرماندهی مرکزی ایالات متحده شورای امنیت ملی و سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

برای بیش از پنج سال al-Raymi بومی از یمن تا به حال فراموش نیروهای ایالات متحده به عنوان او به رهبری چه کارشناسان گاهی اوقات به عنوان مراجعه القاعده را “خطرناک ترین حق رای دادن.” اگر تایید مرگ او خواهد بود “بسیار قابل توجه” گفت: میک Mulroy بود که معاون دستیار وزیر دفاع در امور خاورمیانه و شمال تا اواخر سال گذشته است.

“او یک بازیگر بد” گفت: Mulroy که همچنین یک بازنشسته سیا شبه نظامی در عملیات افسر و یک ABC اخبار تحلیلگر. “این یک پیروزی بزرگ برای ما است.”

Al-Raymi, 41 شده بود در ایالات متحده رادار برای سال. پس از آموزش دیگر نظامیان القاعده در اردوگاه های آموزشی در افغانستان در طول 1990s بازگشت او به یمن شد و یک فرمانده اتریش با توجه به دولت ایالات متحده پاداش برای عدالت وب سایت. در سال 2005 او محکوم به پنج سال زندان برای برنامه ریزی برای ترور سفیر ایالات متحده, اما او فرار کرد و سال بعد.

از آن پس او مرتبط شده است برخی از اتریش بالاترین-مشخصات حملات از جمله سپتامبر 2008 حمله به سفارت آمریکا در یمن, پایتخت یمن که به کشته شدن 10 یمنی پاسداران و شش غیر نظامی.

پس از ادای سوگند وفاداری به القاعده رهبر Ayman al-Zawahiri al-Raymi بود به نام امیر اتریش در سال 2015. ایالات متحده ارائه 5 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی درباره محل نگهداری او در سال 2014 و افزایش آن به 10 میلیون دلار در سال 2018 است.

این نخستین بار نیست که ایالات متحده در حال تلاش برای به دست آوردن al-Raymi. او هدف از Jan. 29, 2017, عملیات ویژه حمله که در آن مهر و موم نیروی دریایی Ryan اونز کشته شد, با توجه به Mulroy. “ایالات متحده هرگز فراموش نمی,” او گفت:.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>