ایالات متحده به هیچ وجه نزدیک به بازگشایی اقتصاد, کارشناسان می گویند

واشنگتن — چه مدت می تواند به ما در حفظ این ؟

آن است که هنوز بسیار زود در ایالات متحده در تلاش برای خاموش شدن کشنده آنفلوآنزای مرغی با بستن بسیاری از اقتصاد است. اما رو به رشد وجود دارد سوال — از کارگران کاخ سفید boardrooms شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کوچک در آستانه — که آویزان بیش از آنچه است که در اصل یک جنگ علیه یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 9,000 آمریکایی است.

وجود دارد هیچ پاسخ خوب و در عین حال در بخشی از آنجا که ما حتی نمی باید اطلاعات مورد نیاز برای تدوین و فرموله کردن یک.

اساسا اقتصاددانان می گویند وجود دارد نمی تواند به طور کامل عملکرد اقتصاد دوباره تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آنها می توانند در مورد کسب و کار خود را بدون در معرض خطر ابتلا به ویروس.

“توانایی ما برای بازگشایی اقتصاد در نهایت بستگی به توانایی ما برای درک بهتر گسترش و ابتلا به ویروس” گفت: Betsey استیونسون یک دانشگاه میشیگان اقتصاددان که مشغول به کار در کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “این نیز بسیار محتمل است که ما نیاز به کشف کردن که چگونه به بازگشایی اقتصاد با ویروس باقی مانده یک تهدید است.”

کارشناسان بهداشت عمومی شروع به پیش بینی در مورد زمانی که عفونت کروناویروس نرخ را به اوج خواهد رساند. اقتصاددانان در حال محاسبه زمانی که هزینه ادامه به شاتر, رستوران ها, مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر — یک حرکت است که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند و برخی از 10 میلیون آمریکایی به بیکاری میلیون ها نفر بیشتر در راه است — را بیشتر از پس انداز از تلاش بیشتر برای سرعت ویروس هنگامی که عفونت منحنی دارای پهن کردن.

مقامات دولتی در حال تنظیم رقابت در اهداف. رئیس جمهور تهمت قرار دادند او انتظار می رود تاریخ بازگشایی اقتصاد به پایان ماه آوریل است. “ما باید برای بازگشت به کار,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز شنبه. “ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره. ما نمی خواهید به انجام این کار برای سال و ماه و سال. ما قصد داریم برای باز کردن در کشور ما دوباره. این کشور نبود که برای این.”

برخی از فرمانداران باید مجموعه ای بسیار محافظه کارانه تر اهداف مانند رالف نرتهم ویرجینیا که لغو مانده از سال تحصیلی و تحمیل یک پناهگاه در خانه سفارش از طریق ژوئن 10. کشورهای دیگر مانند فلوریدا تنها به تازگی به توافق بسته فعالیت های پایین اما باید مجموعه ای تهاجمی تر به اهداف — مارس 30, در مورد دولت آفتاب — برای راه اندازی مجدد آن.

آن اهداف در بهترین خفیف مطلع حدس بر اساس مدل هایی که حاوی متغيرهای — از جمله چگونه بسیاری از مردم به این ویروس و نحوه سرکوب موثر اقدامات ثابت خواهد کرد. این مدل هنوز به ما چیزی نزدیک به دقیق جواب سوال بلندی بیش از آمریکایی ها زندگی و معیشت.

برای تعیین زمانی که برای راه اندازی مجدد فعالیت گفت: R. گلن هوبارد سابق بالا اقتصاددان تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش “ما نیاز به اطلاعات بیشتر.”

مصاحبه با بیش از یک دوجین اقتصاددانان بسیاری از آنها جانبازان از گذشته ریاست جمهوری دولت آشکار اجماع گسترده در ساختمان بلوک های اقتصاد نیاز دارد — اما در عین حال باید به شروع روند کند بازسازی عادی در اقتصاد آمریکا است.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • وال استریت برای ارتقای شروع به هفته.
  • یک تست استرس قرار بود برای شبیه سازی بحران اقتصادی در اروپا است. آن دیگر مورد نیاز است.
  • به عنوان سفارشات موشک وار رفتن آمازون کارکنان خودشان را دارند.

که شامل گسترده توافق که ایالات متحده به شدت نیاز به تست بیشتر برای این ویروس به منظور ارائه سیاستگذاران اولین قطعه کلیدی از شواهد آنها نیاز به تعیین که چگونه سریع این ویروس در حال گسترش است و زمانی که آن را ممکن است امن برای مردم به بازگشت به کار.

بدون تست بیشتر “وجود دارد هیچ راهی که شما می توانید در یک زمان محدود در زمانی که شما می توانید باز کردن اقتصاد” گفت: Simon Mongey یک دانشگاه شیکاگو اقتصاددان است که در میان نویسندگان یک مطالعه جدید که در بر داشت که استقرار سریع تصادفی با آزمایش این ویروس می تواند آن را کاهش می دهد سلامت و آسیب های اقتصادی.

“این رفتن به این بستگی دارد که قادر به شناسایی افرادی که coronavirus درک چگونه به آسانی این افراد می تواند انتقال این بیماری به دیگران و سپس نوع مناسب جداسازی مردم هستند که مسری” آقای Mongey گفت.

سیاستگذاران نیز نیاز به اطلاعات بهتر در مورد نحوه تیره و تار بیمارستان ها و کل منطقه ای مراقبت های بهداشتی سیستم به احتمال زیاد اگر عفونت نرخ عود و گسترش می یابد. در حالت ایده آل آنها را به اندازه کافی کنترل نرخ به ایجاد به اصطلاح تماس با ردیابی به منظور پیگیری و جلوگیری از — گسترش ویروس در سراسر کشور است.

یک بار در چنین سطح از تشخیص در حال تاسیس است که برخی از کارگران می تواند شروع به بازگشت به کار — به عنوان مثال در مناطقی که احتمال عفونت کم است. برخی از کارشناسان به صحبت در مورد سرعت بازگرداندن کارگران که قرارداد این ویروس اما بازیابی با اثر کمی دارد. تست بهترین راه برای شناسایی کارگران که ممکن است این ویروس با چند و یا هیچ علائم و احتمالا متوجه نمی شود آنها همیشه آلوده.

در حالی که آنها صبر کنید برای عفونت رای به سقوط سیاستگذاران نیاز به ارائه پشتیبانی بیشتر به کارگران که مشاغل از دست رفته و یا ساعت و به کسب و کار teetering در آستانه شکست است. که می تواند به معنای تریلیون بیشتر در وام کسب و کار کوچک مزایای بیکاری و پرداخت های مستقیم به افراد و این می تواند نیروی دولت برای دریافت خلاق در استقرار پول برای جلوگیری از تنگناها.

لیزا D. Cook, یک دانشگاه اقتصاددان که مشغول به کار در کاخ سفید اوباما گفت که قانونگذاران باید در نظر funneling 1500 دلار در ماه برای افراد از طریق برنامه های تلفن همراه مانند Zelle به منظور رسیدن به مردم بیشتر, به خصوص کم درآمد و nonwhite آمریکایی که به طور نامتناسبی عدم سنتی حساب های بانکی. پرداخت موبایل خانم آشپز گفت: همچنین می توان آن را “آسان تر و سریع تر را به بعد از پرداخت به اعضای خانواده و دوستان نیاز دارند.”

تلاش های دولت می تواند ثابت کند بسیار مهم برای حفظ حمایت مردم برای چه به مقدار اقتصادی طولانی مدت خشکسالی است. آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork گفت: پول اضافی برای کسب و کار کوچک بسیار مهم خواهد بود در سراسر حد کامل از بحران — هر دو برای جلوگیری از له از شکست کسب و کار و نگه داشتن صاحبان و مشتریان از موازین ملی و تلاش برای کاهش عفونت.

“من فکر نمی کنم شما می توانید زور صدها نفر از هزاران نفر از صاحبان کسب و کار کوچک به طور داوطلبانه تعطیل و اجازه دهید شکست اتفاق می افتد به آنها” آقای Ozimek گفت. “آنها آن را انجام نمی, عمومی نمی, حمایت از آن و رک و پوست کنده من فکر نمی کنم مقامات محلی خواهد آنها را متوقف کند.”

سیاستگذاران نیز نیاز به ارائه پشتیبانی بهتر و حفاظت از آمریکایی ها که در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر ابتلا به نگه داشتن بخش های اساسی اقتصاد در حال اجرا مانند پزشکان و پرستاران فروشگاه مواد غذایی کارمندان و تحویل بسته رانندگان است.

هدر Boushey رئیس جمهور از واشنگتن مرکز عادلانه رشد یک مخزن فکر می کنم با تمرکز بر نابرابری گفت: آن دسته از کارگران مورد نیاز برای پرداخت مرخصی استعلاجی کافی پوشش بهداشت و درمان دسترسی به کروناویروس آزمون و مقرون به صرفه برای مراقبت از کودکان خود را در حالی که آنها مشغول به کار به منظور سالم ماندن و به محافظت از مصرف کنندگان از گسترش بیشتر ویروس.

“این است که اقتصاد در این مرحله آن دسته از کارگران” خانم Boushey گفت. “و خود ایمنی و بهداشت امری ضروری برای امنیت من.”

سیاستگذاران نیاز صبر: شروع مجدد فعالیت بیش از حد به سرعت می تواند خطر دوم سنبله در عفونت است که می تواند مقابله آسیب بیشتر از آن خواهد لرزش ایمان مردم در توانایی خود را برای تعامل حتی در مقادیر محدودی از خرید ناهار خوری و یا دیگر تجارت است.

“این مهم است که برای بلند کردن خیلی زود گفت:” امیل Verner یک موسسه تکنولوژی ماساچوست اقتصاددان است که یک نویسنده از یک مطالعه جدید که در بر داشت که در شهرستانها است که در زمان تهاجمی تر مراحل را برای جلوگیری از 1918 آنفولانزای همه گیر در ایالات متحده پدید آمده با اقتصادهای قوی تر از شهرستانها که آیا کمتر است. “از آنجا که اگر ما بلند خیلی زود همه گیر می تواند نگه دارید و دوباره. و این به خودی خود بسیار بدی برای اقتصاد است.”

در نهایت سیاستگذاران نیاز به سطح با آمریکایی ها و خود — و بپذیریم که امکان خاموش کردن و اثرات آن می تواند کشیدن فراتر از پایان ماه.

مهاجم سرکوب اقدامات می تواند منجر به از سرگیری تدریجی فعالیت آغاز می شود که در بعضی از نقاط به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, چند تن از کارشناسان گفت. اما کسب و کار به طور معمول ممکن است دوباره تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است که می تواند بیش از یک سال است.

“ما قطعا باید آماده برای معنی دار سطح عمدی سرکوب فعالیت های اقتصادی برای بقیه سال گفت:” جیسون فورمن از دانشگاه هاروارد بود که یک اقتصاددان تحت آقای اوباما.

این دفتر بودجه کنگره نوشت: روز پنج شنبه که از آن انتظار می رود حداقل یک چهارم از زمان سرکوب اقدامات به گذشته از طریق پایان سال و نرخ بیکاری هنوز هم می تواند 9 درصد در پایان سال 2021. قانونگذاران نیاز به آماده نگه داشتن ظرفيتي با پشتیبانی به کسب و کار و کارگر گفت: کارل اسمیت معاون رئیس جمهور برای سیاست فدرال در پایه مالیات بر در واشنگتن است.

“امکان غیر رسمی قرنطینه برای هفته ها یا ماه پس از رسمی یکی برداشته واقعی است” آقای اسمیت گفت. “پس از آن من حدس می زنم این است که اقتصاد را در دردسر بزرگ.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>