آمریکا توقف با تکنولوژی بالا-صادرات به هنگ کنگ بیش از نگرانی های امنیتی

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار می گیرد محدودیت های جدید در ایالات متحده-صادرات تجهیزات دفاعی و خاص با تکنولوژی بالا محصولات خود را به هنگ کنگ روز دوشنبه در پاسخ به یک قانون جدید چینی با هدف افزایش فشار پکن کنترل بر قلمرو.

دولت تعیین می شود در اواخر ماه مه که دلار هنگ کنگ دیگر معنیداری استقلال تحت چینی قاعده و وعده داده شده برای شروع سلب دور هنگ کنگ وضعیت ممتاز با ایالات متحده اگر پکن همچنان به سرکوب آزادی های مدنی در هنگ کنگ است.

چینی قانونگذاران تصویب امنیت ملی قانون در روز سه شنبه است که می تواند به شدت محدود کردن اعتراضات و انتقادات از دولت چین متخلف در ترتیب ساخته شده است که هنگ کنگ که چین واگذار به انگلستان در سال 1842 و آن متوقف بودن یک مستعمره بریتانیا در سال 1997 خودمختار در بسیاری جهات.

در اظهارات جداگانه در روز دوشنبه وزارت امور خارجه گفت که آن را به پایان صادرات از آمریکا تجهیزات نظامی به هنگ کنگ, در حالی که وزارت بازرگانی گفت که هنگ کنگ در حال حاضر می تواند موضوع را به همان نوع از کنترل بر تکنولوژی خاصی صادرات است که به چین است. کسانی که کنترل بلوک شرکت های آمریکایی از فروش انواع خاصی از حساس محصولات با فن آوری است که می تواند تهدید امنیت ملی به چین و روسیه و کشورهای دیگر تلقی می شود یک ریسک امنیتی است.

اثر محدودیت های جدید روز دوشنبه اعلام کرد به نظر می رسد نسبتا محدود در حوزه با توجه به حجم تجارت ایالات متحده با هنگ کنگ. هنگ کنگ نشان داده شده فقط 2.2 درصد از صادرات آمریکا در سال 2018 با دفاع و بالا و فن آوری آیتم های یک خرده از آن است.

اما صادرات محدودیت ها روز دوشنبه اعلام کرد می توانست بزرگتر مفاهیم برای برخی از شرکت های چند ملیتی از جمله برخی از شرکت نیمه هادی که در حال حاضر خواهد شد محروم از ارسال محصولات و یا های خاص با تکنولوژی بالا اطلاعات با خاک. برخی از شرکت های چند ملیتی که انتخاب هنگ کنگ به عنوان پایه ای برای انجام کسب و کار با چین را آغاز کرده اند که با توجه به حرکت به مکان های دیگر از جمله سنگاپور.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را به پایان یک معاهده استرداد با هنگ کنگ و محدود کردن برخی از دیگر روابط تجاری به عنوان یک نتیجه از چین امنیتی جدید قانون. آن گفت: آن را لغو ویزا برای هزاران نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران با روابط نظامی چینی و تهدید به جای تحریم بر مقامات دولتی و موسسات مالی درگیر در promulgating امنیت قانون است.

اما برگ برنده دولت را متوقف کرده است و از گسترده تر تحریم های مالی که می تواند فلج کننده برای شرکت های چینی و ایالات متحده-چین روابط اقتصادی از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فاز 1 ایران.

در یک بیانیه ویلبر راس این اداره گفت که چین امنیتی جدید قانون تضعیف قلمرو استقلال و افزایش خطر که ظریف آمریکا تکنولوژی خواهد بود منحرف به چین نظامی و یا امنیتی.

آقای راس گفت که اقدامات بیشتر برای از بین بردن هنگ کنگ دیفرانسیل درمان شدند “نیز مورد بررسی قرار گرفت.”

“ما می خواهیم پکن بلافاصله معکوس دوره و تحقق وعده های آن ساخته شده است به مردم هنگ کنگ و جهان,” او اضافه شده است.

“این به ما می دهد هیچ لذت بردن از این اقدام” مایک Pompeo, وزیر امور خارجه گفت: در بیانیه ای جداگانه. “اما با توجه به پکن در حال حاضر رفتار هنگ کنگ به عنوان” یک کشور و دو نظام ” بنابراین باید ما.”

توقف آمریکایی با تکنولوژی بالا-صادرات به هنگ کنگ است یک ایده جدید به عنوان برخی از کارشناسان امنیتی هشدار داده اند برای سال های سال است که چین ممکن است با استفاده از خرید از طریق هنگ کنگ برای به دست آوردن محصولات نظامی ارزش است که ممنوع برای فروش به طور مستقیم به سرزمین اصلی چین است. اما ادوارد یاو هنگ کنگ وزیر تجارت و توسعه اقتصادی گفت: در مصاحبه ای در دفتر کار خود در هنگ کنگ در سال گذشته که این شهر بسیار تنگ کنترل در هر مجدد صادرات با تکنولوژی بالا دنده است که به کنترل صادرات ایالات متحده و یا هر کشور دیگر.

آقای یاو گفت: در آن زمان که دلار هنگ کنگ دولت به شدت مخالف هر گونه آمریکایی حرکت برای اعمال کنترل صادرات به هنگ کنگ گفت که دلار هنگ کنگ حفظ یک سیستم مجزا در بسیاری از سرزمین اصلی و دارای سابقه همکاری نزدیک با ایالات متحده است.

کیت Bradsher کمک گزارش از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im