اقتصاد آمریکا رشد 2.1 درصد در سه ماهه چهارم

اقتصاد آمریکا در سه ماهه سالانه عملکرد سال گذشته نسبت در سال 2018 برگزار عقب تحولات که تنظیم صحنه برای رشد آمده است.

تولید ناخالص داخلی — که معیاری است برای سنجش ارزش کالاها و خدمات تولید شده در داخل ایالات متحده — رشد 2.1 درصد نرخ سالانه بین ماه های اکتبر و دسامبر همان سه ماه گذشته با توجه به داده های اولیه منتشر شده توسط وزارت بازرگانی در روز پنج شنبه.

کاهش کسری تجاری ناشی از شیب نزول در واردات تقویت کرد سه ماهه چهارم خواندن آیا به عنوان یک احیا بخش مسکن. هزینه های مصرف کننده گسترش یافته اما در سرعت آهسته تر در طول تابستان است.

در طول دو سال گذشته رشد 2.3 درصد در سال 2019 در مقایسه با 2.5 درصد سال قبل است.

“در تصویر بزرگتر بر روی 2019 رشد جامد” گفت: Matthew Luzzetti ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای دویچه بانک اوراق بهادار. اما او گفت: یک عنصر کلیدی داخلی تقاضای نا امید رشد 2.2 درصد به عنوان مصرف کنندگان و کسب و کار کشیده و در هزینه. که ضعیف ترین رقم از سال 2013.

در نیمه دوم سال 2017 و 2018 سالانه نرخ رشد رسید گذشته 3 درصد کمک های دلچسب کاهش مالیات و هزینه های دولت. و آن را همچنان به بادبان جلو در آغاز سال گذشته به 3.1 درصد بین ماه های ژانویه و مارس.

اما محرک اثر پژمرده و رشد سطح در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک انحراف. اقتصاد است نه گسترش با 3 درصد یا بیشتر در یک تقویم کامل سال از سال 2005.

اکثر اقتصاددانان در حال حاضر رشد طبیعی گردان 2 درصد خوانده شده را علامت.

رکود در بخش نشان دهنده بلوغ بازار کار که در آن رسمی نرخ بیکاری سرخی همراه در نیم قرن اخیر به عنوان گسترش سر به سوی آن 11th سالگرد و یک تکه سنگین از جمعیت در سنین بازنشستگی.

“در زیر آنچه که شما شاهد کندتر است فعالیت های داخلی گفت:” کتی Bostjancic ارشد ایالات متحده مالی اقتصاد در اقتصاد آکسفورد. “این فقط در حالت طبیعی از چیزهایی است.”

فدرال رزرو مقامات را حفظ کرده اند صبر کنید و ببینید رویکرد در اقتصاد و در روز چهارشنبه چپ معیار نرخ بهره را تغییر نداد. نرخ تورم همچنان سرسختانه زیر فدرال ریزرو نرخ هدف 2 درصد است.

اندازه گیری یکی از تورم گزارش روز پنج شنبه در مخارج مصرفی شخصی شاخص بود به طور غیر منتظره ضعیف است. به استثنای فرار دسته از مواد غذایی و انرژی افزايش و فقط 1.3 درصد به صورت سالانه.

“که بزرگترین شگفتی در این گزارش” آقای Luzzetti از دویچه بانک گفت. جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی است “تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران مداوم تورم پایین و تغذیه به کاهش انتظارات تورمی,” او گفت: “بنابراین این داده ها را قرار داده و برخی از اضافی فشار بر فدرال رزرو در اطراف اواسط سال زمانی که آنها در حال انجام این سیاست را نقد کنید.”

اقتصاد مقاومتی شده است یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قابل توجه ترین دستاوردهای, و مطمئن شوید که به بافندگی بزرگ به عنوان 2020 انتخابات ریاست جمهوری افزایش شتاب.

رئیس جمهور تهمت را حفظ کرده است و مشتاق bullishness در اقتصاد حتی اگر نرخ رشد سالانه کاهش یافته است کوتاه از وعده های خود را از 3 یا 4 درصد است.

در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در این ماه به او اعلام کرد که “ایالات متحده آمریکا است که در میان یک رونق اقتصادی که جهان هرگز قبل از دیده می شود.”

آقای ترامپ گسترش مقصر رکود اقتصادی رزرو خود را شدیدترین انتقاد برای بانک فدرال رزرو که مطرح معیار نرخ بهره بین 2015 و 2018 قبل از برش نرخ سه برابر سال گذشته است.

“No. 1, تغذیه خوب نبود,” او گفت:. “تا به حال ما نمی انجام می شود جمع آوری بزرگ در علاقه من فکر می کنم ما می شده اند و نزدیک به 4 درصد است.”

رئیس جمهور همچنین با اشاره به شش هفته اعتصاب در جنرال موتورز در پاییز گذشته و با ادامه بحران در بوئینگ این کشور بزرگترین هوافضا تولید کننده و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده پس از حوادث مربوط به دو تا از آن 737 Max هواپیما که به کشته شدن 346 نفر است.

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

دسامبر معمولا شده قوی ماه برای بوئینگ با متوسط فروش 234 هواپیما در طول پنج سال گذشته, Ian Shepherdson ارشد ایالات متحده اقتصاددان در پانتئون کلان اشاره کرد در خبرنامه. ماه گذشته به فروش می رسد فقط سه. فروش قوی دفاع هوایی پس از کنگره مطرح نظامی صرف جبران کاهش است.

هنوز بوئینگ توقف در 737 Max را تولید خواهد کرد و در ادامه به موج دار شدن در سراسر اقتصاد در سال آینده است. این هفته یکی از این هواپیما تولید کننده تامین کنندگان Arconic گفت: انتظار می رود که به از دست دادن 400 میلیون دلار در بوئینگ فروش و شغل را کاهش دهد. یکی دیگر از پیمانکار Spirit AeroSystems دارایی به تازگی اعلام کرد که آن را از بین بردن 2,800 شغل در این ماه. صدها نفر از شرکت های دیگر نیز دست و پنجه نرم برای مدیریت خرید اینترنتی.

تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند بوئینگ را مختل تولید به ریش نیم درصد خاموش G. D. P. در سه ماه اول این سال است.

واردات به شدت کاهش یافت و در ماه سپتامبر پس از ایالات متحده در اعمال تعرفه ها در چین به دلیل برخی از شرکت های آمریکایی برگزار می شود خرید کالا امیدوار است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است به زودی به اعتصاب یک معامله تجاری است که کاهش یا حذف تعرفه ها.

به عنوان تنش با چین سرد در ماه دسامبر واردات احیا با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه. و با یک فاز 1 معامله تجارت در حال حاضر به امضا آنها ممکن است صعود بیشتر در این ماه آمده است.

افزایش واردات فشار پایین G. D. P. چون اندازه گیری تعداد تنها ارزش کالا و خدمات تولید شده در داخل مرزهای کشور. هنگامی که یک ملت اقدام به خرید چیزهای بیشتر از خارج از کشور از آن به فروش می رساند — تعریف یک کسری تجاری — آن را هل می دهد پایین G. D. P.

در حالی که کسری بودجه به استثنای نفت به طور پیوسته صعود از طریق بسیاری از رئيس جمهور تهمت تصدی آن به شدت کاهش یافته بود در ماه های اخیر قبل از دسامبر ارقام در آمد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که کاهش آمریکایی کسری تجاری یک هدف است. اقتصاددانان هر چند مخالفت کرده اند با استفاده از کسری بودجه به عنوان کارت امتیازی: این می تواند برای انواع دلایل و نه همه آنها خوب هستند.

کسری بودجه می تواند به دلیل سقوط صادرات در حال رشد هستند و یا به دلیل واردات در حال کاهش و یا هر دو. برای مثال یک رونق در تولید می تواند به کاهش کسری بودجه را با هل دادن محصولات وارداتی از بازار آمریکا و تغذیه افزایش-صادرات — نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می خواستم به مهندس.

اما کسری بودجه نیز می تواند به دلیل سقوط با سرعت از اقتصاد آمریکا کاهش ساخت و مصرف کنندگان کمتر احتمال دارد به خرید کالاهای وارداتی و کسب و کار کمتر احتمال دارد به سرمایه گذاری در ایالات متحده است. و شده است که این وضعیت در ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان می گویند.

“وجود دارد هیچ مدرکی از آن گسترده تر تحولات مثبت گفت:” براد W. Setser یک عضو ارشد در اقتصاد بین المللی در شورای روابط خارجی. “وجود دارد هیچ رشد در صادرات و تولید ضعیف است. بنابراین به حدی است که تعرفه ها موفق شده اند در آوردن کسری تجاری را آنها انجام داده اند تا حد زیادی با کاهش تقاضای ایالات متحده نه با بالا بردن ایالات متحده تولید می باشد.”

کسب و کار مردد هستند به سرمایه گذاری زمانی که آنها مطمئن نیستید از آنچه پیش رو است.

با توجه به بن Herzon, مدیر اجرایی, ایالات متحده آمریکا اقتصاد در اقتصاد کلان مشاوران, یک پیش بینی شرکت تحقیقات نشان می دهد که “سطح سرمایه گذاری صرف شده است به تازگی در حدود 100 میلیارد دلار پایین تر است که آن را به حال شده است وجود دارد هیچ قطعیت در مورد سیاست های تجاری.”

که نشان می دهد وجود دارد اتاق را برای سرمایه گذاری بیشتر اگر سیاست تجارت حل و فصل.

تنش با چین را کاسته و با امضای فاز 1 پیمان. و این هفته آقای ترامپ جدید امضا آمریکای شمالی موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک به قانون است. اما تعرفه ها باقی می ماند بر روی دو سوم از واردات چین. در همان زمان تجارت اصطکاک با اروپا بیش از تعرفه, هواپیما, یارانه ها, دیجیتال, مالیات و سازمان تجارت جهانی باید ratcheted ،

نیز نگران کننده است شیوع این بیماری در چین و گسترش مرموز و مرگبار ویروس است که به طور بالقوه به سر و صدا سرمایه گذاران و رشد آهسته در آسیا است.

در جبهه داخلی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در سنا و انتخابات آینده ریاست جمهوری اضافه کردن یکی دیگر از دوز زیادی از عدم اطمینان سیاسی.

مهم نیست که چه کسی می شود دموکراتها نامزد “ما به احتمال زیاد به دو نامزد با دیدگاه های مختلف در مالیات نظارتی و سیاست تجارت گفت:” آقای Luzzetti از دویچه بانک. “کسب و کار نمی دانم کدام جهت است که رفتن به در, به طوری که آنها ممکن است نگه دارید در هزینه پروژه است.”

آقای Luzzetti گفت: نوسانات در داده ها به دلیل تجارت و بوئینگ آن را سخت برای سنجش زمینه پویایی و رشد تا midyear.

اگر چه رشد دستمزد و کسب و کار سرمایه گذاری کرده اند slacked کردن مصرف کنندگان اعتماد به نفس در اقتصاد شده است unshaken. خوش بینی در مورد سهولت در پیدا کردن کار کمک به سوخت و افزایش های اخیر خود را ماهانه اندازه گیری اعتماد به نفس, همایش, هیئت مدیره, کسب و کار گروه پژوهشی گزارش این هفته است.

هزینه های مصرف کننده دو سوم از فعالیت های اقتصادی و شوق درایوهای رشد.

رشد هر چند نه به طور مساوی. “تولید و در بخش خدمات در حال گفتن دو کمی متفاوت داستان” امیلی گفت: Weis ماکرو استراتژیست در خیابان دولت, شرکت, یک موسسه مالی بزرگ مستقر در بوستون.

در حالی که هزینه های خدمات به قوت خود باقی ماند و تولید در ایالات متحده هنوز به احیای با وجود نشانه هایی که در آن تثبیت شده در خارج از کشور.

دسامبر پنجمین ماه متوالی است که این بخش تا به حال کاهش یافته است. یک شرکت بزرگ 3M که باعث می شود پس از آن یادداشت ها و طیف گسترده ای از مصرف کننده های دیگر و محصولات دفتر این هفته اعلام کرد که آن را تخمگذار کردن 1500 نفر در سطح جهان است.

“تولید کرده است به طور کلی جریان در ایالات متحده” خانم Weis گفت.

وزارت بازرگانی تجدید نظر چهارم-نتایج سه ماهه دو بار به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im